Announcement

Collapse
No announcement yet.

Πρόσκληση συμμετοχής στην κεντρική

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Πρόσκληση συμμετοχής στην κεντρική

    Θα μπορούσε να είχε γίνει από την αρχή αυτό αλλά προτιμήσαμε να μπουν κάποια πράγματα σε μία σειρά πρώτα. Όποιος ενδιαφέρεται να ασχοληθεί είτε με reviews, είτε με νέα είτε με κάτι άλλο στέλνει είτε ένα πμ σε εμένα είτε email στο gamersodyssey[παπάκι]gmail[τελεία]com Και το βλέπουμε. Γενικά είμαστε ανοιχτοί σε προτάσεις και ιδέες.
    Η μπάλα σε εσάς

  • #2
    Επειδή είχα δει κάποιες ερωτήσεις σχετικά με την κεντρική στο άλλο τόπικ, να πω ότι εκτός απροόπτου θα αρχίσω να ανεβάζω ξανά κάποια κείμενα. Αν κάποιος ενδιαφέρεται στέλνει πμ;)

    Comment


    • #3
      Ωραίος, και σκεφτόμουν τις προάλλες κρίμα να μένει στατική η κεντρική.

      Να σου πω, έχει το Broken Sword 5 προσφορά 11.5 €, πώς το βλέπεις το παιχνίδι, μπόμπα;
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • #4
        Με ξάφνιασε η ερώτηση σου (ειδικά στο συγκεκριμένο τοπικ) καθώς δεν θυμάμαι να έχω εκδηλωθεί ιδιαίτερα σχετικά με τη σειρά. Πάντως βρήκες και το άτομο να ρωτήσεις, αν και δεν είναι παιχνίδια του 10 για μένα έχουν ιδιαίτερη σημασία τόσο από άποψη Gaming όσο και από κείμενα.
        Για το 5 δεν ξέρω τι λέει και το είχα ψιλομετανιώσει που δεν τα είχα σκάσει όσο ήταν ακόμα στην kickstarter φάση του. Την έχω υπόψιν την προσφορά τώρα και μάλλον θα το χτυπήσω, στα 11 ευρώ νομίζω είναι καλή τιμή αν κάποιος ενδιαφέρεται. Επίσης να πω ότι υπάρχει και το 2 αυτή τη στιγμή στο humblebundle στο πακέτο του 1 δολαρίου.

        Comment


        • #5
          Ε λίγο πολύ φαίνονται οι προτιμήσεις των μελών, το είχα καταλάβει ότι ήσουν fan.
          Μόλις το παίξεις θέλω να μου πεις εντυπώσεις (αν έχει full hd σχέδια, καλό animation, και ωραία κείμενα).
          The illusion of free will is an illusion.

          Comment

          Working...
          X