Announcement

Collapse
No announcement yet.

PLEASE HELP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Θα μπορουσε αλλα...

    Do a barrel roll!

    Comment


    • #17


      Καμία γνώμη για αυτή; Σε καθημερινή χρήση θα είναι πιο ξεκούραστη; Μιλάμε για προσφορά στα 300 ευρώ

      Comment


      • #18
        300 ? για δωσε λινκ και απο την προσφορα



        Βαση του review θα την τσιμπαγα ανετα αφου οι samsung εχουν εξαφανιστει εδω και μηνες αποτι καταλαβα, ειναι αρκετα παλιοτερο μοντελο αλλα νταξ ολα TN ειναι ποση διαφορα να εχουν μεταξυ τους

        Το ιδιο site ειχα συμβουλευτει οταν ειμουνα μεταξυ 2233RZ και vx2268wm, ετυχε να με βολεψουν και οι ρυθμισεις που γραψανε μετα το καλιμπραρισμα οποτε γλιτωσα τα εξοδο για colorimeter

        Avatar μην κοιτας το response time που γραφουν στα specs, καθαρα marketing ειναι και οπως φανταζομαι ξερεις ηδη, δεν εχει ΚΑΜΙΑ σχεση με το input lag, το ποσο ghosting / motion blur εχει το καθε μονιτορ φαινεται στην πραξη.

        edit : το refresh rate δεν επηρρεαζει το ποσο ξεκουραστο ειναι ενα μονιτορ, δεν κανουν flicker οπως οι CRT

        Το ποσο κουραστικο ειναι ενα μονιτορ εχει να κανει με το ποσο τσιτωμενο εχεις το brightness, σε τι αποσταση απο την οθονη βρισκονται τα ματια σου και τον φωτισμο στον χωρο.

        Comment


        • #19
          δινεις κωδικο promo Alien_Love
          Κάποιος που δεν ασχολείται με fps έχει νόημα να την κοιτάξει ή καλύτερα να πάει σε μία dell Με Ips panel που είναι και ένα κατοστάρικο κάτω στην τιμή;

          Comment


          • #20
            Το 2ο

            Comment


            • #21
              Και FPS να παίζεις σε IPS πήγαινε.

              Comment


              • #22
                Exei kaneis kamia idea gia kamia othonh 120 hz + 2ms re paidia???les k psaxnw krymmeno thisauro aisthanomai..

                Comment


                • #23
                  νομιζεις θα δεις διαφορά με τα 2ms;

                  Πάρε ένα IPS panel να νιώσεις.

                  Comment


                  • #24
                    Κοίτα lilikakos θα στο πω ξεκάθαρα γιατί βαριέμαι να στην λέω έμμεσα άσε που δεν το πιάνεις κιόλας. Παίζεις 8 χρόνια αυτό το παιχνίδι και οι φίλοι σου απο τα Τρίκαλα μου χουνε πει 100 φορές οτι φορτώνεις cheats έστω και για να κάνεις χαβαλέ. Γιαυτό δεν σε έβαζε κανείς στα μιχτά του τόσο καιρό. Οπότε έχεις πολύ σοβαρότερα προβλήματα να αντιμετωπίσεις απο μια κακή οθόνη για να παίξεις καλό CS.

                    Comment


                    • #25
                      Koita Chris tha sto pw apla epeidh to iq sou mallon den ksepernaei to 60 kai eisai k esy ena sinithismeno provataki pou to exoune kanei plysh egefalou...paizw sxedon kathe mera mxd k me parakalane vasika na mpw mxd..opote mpainw steam petagontai parathira me players pou me zhtane gia mxd...an sou exoune pei apo trikala pws fortonw tote mallon den tha einai filoi mou..oloi me vazoune sta mixta (opws karagiozilistika to les) kai me parakalane..exei poly pio sovarotero provlima otan ekfereis apopsh gia cs community enw tha prepe na meineis sthn othonh ;)

                      Comment


                      • #26
                        Τι καλά και ωραία που εγώ έχω κατέβει σε 20 lan tours ενώ εσύ δεν έχεις κατέβει σε ούτε ένα αλλά κατά τα άλλα εγώ είμαι αυτός που μιλάει απο οθόνη.
                        Όταν δούμε την μούρη σου έλα πες μας ότι θες. Και ίσως να ισχύει αυτό που λες για τα μιχτά τώρα πια που έχουμε 2012 και δεν παίζει κανένας αλλά 2008-9-10 όταν έπαιζες όλος ο καλός ο κόσμος εσύ που ήσουνα και δεν σε βλεπα έπαιζες μόνο lan τρίκαlan?

                        Κατά τα άλλα εμένα με ξέρει ο κόσμος στο Community και μπορείς να ρωτήσεις για να σου εκφέρουν άποψη εσύ είσαι ένα τρικαλικιότικο φάντασμα που ο φίλος σου ο trompetas και πιοι άλλοι δεν ξέρω σε είχε πιάσει να φορτώνεις επανειλημμένα. Τώρα άμα γουστάρεις μπορώ να μπω και στα anticheat αρχεία του Battlenet να δω απο το Steam ID σου μπας και σε έχουν πιάσει και εκεί αλλά αλήθεια έχει νόημα να φάω τόσο πολύ χρόνο;

                        Comment


                        • #27
                          Moυ αρέσει η χρήση του στο ξεκατίνιασμα
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • #28
                            Η αλήθεια είναι οτι δεν τα λέω με κακία μιας και δεν τον ξέρω προσωπικά απλά με τους cheaters πάντα είχα ένα θεματάκι και όποτε πετυχαίνω κάποιον τρολάρω ασύστολα.

                            Comment


                            • #29
                              Επιτέλους λίγη κίνηση στο φόρουμ .

                              Comment


                              • #30
                                Cheater? Πρεπει να βρουμε ενα ειδικο badge και να κανουμε κατηγορια χρηστων cheaters!!
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X