Announcement

Collapse
No announcement yet.

Early adopters? Measure your hype

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Μαλλον μηδενικο hype και για μενα . Αν αγοραζα κατι σαφως θα ηταν το ps4 μιας και τιμη-apps-πολιτικη sony τα τελευταια χρονια σε οτι αφορα το software, μου τραβουν περισσοτερο το ενδιαφερον αλλα γενικα τα line ups δεν με ψηνουν ιδιαιτερα (ειδικα απο τη στιγμη που major releases βγαινουν σε παραπλήσια μορφη και στην current gen). Πιο πολυ για στησιμο νεου PC με βλεπω μιας και το σκεπτομαι εδω και παρα πολυ καιρο (θα δουμε πως θα ειναι και τα οικονομικα μας απο δεκεμβρη). Επιπλεον υπαρχουν πολλα παιχνιδια που θελω να παιξω ακομα σε αυτη τη γενια και γενικα βλεπω το ps3 να κρατησει για αρκετο καιρο ακομα...

    Wii U και μενα με ψηνει για τους ιδιαιτερους τιτλους που εχει αλλα και εγω θεωρω οτι σε αυτη την τιμη ειναι απαγορευτικο για αυτα που προσφερει.

    Comment


    • #17
      Originally posted by Altair View Post
      Ο μόνος λόγος που δεν με ψήνει το WiiU είναι η τιμή των τίτλων η οποία δεν πέφτει ΠΟΤΕ!!!
      Η αλήθεια είναι ότι υπάρχουν κάποια καλά sales στο eshop. πχ. το ZombiU το έχει 15 γιούρια. Βέβαια αν μιλάμε για first party και retail στα nintendo selects το 2018 πάλι.

      Comment


      • #18
        οκ το w101 πηγε απατο και οπου θα ναι θα το πουλανε για 1 κομματι ψωμι με προζυμι και σουσαμι - που σαι Ryu gr να παρουμε κανα καρβελι)
        Δεν ήξεραν καν την ύπαρξή του και φαίνεται πολύ συμπθητικό. Πώς καταφέρουν όλα τα παιχνίδια της Platinum να πηγαίνουν άπατα ενώ είναι τόσο καλά, μπορεί να μου το εξηγήσει κανείς;
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • #19
          Originally posted by straier View Post
          Δεν ήξεραν καν την ύπαρξή του και φαίνεται πολύ συμπθητικό. Πώς καταφέρουν όλα τα παιχνίδια της Platinum να πηγαίνουν άπατα ενώ είναι τόσο καλά, μπορεί να μου το εξηγήσει κανείς;
          Mallon paraeinai giaponezika gia ta simerina dedomena. To W101 einai teleio. Osoi apoktisete Wii U einai must. Sorry gia ta greeklish.

          Comment

          Working...
          X