Announcement

Collapse
No announcement yet.

Beat 'em ups!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Μείνετε μακριά από το free to play Knights of Valour στο PS4. Sucks ballz.
    Insert Coin

    Comment


    • #32
      Για να ετοιμαζόμαστε να το ξαναπιάσουμε σιγά-σιγά:



      Θα είμαι ειλικρινής όμως. Τον ξιφία τον θεωρώ άκυρη προσθήκη (τον βάλανε και στο poster 😒), πολύ cult για το ύφος του παιχνιδιού. Στην τελική δεν παίζεις River City Girls βρε αδερφέ.

      Παρεμπιπτόντως πολύ καλό το Girls (είναι και στο Gamepass), με μόνο μείον:

      River City Girls.jpg
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • #33
        Μπράβο Ryu που το πόσταρες.

        Το Streets of Rage 4 το λάτρεψα. Το έχω παίξει πάρα πολλές φορές, έχω συνολικό playtime πάνω από 60 ώρες και ακόμα δεν το έχω βαρεθεί. Πρόσφατα μάλιστα το τελείωσα και στο very hard. Περιμένω πως και πως το dlc το οποίο και θα αγοραστεί day1, θέλω περισσότερο streets of rage 4 όπως και να το κάνουμε.

        Δεν ήξερα ότι ήταν από εκεί ο ξιφίας, έμαθα και κάτι χρήσιμο σήμερα. Ε γενικά τέτοιες μικρές ομάδες έχουν την τάση να κάνει αναφορές η μια σε παιχνίδια άλλης.


        Tidy!

        Do not blame me.Blame yourself or God.
        In Matsuno we trust.

        Comment


        • #34
          Εχουμε ατομα για αποπειρα 4πλου Streets of Rage 4;
          Εγω και ο Raf ειμαστε μεσα.
          Ryu_gr σωσε μας!

          Αν καταλαβα καλα λογικα παιζει cross play μεταξυ xbox και pc, αλλα μονο σε xbox/gamepass version (οχι steam).

          Comment


          • #35
            Πρέπει να μπορώ να κατεβάσω την gamepass έκδοση στον υπολογιστή, θα το δοκιμάσω αύριο και θα ειδοποιήσω. Μέσα είμαι αλλά να προειδοποιήσω πως το online κομμάτι του παιχνιδιού είναι μέτριο, δοκίμασα να παίξω με Evans και είχε τρελά frame drops. Όπως και να έχει θα είναι τρελή φάση.


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Xeno View Post
              Εχουμε ατομα για αποπειρα 4πλου Streets of Rage 4;
              Εγω και ο Raf ειμαστε μεσα.
              Ryu_gr σωσε μας!

              Αν καταλαβα καλα λογικα παιζει cross play μεταξυ xbox και pc, αλλα μονο σε xbox/gamepass version (οχι steam).
              Πολύ καλή ιδέα! Από Τετάρτη είμαι διαθέσιμος και Σ/Κ πιο σίγουρα. Συνεννοούμαστε και στο Discord.
              Last edited by Ryu_gr; 24-01-2022, 11:48 AM.
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • #37
                Yes please ποτε;;
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #38
                  Σημερα απογευμα/βραδυ παιζει; Μπορω σημερα και ισως αυριο, αλλιως απο βδομαδα παλι.
                  Αν χρειαστει ας κανουμε και ενα chat καπου να συνεννοηθουμε λιγο πιο ανετα.

                  Comment


                  • #39
                    Για να ψηνόμαστε

                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • #40
                      Το αγόρασα και εγώ αλλά στο steam οπότε μάλλον δεν μπορώ να μπω στο team

                      Comment


                      • #41
                        Βασικά θα σας ξενερώσω. Το 4 player coop ειναι ΜΟΝΟ για local. Όταν παίζεις μέσω ιντερνετ μπορείς να παίξεις ΜΟΝΟ διπλό και ΟΧΙ τετραπλό. Έτσι ήταν στην αρχή όταν κυκλοφόρησε το παιχνίδι, (τώρα το θυμήθηκα), εκτός αν το άλλαξαν με τα τελευταία updates. Το ψάχνω και επανέρχομαι για να ενημερώσω.


                        Tidy!

                        Do not blame me.Blame yourself or God.
                        In Matsuno we trust.

                        Comment


                        • #42
                          Επιβεβαιώνω αυτό που είπε ο Deus

                          Streets Of Rage 4 online.jpg

                          Local από 2 έως 4 και Online από 2 έως... 2!

                          Όπως και να 'χει sub_zero αν θες βάλε την προσφορά Gamepass for PC / Gamepass Ultimate με 1 ευρώ στο Xbox Live account σου και έτσι έχεις ένα μέρος του Xbox στο PC σου, συμπεριλαμβανομένου του SoR 4 😊
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • #43
                            Προτάσεις για μύστες:Καλή διασκέδαση.
                            Insert Coin

                            Comment


                            • #44
                              Ωραίες ψαγμενιές. Επίσης γουστάρω όταν επιστρέφουν παλιοί και γράφουν.
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • #45
                                Έυχομαι να είστε όλοι καλά. Η ζωή μας συνεπάιρνει με τις εξελίξεις της και τις υποχρεώσεις. Το πάθος για αυτό το χόμπι παραμένει όμως.

                                Πολύ πρόσφατα εγώ, o Titus και ο Alucard βρεθήκαμε όλοι μαζί σπίτι μου και τερματίσαμε το Fight'N;Rage. Τριπλό με arcade sticks.

                                Απο τα καλύτερα του είδους όλων των εποχών. Ορίστε και ένα πολύ ωραίο review από κανάλι μύστη.

                                The GREATEST Beat Em' Up I've Ever Played! The Beauty and Mechanical Depth of Fight N' Rage! In this video I explain why I consider Fight N' Rage the best Be...
                                Last edited by Jedah; 27-03-2022, 01:20 PM.
                                Insert Coin

                                Comment

                                Working...
                                X