Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το κείμενο που θα σας σώσει.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Πες τους τα πες τους τα! Εγώ από καιρό ξέρω τι κουμάδες είναι όμως με παρασέρνουν. Όσο για την όμορφη του κορούλα εγώ ενδιαφέρθηκα πρώτος γίαυτό κάτω τα ξερά σας! ΑμαρτωLee!

    Comment


    • #17
      Θέλουμε φωτογραφία της κόρης σου με τα παιχνίδια της,μην είναι καμιά φακλάνα με μουστάκι και φρύδια δάσος.
      Carpe diem

      Comment


      • #18


        δείτε αδέρφια, αυτά παίζετε! τα έργα του διαβόλου και του παντεπόπτη οφθαλμού των ιλουμινάτι επαγρυπνείτε γιατι ο εχθρός ειναι στις οικίες σας!

        Μη κάνετε αστεία με τη κορούλα μου γιατι τα είδε το μεσημέρι που κοιμηθήκαμε μαζί και νευρίασε και μετα δυσκολεύομαι να την αγγιξω παλι.
        "πριν τερματίσεις τη ζωή κάποιυ σε ένα παιχνίδι, σκέψου αν θα το έπραττες και στη ζωή σου!"

        Αλεξάντερ Μανκόλ

        Comment


        • #19
          Δεν είπαμε κάτι κακό.Μια φωτογραφία της θέλουμε με τα παιχνίδια της.Τι πιο αθώο από αυτό;
          Carpe diem

          Comment


          • #20
            Μου έστειλε εμενα φωτογραφία της σε ΠΜ για να πάρω μια ιδέα.

             

            Comment


            • #21
              My eyes,it burns.
              Carpe diem

              Comment


              • #22
                Εμενα μαράθηκε το crank μου.

                Comment


                • #23
                  Φίλε Ιερεμία δε σε έχω δει να γράφεις αλλού,οπότε πες μας,τι σε ώθησε να μπεις να γραφτείς και κατ επέκταση να προσπαθήσεις να σώσεις τη δική μας κοινότητα;Πιστεύεις ότι μπορεί να είμαστε οι εκλεκτοί του Θεού;Αυτοί που θα σώσουν το κόσμο ετούτο από την ακολασία;

                  First post of Autumn 2014.Achievement Unlocked.100GS
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #24
                    metanoiste amartoloi!!!!!!xmm 16 i kori tou ke to xi me ta xeria tis?btw molis skotosa ton diablo prin pethani mou pe tha zo gia panta mesa apo tin nintendo.....

                    Comment


                    • #25
                      δεν είμαι εγω αυτος ρε ξεκολάτε.

                      Comment


                      • #26
                        καταλαβαίνω πως πολλοι απο εσας πιστέψατε όσα είπα και θέλετε να βοήθησετε το ευλογημένο έργο, η λύση είναι απλή άμεση και ξεκούραστη, μπορείτε να κάνετε μια δωρεά στο λογαριασμό της Εθνικής 169/564585-88 ωστε το εργο αυτό να συνεχιστεί!

                        Όσοι απο εσάς θέλετε να πετάξετε και τις συλογές σας απο videogames μπορείτε να τα στείλετε στη διεύθυνση μου και θα τα ανακυκλώσω με δικά μου έξοδα, επίσης θα πληρώσω και τα έξοδα αποστολής.

                        εχει παραγίνει επίσης το κακό με τη κόρη μου και προχθες που άλλαζε για να κανει μπανιο μου είπε πως εχει ενοχληθεί, σας παρακαλώ κόφτε το.
                        "πριν τερματίσεις τη ζωή κάποιυ σε ένα παιχνίδι, σκέψου αν θα το έπραττες και στη ζωή σου!"

                        Αλεξάντερ Μανκόλ

                        Comment


                        • #27
                          Διαβαζει gamers-odyssey? ΠΕς τις να κανει ενα account να το συζητησουμε να λυσουμε την παρεξήγηση.

