Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo NIDs & 3DS Friend Codes

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nintendo NIDs & 3DS Friend Codes

    Νεο topic για Wii U & 3DS owners!

    Το προηγούμενο θέμα για Wii & DS friend codes δεν είναι πια sticky!

    Τα NNIDs σας και τα 3DS friend codes σας τα συμπληρώνετε στο ακόλουθο Google Spreadsheet.

    Έχω βάλει ενδεικτικα το δικό μου και μερικών άλλων μελων που βρήκα διαθέσιμα στο profile τους.
    Do a barrel roll!

  • #2
    Τεραστεια επιτυχια το topic, μη σπρωχνεστε! Επιτελους εβαλα και το friend code μου.

    ΥΓ: Με βλεπω να πηγαινω στο Ninty.gr...
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #3
      έγραψα και εγώ νωρίς νωρίς.

      Comment


      • #4
        Το 3DS friend code που το βρίσκω;

        Comment


        • #5
          Στο μενού του 3DS πας πάνω στα εικονίδια που έχει ένα προσωπάκι (friend list), επιλέγεις τον εαυτό σου και από κάτω σου γράφει το code.

          Comment


          • #6
            A new challenger (lol) appears!

            Xeno_V λοιπον, βλεπω να παιζω Nintendo game online για 1η φορα απο την εποχη των MK DS και Tetris DS και μετα.
            Το να κανεις add friends μεσω browser ειναι τεχνολογια που θα ενσωματωσουν στην επομενη 10ετια ή το σκεφτηκαν ηδη;

            Comment


            • #7
              Δεν περίμενα πότε ξανά να δω μερικούς από εδώ με κονσόλα Nintendo. Πόσο μάλλον με το Wii U.

              Τι άλλο θα δουν τα μάτια μου σε αυτό το κόσμο.

              Comment


              • #8
                Με λάθος πράγματα εκπλήσεσαι .

                Comment


                • #9
                  Εγώ εκπλήσσομαι όταν άτομα που ήταν φανατικοί nintendo gamers όπως ο Ramparter και ο Loggo, δεν έχουν πάρει ακόμη WiiU!
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by paixtis View Post
                    Εγώ εκπλήσσομαι όταν άτομα που ήταν φανατικοί nintendo gamers όπως ο Ramparter και ο Loggo, δεν έχουν πάρει ακόμη WiiU!
                    Ο Ραμπίδης θα πάρει Xbox One γιατί θα βγει το επόμενο Banjo που θα είναι στο κλασσικό στυλάκι που αγαπάμε. Δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα αλλά υπάρχουν φήμες. Ο Loggo θα έπαιρνε ένα Dreamcast 2 εάν οι συνθήκες ήταν διαφορετικές.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Ren_of_Heavens View Post
                      Ο Ραμπίδης θα πάρει Xbox One γιατί θα βγει το επόμενο Banjo που θα είναι στο κλασσικό στυλάκι που αγαπάμε.
                      Μακαρι οχι, ουτως ή αλλως θα ναι μετριο. Πιθανοτερο ειναι να παρω PS4 παρα Xbone.

                      Wii U δεν εχω παρει ακομη γιατι δεν εχει τιποτα απολυτως να παιξεις.

                       
                      :troll:
                      OK μια χαρα games εχει αλλα δε τους ξανακανω πλουσιους, used θα το παρω οπως το 3DS κι ολα τα games. Κι αμα θελουν ας αλλαξουν μυαλα.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Ren_of_Heavens View Post
                        Ο Ραμπίδης θα πάρει Xbox One γιατί θα βγει το επόμενο Banjo που θα είναι στο κλασσικό στυλάκι που αγαπάμε. Δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα αλλά υπάρχουν φήμες. Ο Loggo θα έπαιρνε ένα Dreamcast 2 εάν οι συνθήκες ήταν διαφορετικές.
                        Δεν είναι τυχαίο που ένας ψηφίσει ΠΑ.ΣΟ.Κ και ο άλλος ΣΥ.ΡΙ.ΖΑ. Ο οπορτουνισμός και η κακή διαπαιδαγώγηση του N64 έβγαλε εκτός γραμμής αρκετούς συντρόφους την προηγούμενη γενιά.

                        Ευτυχώς υπάρχουμε εμείς που κρατάμε σωστή γραμμή στην κεντρική επιτροπή της Nintendo για σωστό σοσιαλιστικό gaming με δωρεάν online με σωστό κομμουνιστικό οδηγό για local nultiplayer(ώστε να πουλάμε και κάνα οδηγητή ή ριζοσπάστη) στους συντρόφους gamers και όσους θέλουν σωστό ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ motion gaming.

                        Έτσι λοιπόν δείχνουν το πραγματικό πρόσωπό οι "προδότες" δωσίλογοι του δυτικού δόγματος του Αμερικάνικού Ιμπεριαλισμού και του ΝΑΤΟ(Xbox,Playstation,iOS) πράκτορες της περεστρόικα και της ανατροπής του πρώην σοσιαλιστικού προπυργίου του gaming (wii).

                        Μπορεί να χάσαμε την μάχη σε αυτή την γενιά αλλά όχι τον πόλεμο. #WiiURevolution, #Oportunistgamer, #Gamepadisthefuture Viva la revolution

                        Comment


                        • #13
                          Στο Switch, friend code: SW-3214-3351-9728
                          όνομά: melk0r
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Εχουμε dedicated θεματακι σε λαθος section μαλλον http://gamers-odyssey.net/showthread...h-Friend-Codes

                            (μια απ αυτες τις μερες θα μερτζαρω section δεν εχει νοημα χειροτερο μπαχαλο ειναι ετσι)
                            Do a barrel roll!

                            Comment

                            Working...
                            X