Announcement

Collapse
No announcement yet.

Που σας βρηκε το τελος του κοσμου?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Έπαιζα DotA 2 like a boss.

    Comment


    • #32
      Διάβαζα μαλακίες στο gamers-odyssey.

      Comment


      • #33
        Mιλούσα στο msn με μια φίλη και κανονίζαμε πως θα συναντηθούμε αφού καταστραφεί ο πολιτισμός.


        Tidy!

        Do not blame me.Blame yourself or God.
        In Matsuno we trust.

        Comment


        • #34
          Το msn το ίδιο είναι ένα post-apocalyptic σκηνικό θα έλεγα.

          Comment


          • #35
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • #36
              1)Γαμάτη εικόνα.
              2)Γαμάτα tags.
              3)Γαμάτη μεταφορά του ποστ του Deus στο πρώτο ποστ.
              Carpe diem

              Comment


              • #37
                Έψαχνα για Έλληνες που πουλάνε "χαλιά, έλα ν'αγγίξεις την ποιότητά τους" και "ψάρια, φρέσκα ψάρια, ξιφίας, τόνος, σκαθάρι" Στην Κωνσταντινούπολη. Επίσης άκουγα τον πόνο ενός τύπου που δεν του μαγειρεύει και δεν του πλένει η γυναίκα του.

                Submit your videos: https://forms.gle/NQDaNX52MTt7ehWL6Subscribe: https://www.youtube.com/user/thestageofgames?sub_confirmation=1The Stage Of Games: https://...
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #38
                  Αν θυμάμαι καλά έριχνα καντήλια στο LoL. Όταν είδα πως είχε περάσει το τέλος του κόσμου στενοχωρήθηκα λίγο, δε με πήρε και κανείς τηλέφωνο να δω το θέαμα και το έχασα.

                  Επίσης τα ελληνικά στο AC 3 είναι έπος, αλλά δεν άκουσα την ατάκα με τα ψάρια. Ξιφίας ΟΚ, τόνος ΟΚ, αλλά ΣΚΑΘΑΡΙ??? Ποιός θεούλης από νησί θυμήθηκε το ψάρι σκαθάρι???
                  Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                  Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                  Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by Titus View Post

                    Επίσης τα ελληνικά στο AC 3 είναι έπος, αλλά δεν άκουσα την ατάκα με τα ψάρια. Ξιφίας ΟΚ, τόνος ΟΚ, αλλά ΣΚΑΘΑΡΙ??? Ποιός θεούλης από νησί θυμήθηκε το ψάρι σκαθάρι???
                    έλα ρε, παντού ήταν οι ψαράδες...

                    Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • #40
                      Δε νομίζω πως το σκαθάρι είναι σπάνιο.
                      Originally posted by Squall Leonhart
                      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                      Originally posted by 丹野
                      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                      Originally posted by Ryu_gr
                      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                      Comment


                      • #41
                        Ανάλογα με τη περιοχή ίσως. Και 'γω νησιώτης είμαι και δεν το έχω ξανακούσει ποτέ μου.

                        Comment


                        • #42
                          Titus δεν είναι το AC3 αυτό,αλλά το AC Revelations.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • #43
                            Είχαν σκάσει μύτη κάτι undead mayas στο Secret World ως event για το τέλος του κόσμου και βγάζαμε το άχτι μας επάνω τους για τις μούφες προφητείες τους.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by deus_d0pe View Post
                              Είχαν σκάσει μύτη κάτι undead mayas στο Secret World ως event για το τέλος του κόσμου και βγάζαμε το άχτι μας επάνω τους για τις μούφες προφητείες τους.
                              Best entry in the list!

                              Comment


                              • #45
                                Kαθυστερημένα αλλά οφείλω να αποδώσω τιμές στον ground zero για το άπειρο αυτό τοπικ το οποίο ανεβάζει το επίπεδο του φορουμ.Δεν μπορώ να σταματήσω να γελάω λέμε,η μεταφορά του ποστ μου ήταν όλα τα λεφτά.


                                Tidy!

                                Do not blame me.Blame yourself or God.
                                In Matsuno we trust.

                                Comment

                                Working...
                                X