Announcement

Collapse
No announcement yet.

Για συμπληρώματα και υγιεινή διατροφή (πάλι)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Για συμπληρώματα και υγιεινή διατροφή (πάλι)

    Εδώ να βάζουμε οποιανδήποτε αγορά δεν αφορά τα VideoGames. Αυτό μπορεί να είναι από μια camera μέχρι και μια φανέλα. Οτιδήποτε αγοράσαμε, μας έκαναν δώρο, ή θέλουμε να αγοράσουμε και θέλουμε κάποια γνώμη χωρίς πολύ συζήτηση. Τιμή, από που το πήραμε, και όλα τα σχετικά.

  • #2
    Οι προσφατες αγορες εχουν αρκετα non-videogames stuff.. Οπως τυροπιτες και αλλα τετοια..

    Comment


    • #3
      Για το Resident Evil 6 λες?

      E αυτό είναι official topic.

      Άντε να κάνω την αρχή:

      Energie Burrell Cardigan 160 Ευρώ





      Σκεφτόμουν να την πάρω από amazon, όμως όταν την βρήκα σε αυτή την απίστευτα χαμηλή τιμή από κατάστημα στην περιοχή που μένω αποφάσισα άμεσος.

      Απίστευτη ποιότητα και style όπως πάντα από την Energie. 35% Wool 50% Polyacrylics 15% Alpaca, σε κρατάει πολύ ζεστό.

      Comment


      • #4
        Ένα σακί (10 lbs) ON gold standard whey

        Comment


        • #5
          Αυτά είναι! Ποσα το χτύπησες? Εδώ το βρίσκω 99 Ευρώ.

          Μιας και το ανέφερες:

          Hyper FX
          35 Ευρώ


          Το νέο pre-workout της BSN. Είχα πάρει λιποδιαλυτές αλλα άστα, δεν κάνουν τίποτα. Το Hyper FX είναι σχετικά νέο προϊόν, έτσι ακόμα δεν υπάρχουν και πολύ ολοκληρωμένα reviews για αυτό. Ok αρκετά καλο μπορώ να πω, υπάρχει και το μυρμήγκιασμα λόγο της Βήτα-Αλανίνης. Δεν μου κάνει ότι μου έκανε το Jack3D στις αρχές, αλλα πάει καλά για την ώρα. 30 scoops, θα με πάρει λίγο περισσότερο από ένα μηνα. Βασικά, ετοιμάζομαι για τις λιχουδιές τον Χριστουγέννων.

          Comment


          • #6
            95 ευρώ.

            Δεν μπαίνω στην διαδικασία για preworkouts, προσωπικά δεν μου λένε τίποτα. Βέβαια εξαρτάται τι θέλει να κάνει ο κεθενας. Για λιποδιαλύτες που λες, δουλειά κάνουν, αλλά στην λεπτομέρεια. Αν δεν κανείς διατροφή δεν κάνουν όντως τίποτα. Και εννοείται μαζί με διαλειμματική υψηλής έντασης αερόβια αν έχεις αρκετό λίπος να χάσεις. Βέβαια ούτε στους λιποδιαλύτες είμαι φαν γιατί αρχίζεις και ξεφεύγεις σε κάποια πράγματα.

            Comment


            • #7
              Πολύ καλή τιμή.

              Οι λιποδιαλυτές δεν μου έκαναν τίποτα όταν δοκίμασα. Κοίταξα 2 φορες στο internet όταν ήθελα να με πίσω ότι δουλεύουν, αλλα και τις 2 κατέληξα ότι δεν δουλεύουν (κατά μέσο ορο πάντα). Άσε που δύσκολα καταναλώνονται (Animal Cut, από τους πιο διάσημους, 9 πλαστικές κάψουλες την ημέρα!!!).

              Τα pre-workouts από την άλλη, δουλεύουν σε αρκετά μεγάλο βαθμό. Εγώ που έχω και κάποια ανοσια στην καφεΐνη και δούλεψαν ok. Δοκίμασε Jack3D και θα δεις ;). Λίπος καίνε έμμεσα, όχι άμεσα. Μονο αυτό που πήρα επισημάνει ότι έχει και ιδιότητες fat burner. Τα αλλα αλλου στοχεύουν.

              Comment


              • #8
                2 κρέπες γλυκιές.ναι,και οι 2 για μένα.
                1)Λεκή σοκολάτα,σοκολάτα,μπισκότο,μπανάνα.
                2)σοκολάτα υγείας,μπισκότο,μπανάνα,ινδοκάρυδο.
                Carpe diem

                Comment


                • #9
                  Big choco και espresso
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #10
                    Aion τα preworkouts δεν λέω ότι δεν δουλεύουν αλλά εμένα προσωπικά δεν με ενδιαφέρουν. Οπως έγραψα και πιο πάνω εξαρτάται τι θέλει να κάνει ο καθένας, εγώ προσωπικά είμαι ικανοποιημένος με το φυσικό αποτέλεσμα (καλή διατροφή + σωστή γυμναστική/με ανάλογη ξεκούραση + whey + όταν βλέπω ότι δεν είναι πλήρης η διατροφή μου σε φρούτα κτλ καμιά πολύβιταμίνη). Τα υπόλοιπα δεν μου λένε κάτι σε αυτό που κάνω εγώ.

                    Comment


                    • #11
                      sOLiD SNAKE Αν είσαι ικανοποιημένος τότε ok δεν χρειάζεσαι κάτι. Καλύτερα κιόλας για την υγεία σου.
                      Originally posted by Altair View Post
                      2)σοκολάτα υγείας,μπισκότο,μπανάνα,ινδοκάρυδο.
                      Βάζετε και τέτοιο? Είστε πολύ μπροστά ρε εσείς.

                      Comment


                      • #12
                        Το ξέρουμε,ευχαριστούμε.

                        Βάφλα με μερέντα και 2 μπάλες παγωτό,1 αγριοκέρασο και 1 λεμονόπιτα.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #13
                          Tι γευση την πηρες την gold;

                          100 ευρώ για την cookies and cream είναι το χειρότερο έξοδο που θα μπορούσες να κάνεις.

                          Αξίζουν οι Rocky Road και Choco (αποτι εχω ακουσει)

                          Comment


                          • #14
                            Από τις φυσιολογικές γεύσεις είχε μόνο double rich chocolate, οπότε επειδή δεν ήθελα να ρισκάρω, γιατί μιλάμε για 10lbs, πήρα αυτήν που την ξέρω. Για Rocky Road πήγαινα αρχικά γιατί μου την έχουν προτείνει πολλά άτομα αλλά you can never go wrong with chocolate.

                            Comment


                            • #15
                              listen here noobs ........



                              γλυκαντικα - αρωματα - ξενα γαλατα - προσθετα γευσης και μαλακιες λολ.

                              big choco μαμαει btw, στουμπωνεις κανονικα.

                              Comment

                              Working...
                              X