Announcement

Collapse
No announcement yet.

Goldeneye: Source

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Όπως ήταν δηλαδή πριν μερικά χρόνια το mod..Μου τη σπάει να υπάρχουν kills όπως στο counter strike και παρά το crosshair και την ατρωτίλα στιγμιαία όταν σε κάνει damage ο άλλος, αν ένας ξέρει καλό counter θα σε μαμήσει και εδώ με χαρακτηριστική ευκολία και χωρίς να υδρώσει.Στο 64 btw πάντα παίζαμε licence to kill(ένα χτύπημα).Έχουν βάλει μήπως λέω μήπως τα respawn του 64?
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • #17
      Σε εκανα..

      Το διεγραψα το Team Fortress και δουλευει αρα κανεις δουλεια μονο με SDK. Free game αλλα αρχιζω να ξεμενω απο HDD..

      Comment


      • #18
        eisai sigouros? supertrunksz ?
        edit: ηρθε

        Paixtis τι εννοεις; Και στο goldeneye υπήρχαν kills. Τα respawn points, ναι ειναι του Ν64. Δε προσεξα να εισαι ατρωτος οταν σε χτυπησουν
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #19
          Εννοώ ότι σε αυτό το mod πεθαίνεις όπως στο counter strike.Βάλαν respawn points του 64??Δηλαδή με τη σειρά όπως στο 64??Πλάκα με κάνεις!!!!Άτρωτος στιγμιαία όταν σε χτυπάνε και πας λίγο πίσω.
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • #20
            Originally posted by paixtis View Post
            Εννοώ ότι σε αυτό το mod πεθαίνεις όπως στο counter strike.Βάλαν respawn points του 64??Δηλαδή με τη σειρά όπως στο 64??Πλάκα με κάνεις!!!!Άτρωτος στιγμιαία όταν σε χτυπάνε και πας λίγο πίσω.
            Τι εννοείς με τη σειρά; Τυχαία δεν ήταν στο Ν64?
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • #21
              Όχι τα respawn points ήταν συγκεκριμένα και άλλαζαν μόνο αν ήσουν πολύ κοντά στο respawn point οπότε έβγαινε στο αμέσως επόμενο.Είχα μάθει απ' έξω τα σημεία και τη σειρά σε temple,facility,stack,banker και basement απ' ότι θυμάμαι.
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • #22
                Ωραίο game, classic gameplay. Έχανα συνέχεια . shenmue_gr στο steam.
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • #23
                  χαχαχαχα ρε μλκ εσυ ησουν... πως μας βρήκες, έχεις το ΙΗΝΕ στη λιστα φιλων;

                  Έχανα συνέχεια
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Ryu_gr View Post
                    Ωραίο game, classic gameplay. Έχανα συνέχεια . shenmue_gr στο steam.
                    Σε εκανα add, για το mod 3 πραγματακια ( με αυτο το σελοφαν μικρε τυλιγεις και κεφτεδακια, YO ! )

                    1) Οταν χτυπηθει καποιος , στα επομενα 1-2 sec οτι και του ριξουν δεν θα χασει health, σαν το mario 64 ενα πραγμα , επισης εχε συνεχεια το ενα ματι στο radar και οταν θες να ανεβασεις ταχυτητα βαλε τον ωμο του χαρακτηρα σου στον κοντινοτερο τοιχο και αρχισε να προχωρας παραλληλα με αυτον κανοντας "grind" ταυτοχρονα, πχ αμα εχεις τοιχο στα δεξια σου πατα D μεχρι να ακουμπησει ο ωμος σου και μετα πατα W+D. ( you got boost power ! )

                    2) Προσπαθησε να ριχνεις κεφαλι για περισσοτερο damage ( duh !) και μικρα burst για να μην απλωνει πολυ το οπλο, το στοχαστρο (καντο bind αριστερο shift αν δεν ειναι εκει ηδη ) να το βγαζεις μονο σε μακρινες αποστασεις.

                    Στα δωματια της facility πχ το μονο που χρειαζεται ειναι να κεντραρεις με τα ματια σου πριν βαρεσεις, για να φτιαξεις πιο γρηγορα και ευκολα το λεγομενο muscle memory που θα σου επιτρεπει καλυτερο συγρονισμο μεταξυ ματιου και χεριου κοιταξε αυτο το link που εξηγει καποια πολυ βασικα πραγματα για mouse settings και σου λεει πως να απενεργοποιησεις το acceleration απο τα windows

                    Thoughts about development. Oh and games stuff, too.


                    3) Τελος φτιαξε τα rates σου γιατι τα default δεν ειναι τα βελτιστα για αξιοπιστο hit regιstration στην Source, καποιοι server μαλιστα σου εφαρμοζουν τα δικα τους με το ζορι οσο εισαι συνδεδεμενος, προτεινω να βαλεις τα ιδια που θεωρουνται βελτιστα και για το tf2, μιας και το mod ειναι χρονια πλεον στην orangebox engine και εχει το ιδιο tickrate απο default ( http://cloud.steampowered.com/ugc/59...CBDCFAC46DB10/ )

                    Θα μπω steam απο το σπιτι μετα τις 7, ΕΡΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΚΕΙ Π**ΣΤΗ ! ( )

                    Comment


                    • #25
                      Σας έκανα κι εγώ όλους add ο aragorn είμαι

                      Comment


                      • #26
                        Καθίστε να γυρίσω σπίτι και θα σας στρώσω, θα μπω κι εγώ και θα σας δείξω τι πα να πει Μποντ Τζέιμς Μποντ...
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Titus View Post
                          Καθίστε να γυρίσω σπίτι και θα σας στρώσω, θα μπω κι εγώ και θα σας δείξω τι πα να πει Μποντ Τζέιμς Μποντ...
                          Θα παιχτεί μεγάλη μπάλα

                          Comment


                          • #28
                            Ελπίζω η 5570 που έχω να είναι αρκετή για το παιχνίδι.

                            Μέσα στις επόμενες μέρες θα κάνω ένα format (το PC σέρνεται αυτή τη στιγμή lol) και θα μπω κι εγώ.
                            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                            Comment


                            • #29
                              To eipa kai sta paidia sto chatbox, IHNE kai CRPL kai opoios niwthei wraios kai propthymos.
                              Anoikste ta mumble sas, h ta teamspeak h oti allo exete kai grapste kana video re na anevasoume sto kanali.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Loggo View Post
                                Ελπίζω η 5570 που έχω να είναι αρκετή για το παιχνίδι.

                                Μέσα στις επόμενες μέρες θα κάνω ένα format (το PC σέρνεται αυτή τη στιγμή lol) και θα μπω κι εγώ.
                                πλακα κάνεις; υπεραρκετή είναι, το επίπεδο γραφικών είναι hl2.

                                παίξαμε ένα με ραμπίδη, μαμήσαμε τους νουμπς
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X