Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!Πάλι δεν έχουμε ασύρματο ίντερνετ.
    Carpe diem

    Comment


    • #32
      Το δοκίμασα κι εγώ λίγο αλλά όχι όπως θα έπρεπε.
      Καταρχάς δεν πιστεύω ότι χρειάζεται δεύτερος αναλογικός.
      Κατά δεύτερον ο τίτλος είναι υπέροχος.Πανέμορφα χρώματα,γλυκές μελωδίες,καλό 3D effect,λειτουργικότατος χειρισμός γεμάτος ποζεριές και αλληλεπίδραση με το περιβάλλον.
      Ο μηχανισμός freeflow τα σπάει.Μήπως να ανοίξει θέμα αποκλειστικά για το KH 3D;
      Carpe diem

      Comment


      • #33
        Λοιπόν βρισκόμαστε προ των πυλών για την κυκλοφορία του επόμενου kingdom hearts και όπως καταλαβαίνετε πρέπει να αρχίσουμε να προετοιμαζόμαστε ψυχολογικά.Ποιοι λοιπόν θα το τιμήσουν από day 1;Εγώ κλασσικά δηλώνω το παρών.

        Έσκασαν μύτη τα πρώτα reviews.8.4 aπό περιοδικό της νιντεντο και 8.5 από ign.Υψηλές βαθμολογίες αλλά δεν πολυεμπιστεύομαι τα συγκεκριμένα έντυπα.Περιμένουμε και άλλες γνώμες.Πάντως από άτομα που το έπαιξαν ακούω πολύ καλά λόγια.Λογικά θα πρέπει να περιμένουμε πολλά και από άποψη ιστορίας,υπενθυμίζω ότι πρόκειται για το παιχνίδι που θα προοικονομεί το kingdom hearts 3 και θα αποτελέσει την γέφυρα για αυτό όπως ακριβώς ήταν το chain of memories για το kingdom hearts 2.


        Tidy!

        Do not blame me.Blame yourself or God.
        In Matsuno we trust.

        Comment


        • #34
          Εγώ την Παρασκευή θα το παραγγείλω από amazon, εσύ Deus από που;

          Hype στο Θεό!

          Comment


          • #35
            Να πω την αλήθεια δεν ξέρω,από όλα τα site το βρίσκω γύρω στα 45.Μαζί με τα έξοδα βγαίνει όσο κάνει και εδώ.Θα το ψάξω λίγο ακόμα και βλέπουμε.


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • #36
              Θα το πάρω και γω το 3d από Ελλάδα.Δεν έχω πρόσβαση στα ξένα sites.
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • #37
                Εγώ έκανα την παραγγελία μου και μέσα στην εβδομάδα θα το έχω, προτείνω αν είναι δυνατό να το ξεκινήσουμε παράλληλα.

                Comment


                • #38
                  Εννοείται ότι θα το ξεκινήσουμε παράλληλα.Επίσης εννοείται ότι το θέμα θα πάρει φωτιά.Αιντε να δραστηριοποιούμαστε.

                  Εγώ μάλλον θα το πάρω από εδώ,σε όλα τα μαγαζιά του εξωτερικού το έχει ακριβά και μαζί με τα έξοδα η διαφορά είναι πολύ μικρή.

                  Το eurogamer έβαλε 8 στο παιχνίδι.Πολύ ενθαρρυντικό αυτό,το eurogamer είναι ένα από τα λίγα site που εμπιστεύομαι.Γενικά οι βαθμολογίες που έχει λάβει ως τώρα είναι υψηλές.

                  Άιντε την επόμενη εβδομάδα θα περάσουμε καλά.


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • #39
                    Εμένα έγινε dispatched σήμερα από το amazon. Το πήρα από εκεί γιατί έκανα μια μεγάλη ας πούμε παραγγελία την οποία ελπίζω να μην συναντήσει πάλι κάποιο πρόβλημα.

                    Θέλω τώρα μέσα στο σαββατοκύριακο να τελειώσω με την εκκρεμότητα το pandora's tower ώστε να αφοσιωθώ πλήρως στο DDD.

