Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέος Moderator: Δηλώσεις συμμετοχής στην ψηφοφορία.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Θέτω και εγώ υποψηφιότητα ....

    Comment


    • #32
      Ήσουν mod στο Νintendo.gr?Πότε??
      [/b]
      Ποτέ. Άλλα ήμουν ένα από τα μεγαλύτερα και υδριτικά μέλη. Έχεις κάποιες ενστάσεις και σε αυτό;

      Anyway ποιοι είναι οι υποψήφιοι τελικά να ξέρουμε ποιον να ψηφίσουμε.

      Comment


      • #33
        Ποτέ. Άλλα ήμουν ένα από τα μεγαλύτερα μέλη. Έχεις κάποιες ενστάσεις και σε αυτό;
        [/b]
        ???? Και πού κολλάει το "δεν θέλω να γίνω mod επειδή ήμουν ένα από τα μεγαλύτερα μέλη στο nintendo.gr" ?????
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #34
          ???? Και πού κολλάει το "δεν θέλω να γίνω mod επειδή ήμουν ένα από τα μεγαλύτερα μέλη στο nintendo.gr" ?????
          [/b]
          Επίσης που κολλάει το δεν θέλω να γίνω Mod επειδή βαριέμαι......Και από την αρχή ποιος είπε ότι θέλω να γίνω mod;
          Και στο κάτω,κάτω είπα δεν θέλω να ασχοληθώ γενικά και δήλωσα σε ποια forum ήμουν σοβαρά ενεργός χρήστης. Δεν μπορώ να καταλάβω όμως πιο είναι το "κόλλημα" με μερικούς...... Μειώνω κανέναν με τις δηλώσεις μου ή κάποιοι έχουν πάρει ψηλά τον αμανέ......

          Comment


          • #35
            Παιζει.

            Comment


            • #36
              Ποτέ. Άλλα ήμουν ένα από τα μεγαλύτερα και υδριτικά μέλη. Έχεις κάποιες ενστάσεις και σε αυτό;[/b]
              Εγω ειμουν ποιο τζαματος απο εσενα.
              Και απο ολους τους αλλους.

              Anyway ποιοι είναι οι υποψήφιοι τελικά να ξέρουμε ποιον να ψηφίσουμε.
              [/b]
              Η ψηφος σου μου ανηκει.
              Ned Stark

              A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
              It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
              A man wields his sword in order to depart life with a smile.
              In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
              Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
              Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
              Ειναι ο Getta Robo.

              Comment


              • #37
                Έλα τέλος οι ειρωνίες και τα άσχετα ποστς...

                Comment


                • #38
                  Xμμμ, μισο λεπτο να βρω το νομισμα μου.
                  Α νατο!
                  *inserts coin*

                  Here comes a new challenger!

                  Οκ μη βαρατε, τερμα οι χαζες εισαγωγες.

                  Θετω κι εγω υποψηφιοτητα με σκοπο να συνεισφερω στο moderation και οχι μονο.
                  Να πω εξαρχης πως δεν εχω γνωσεις σχετικα με κωδικες forum κτλ, αλλα εχω αρκετη ορεξη να βοηθησω και στην κινηση/ταξη του forum, αλλα και στις προοπτικες της κεντρικης σελιδας π.χ. νεα/reviews/αρθρα και φυσικα ο,τι αλλο προκυψει.

                  Ακομα δε ξερω κατα ποσο ειναι νωρις να τα συζηταμε αυτα, αλλα καλο ειναι να υπαρχουν προοπτικες για κατι καλυτερο στο αμεσο μελλον.

                  Αυτα.
                  Over and out.

                  Comment


                  • #39
                    Παιδια γιατι εχετε τρομαξει ολοι? (πιστευω αυτος ειναι ενας λογος που δεν εχουν τεθει πολλες υποψιοφιοτητες)

                    Διαβεβαιω τους παντες οτι δε χρειαζονται κωδικες γνωσεις, ουτε γλωσσες προγραμματισμου.
                    IPB δεν ειναι γλωσσα αλλα...με απλά λογια το forum -> Invision Power Boards.

                    Το μονο "δυσκολο" ειναι να μαθεις το Admin Panel που ομως, λογικα αυτος που θα εκλεγει, θα βοηθηθει απτους υπολοιπους για την κατανοηση του (τιποτα το συγκλονιστικο).

                    Αυτο που θα πρεπει να απασχολει σαν σκεψη ολους τους υποψηφιους ειναι η συμπεριφορα τους σαν moder. Οτι κι αν σημαινει αυτο και λιγοτερο η διαχειριση.

                    Plz, δωστε κι αλλοι υποψιοφιοτητες/
                    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                    Authenticity sir, authenticity. "

                    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                    Comment


                    • #40
                      ... δηλαδη θα πρεπει να ειμαστε παραδειγμα προς μιμηση;

                      Comment


                      • #41
                        Άλλη μία υποψηφιότητα από εμένα.
                        Στην ουσία βάζω απλά για να υπάρχουν περισσότερες συμμετοχές αφού είμαι άγνωστος με λίγες πιθανότητες.
                        Μπαίνω καθημερινά στο φόρουμ και έχω όρεξη και χρόνο να βοηθήσω.
                        I'm back bitches... Version 2.0

                        Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                        Comment


                        • #42
                          Scatman the motivator .

                          Comment


                          • #43
                            Τελικά έτσι όπως πάει θα βάλουν όλοι και ο καθένας θα ψηφίσει των εαυτό του.

                            Κάτι σαν την Ιερά Σύνοδο ένα πράγμα για την εκλογή Αρχιεπισκόπου.....

                            Comment

                            Working...
                            X