                          Comment


                          • #28
                            Δεν πιστεύω ότι νοήμων άνθρωπος θα έδινε την συλλογή του που έκτισε με κόπο και ένα κάρο χρήματα έτσι απλά. Όπως και να 'χει το πράγμα, ο καθένας κρίνεται από τις πράξεις του και είναι ελεύθερος να πράττει όπως θέλει στην ζωή του και σταματάει εκεί που ξεκινάει η ελευθερία του άλλου. Οι αληθινοί πιστεύοντες (οι οποίοι είναι ελάχιστοι) και οι άνθρωποι που έχουν ισχυρό φρόνημα δεν έχουν ανάγκη να αναδεικνύονται στα forum και σε άλλες πολυπληθείς οργανώσεις και ούτε προσπαθούν να επιβάλλουν τον Κύριο με παπαγαλίστικες αναφορές στην Αγία Γραφή. Αντί αυτού αφιερώνουν τον εαυτό τους για να βοηθήσουν τον συνάνθρωπό τους, άτομα που έχουν ανάγκη και σε γενικές γραμμές πασχίζουν να κάνουν την ζωή που ζούμε λίγο καλύτερη χωρίς ανταλλάγματα, κερδοσκοπίες και χάρες.
                            Ο Χριστός όπως είχαν αναφέρει οι πρώτες γραφές δεν επεδίωξε ποτές αναγκαστική συμμόρφωση στις επιταγές της Πίστεως. Ο άνθρωπος όμως εκ φύσεως θέλει να εξουσιάζει τον συνάνθρωπό του και συγκεκριμένα οι " σοφοί " πατέρες της Εκκλησίας ερμηνεύουν τα λεγόμενα και γραφόμενα της θρησκείας μας κατά το δοκούν παρασύροντας έτσι χιλιάδες ανθρώπους στο διάβα τους.

                            Λογικά θα ξέρεις τι έκτροπα και εγκλήματα έχουν συμβεί στο όνομα της θρησκείας κυρίως από την Καθολική/Παπική εκκλησία και την Ορθόδοξη σε μικρότερο βαθμό. Δεν χρειάζεται καν να αναλύσω παραδείγματα. Υπάρχουν ιστορικά ντοκούμεντα παλαιά και μη που αναφέρουν από που βρωμάει το ψάρι.

                            Στην τελική ο καθένας, έχει την κρίση να επεξεργάζεται τις πληροφορίες που διοχετεύονται στο μυαλό του και δεν χρειάζεται αναμάρτητους να τον βάλουν στο σωτό δρόμο.

                            Ξέρεις κάτι, τα πράγματα είναι τόσο απλά που ξύπνησες ένα πρωί και είπες να μπεις σε αυτή την σύναξη να σπάσεις πλάκα και να κάνεις τα κουμάντα σου. Πάνω από όλα, δείξε σεβασμό στον εαυτό σου και λίγο αυτοπεποίθηση δεν θα έβλαπτε.

                            Comment


                            • #29
                              Παντως εμενα μου πε οταν του προσεφερα το NES οτι σιγουρα θα παω στο παραδεισο.

                              Ren δε νομιζω να ισχυει αυτο που λες, ειναι αλλο ενα κολπο του διαβολου που θελει να γεμισει το μυαλο μας με αμφισβητηση και δυσπιστια. Οι σοφοι πατερες δε θελουν να μας εξουσιασουν ουτε να μας ελεγξουν, νοιαζονται για μας και αυτοβουλως και χωρις καμια υποχρεωση μας βοηθουν και μας καθοδηγουν στο δρομο του κυριου.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • #30
                                Καλά Ren απαντάς σοβαρά?Ξέρουμε ότι είναι κάποιος από τους συνήθεις υπόπτους (πιθανότατα ο luffy) και ότι έκανε αυτό το account για να μας τρολλάρει!
                                Nintendo I.D.: paixtis
                                3ds friend code: 2664-2347-7128

                                Comment

                                Working...
                                X