                    Comment


                    • #40
                      Άντε σε καλή μεριά φίλε grimtak.

                      Τρελή σύμπτωση μιλάμε,μόλις τώρα σε ένα σιριαλ που πρωταγωνιστεί η Ελένη Ράντου έπαιζε το dearly beloved beloved!!!


                      Tidy!

                      Do not blame me.Blame yourself or God.
                      In Matsuno we trust.

                      Comment


                      • #41
                        Nα πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλο grimtak ου με βοήθησε να βρω το παιχνίδι στην Ελλάδα.Εχει εξαντληθεί παντού!Μάλλον η νορτεκ δεν εισήγαγε πολλά κομμάτια.

                        Λοιπόν αύριο θα το έχω.Μέχρι το βράδυ θα ακολουθήσουν εντυπώσεις.Θα αργήσω λίγο (έχουμε και προπόνηση) αλλά θα γράψω σίγουρα.


                        Tidy!

                        Do not blame me.Blame yourself or God.
                        In Matsuno we trust.

                        Comment


                        • #42
                          Από το internet το πήρες?Λες να μην μπορέσω να το βρώ αύριο που θα κατέβω στα καταστήματα?
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by Deus View Post
                            Nα πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στον φίλο grimtak ου με βοήθησε να βρω το παιχνίδι στην Ελλάδα.Εχει εξαντληθεί παντού!Μάλλον η νορτεκ δεν εισήγαγε πολλά κομμάτια.

                            Λοιπόν αύριο θα το έχω.Μέχρι το βράδυ θα ακολουθήσουν εντυπώσεις.Θα αργήσω λίγο (έχουμε και προπόνηση) αλλά θα γράψω σίγουρα.

                            Ωραίος! Εγώ από ότι φαίνεται το περιμένω από Δευτέρα.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by paixtis View Post
                              Από το internet το πήρες?Λες να μην μπορέσω να το βρώ αύριο που θα κατέβω στα καταστήματα?
                              Κοίταξε η αλήθεια είναι ότι είναι εξαντλημένο σε πολλά μεγάλα καταστήματα.Εδώ στην νορτεκ γράφει ότι δεν είναι διαθέσιμο!Τώρα δεν ξέρω αν θα μπορέσεις να το βρεις κάπου.Στην χειρότερη θα ξαναφέρουν κομμάτια απλά λίγο θα περιμένεις.Εκτός αν βγάλεις καμιά χρεωστική,είναι πολύ εύκολο ξέρεις.

                              Εγώ το πήρα από ένα μαγαζί στην Αθήνα αλλά δεν έχουν άλλα κομμάτια.Πήρα το τελευταίο.

                              Μόλις μου ήρθε.Ξαναβλέπω το τέλος του birth by sleep,διαβάζω το βιβλιαράκι και το ξεκινάω!


                              Tidy!

                              Do not blame me.Blame yourself or God.
                              In Matsuno we trust.

                              Comment


                              • #45
                                To ξέρω ότι έχω υποσχεθεί ποστ εντυπώσεων αλλά λόγω έλλειψης χρόνου δεν ευκαίρησα.

                                Για αρχή θα πω ότι το παιχνίδι είναι απίστευτα διασκεδαστικό και με νέο περιεχόμενο.Έως τώρα έχω επισκεφτεί 2 κόσμους οι οποίοι είναι νέοι με καινούριους εχθρούς,bosses,μουσικές κτλ.Η μάχη παραμένει διασκεδαστική και είναι αρκετά προκλητική,η μουσική είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ και το κυριότερο σχεδόν ΌΛΑ τα μουσικά κομμάτια που έχω ακούσει ως τώρα είναι καινούρια!Καιρός ήταν γιατί η ποικιλία είναι κάτι που χρειάζεται η σειρά.


                                Πάρτε κάποια που ξεχωρίζω.





                                Tidy!

                                Do not blame me.Blame yourself or God.
                                In Matsuno we trust.

                                Comment

                                Working...
                                X