Announcement

Collapse
No announcement yet.

Το κείμενο που θα σας σώσει.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Ramparter View Post
    μας καθοδηγουν στα @@.
    :troll:

    Comment


    • #32
      Originally posted by paixtis View Post
      Καλά Ren απαντάς σοβαρά?Ξέρουμε ότι είναι κάποιος από τους συνήθεις υπόπτους (πιθανότατα ο luffy) και ότι έκανε αυτό το account για να μας τρολλάρει!
      Δεν υπαρχει καμια τετοια ενδειξη, εχουμε ολα τα εργαλεια για να ελεγχουμε περιπτωσεις διπλων account. Αλλα μεσα στην αρνηση σας να δειτε τις αμαρτιες σας ψαχντε την ευκολη λυση. Οταν καποιος σας καθρευτιζει την αληθεια μαθαιτε να τη κοιτατε καταματα κι οχι να δικαιολογειστε ή να κατηγορειτε. Εγω τουλαχιστον εστω και αργα σωθηκα, γνωρισα και τη κορουλα, μου ανοιξε τα ματια, της ανοιξα τα ποδια. Τερμα τα games για μενα.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #33
        Originally posted by Ramparter View Post
        Δεν υπαρχει καμια τετοια ενδειξη, εχουμε ολα τα εργαλεια για να ελεγχουμε περιπτωσεις διπλων account. Αλλα μεσα στην αρνηση σας να δειτε τις αμαρτιες σας ψαχντε την ευκολη λυση. Οταν καποιος σας καθρευτιζει την αληθεια μαθαιτε να τη κοιτατε καταματα κι οχι να δικαιολογειστε ή να κατηγορειτε. Εγω τουλαχιστον εστω και αργα σωθηκα, γνωρισα και τη κορουλα, μου ανοιξε τα ματια, της ανοιξα τα ποδια. Τερμα τα games για μενα.

        Comment


        • #34
          έκλαψε ο Χρήστος όταν δυο αδερφοί ποδοσφεριστές αγκαλιάστηκαν στο βιντεοπαιχνιδι και εσπευσε να αγκαλιάσει και εμένα η κόρη μου δεν ήταν μαζί μας εκείνη τι στιγμή γιατι εξυπηρετούσε ένα φίλο μου που της κάνει δωράκια στις γιορτές.

          "πριν τερματίσεις τη ζωή κάποιυ σε ένα παιχνίδι, σκέψου αν θα το έπραττες και στη ζωή σου!"

          Αλεξάντερ Μανκόλ

          Comment


          • #35
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • #36
              lol
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #37


                ακουστε ρε αμαρτωλοι ! ακούστε αυτη την ιστορια και ραπαρετε διχως ελεος!
                "πριν τερματίσεις τη ζωή κάποιυ σε ένα παιχνίδι, σκέψου αν θα το έπραττες και στη ζωή σου!"

                Αλεξάντερ Μανκόλ

                Comment


                • #38


                  αφιερωμενο

                  Comment


                  • #39
                    Azrael εσύ είσαι ρε αγόρι?
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • #40
                      2/10

                      Comment


                      • #41
                        φτωχο τρολιν και βλασφημιες ηθελα να ξερα γιατι δε το κλειδώνετε ?

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Hipster Luffy View Post
                          φτωχο τρολιν και βλασφημιες ηθελα να ξερα γιατι δε το κλειδώνετε ?
                          Είμαστε αγενείς...
                          γεωργίου speaking

                          Comment


                          • #43
                            Απλό, η δουλειά γίνετε από μέσα.

                            Comment


                            • #44
                              Καμια σχεση, απλα επειδη στο παρελθον εχουμε κατηγορηθει για διαφορα δε θελουμε να προβουμε σε καποια κινηση αν δεν ειμαστε 100% σιγουροι οτι προκειται για troll ή διπλό account. Απ'την αλλη τα ποστ του κινουνται μεσα στα πλαισια λειτουργιας του site και δεν εχει παραβιασει καποιο κανονα.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • #45
                                Μην το διαγράψετε. Έχει πλάκα ο τυπάς.

                                Comment

                                Working...
                                X