Announcement

Collapse
No announcement yet.

Να αγοράσω PS3 αυτή την εποχή; αξίζει;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Καλά εξαρτάται και από την τηλεόραση.
    Ο κολλητός μου κατέβασε το LOTR trilogy extended blu-ray rip και όταν τον ρώτησα σε τι μέγεθος μου είπε 78 GB. Γέλαγα για δύο ώρες.

    Comment


    • #32
      Δεν καταλαβαίνω γιατί τα blu ray rips είναι μισή ποιότητα...
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • #33
        Επισης τι το αστειο εχουν τα 78gb οταν μιλαμε για 1080p rips υλικου 12 ωρων χοντρικα;

        Comment


        • #34

          Comment


          • #35
            πηγαινε καλυτερα παντελιδη (που ειναι με παολα και καρρα).
            θα βγαλεις περισσοτερα γουστα με τα ιδια λεφτα απο οτι με το ps3.
            trust me.
            sigpic

            Comment


            • #36
              Originally posted by straier View Post
              Δεν καταλαβαίνω γιατί τα blu ray rips είναι μισή ποιότητα...
              Συνήθως τα συμπιέζουν για να έχουν μικρό μέγεθος και χάνουν σε ποιότητα.
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Xeno View Post
                Επισης τι το αστειο εχουν τα 78gb οταν μιλαμε για 1080p rips υλικου 12 ωρων χοντρικα;
                ΟΚ αλλα ποιος κατεβαζει 100% uncompressed και τελος παντων ποιος κατεβαζει 78GB ταινια;;;
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #38
                  Kαλα υπαρχει το ''δεν αξιζει'' διπλα στο ''Ps3''?

                  Κατ'εμε η καλυτερη κονσολα της gen.Εχει τα παντα απο multiplatforms(τα οποια παιζουν καλα πλεον,αλλα δεν σε ενδιαφερει αυτο απο οτι λες) και τα περισσοτερα exclusives,νεα ips αλλα και το plus.Τι αλλο θες?:phil:
                  (ασε το vita ,sorry evans:p)

                  Προταση.
                  500gb ps3+plus.
                  Δεν θα εχεις ποτε προβλημα χωρου και με μια ετησια θα εχεις free 45 με 50 παιχνιδια μεσα στον χρονο.

                  Comment


                  • #39
                    Αστειευόμουν με το Vita .

                    Αυτό που προτείνει ο hideo είναι μακράν το καλύτερο. Παίζει να έχεις όλα τα exclusives που σε ενδιαφέρουν μέσα σε 1 χρόνο και για όσα δε σου προσφερθούν, τα αγοράζεις υπερβολικά φτηνά (τύπου 10€) ακόμα και καινούρια.

                    Comment


                    • #40
                      Ε ναι εκτος απο αυτα που βγαινουν(πχ last of us,beyond2souls,GoWA) ,αντε και κανα uncharted 3,τα αλλα θα τα βρει σε καλες τιμες ή θα τα βρει plus(4-5 exclusives ειναι ηδη στην λιστα με τα 10 νομιζω).

                      Δεν μου αρεσει το νεο slim ,αλλα περι ορεξεως...Αφου αρεσει στον Luffy,το 500αρι ειναι πολυ καλη λυση.
                      35-40 παιχνιδια εχω περιπου απο το plus,λιγα δικα μου,καμια 10αρια demos,φωτογραφιες,trailers και μερικες ταινιες και δεν εχω φτασει τα 300gb.Ειναι πολυ καλα τα 500.

                      Comment


                      • #41
                        δηλαδή όποιος έχει plus θα μπορεί να παιξει οτι αποκλειστικότητα βγει στο ps3 το 2013;
                        Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • #42
                          Eιναι τρολλοτοπικ.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • #43
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by BigBOSS View Post
                              δηλαδή όποιος έχει plus θα μπορεί να παιξει οτι αποκλειστικότητα βγει στο ps3 το 2013;
                              Μπορει...το 2014.
                              Oχι ρε σιγα μη σου χαριζαν καινουρια παιχνιδια.Παιχνιδια ενος χρονου+ δινουν συνηθως.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by Xeno View Post
                                Επισης τι το αστειο εχουν τα 78gb οταν μιλαμε για 1080p rips υλικου 12 ωρων χοντρικα;
                                Απλά τα 6 blu-rays του LOTR extended είναι άνω των 110 GB συνολικά (χωρίς τα extras εννοείται). Το ξέρω γιατί τα έχω. Μιλάμε δλδ. για 30 GB ολόκληρα χαμένης ποιότητας.
                                Το ίδιο με τα dvd rips. Όλες οι γνωστές ταινίες είναι σε dual layer (εξαιρώντας κάτι φτηνιάρικες παραγωγές) και πας να κατεβάσεις το rip και βλέπεις κάτι 1.5 gb. Όταν τα βλέπω στην οθόνη του PC μου δεν βλέπω μεγάλη διαφορά αλλά στην hd TV κάνει μπαμ η χαμηλότερη ποιότητα.

                                Τεσπά σταματάω το offtopic και λέω στο HL:

                                Πάρτο. Η κονσόλα μια χαρά τιμή έχει ΙΜΟ. Και τώρα τα Χριστούγεννα θα πέσουν τρελές προσφορές.

                                Comment

                                Working...
                                X