Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τέλος εποχής - Όλα στο σφυρί

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Σωστος ο Ryu, σου λεει αφου θα τα παιζω ολα απο το PS TV γιατι να κραταω τις κονσολες και τα κουτια να πιανουν χωρο
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #32
      Ryu, σύνελθε, σε λίγο θα πουλήσεις και το Dreamcast..!

      (σε τέτοια περίπτωση ωστόσο θα περιμένω πρώτος pm)

      Comment


      • #33
        Κύριοι έγιναν μειώσεις τιμών για τα προϊόντα PS2. Επίσης έμειναν για X360 Gears of War 3 και Call of Duty: Black Ops, 8 ευρώ έκαστο.
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • #34
          Κύριοι το PS2 είναι ακόμα εδώ και σας περιμένει. Όποιο παιδί το θέλει αλλά σκέφτεται την τιμή ας μου στείλει μήνυμα, θα τα βρούμε. Ό,τι άλλες απορίες έχετε ρωτήστε. Τα games όλα 5 ευρώ πλέον.
          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • #35
            Έφυγε το PS2.
            Τα εναπομείναντα games του, Gran Turismo 4, God Hand, God of War II, (P)resident Evil 4, Yakuza 2, Tekken 5, 20 ευρώ όλα μαζί. Σχόλιο πρόκλησης εντυπώσεων εδώ: H αφρόκρεμα του PS2 παίδες!
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • #36
              Ryu σ' αγαπάω, σ'εκτιμάω αλλά αν σου έρθει στιγμή να πουλήσεις το Dreamcast θα χεστούμε στο λέω. Μόνο σε κανά Burai Fighter να το πουλήσεις που ξέρω ότι θα καεί με την κονσόλα.

              Comment


              • #37
                Thanks ρε αρχηγέ, αλλα έχω το Dreamcast μου αγορασμένο 2001 με το που πέρασα Αθήνα. Ριου το Dreamcast μην το δώσεις για κανένα λόγο. Διοργανώνω εγώ έρανο και εκδηλώσεις να μαζέψουμε τα χρήματα για Ram, ssd, τι αλλο πισαδικο θες αλλά το DC δεν γίνεται να πουληθεί.
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • #38
                  ΧΑχα ευχαριστώ για το support παίδες, λόγω απαίτησης του κοινού λοιπόν η πώληση του μεταδότη ονείρου αναβάλλεται. Κάποια AAA games όμως έφυγαν αλλά πήγαν σε εκλεκτό φίλο!

                  Έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα μέχρι και το PC μπορεί να κριθεί προς αποχώρηση αλλά θα το παλέψω να μην.
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • #39
                    Τελευταίο και καλύτερο έμεινε το Gran Turismo 4 και κρατείται για τον Raf! (Αποστολή μόλις υπάρξει stock).

                    Ας μην λεώ τα ίδια πρόκειται για μοναδικό τίτλο που στόχευε στην τελειότητα.

                    Θυμάμαι πίσω στο 2005 (δεν είχα PS2 τότε) που η πειρατεία έδινε και έπαιρνε, οι εμπλεκόμενοι ανυπομονούσαν να κάνουν γερή μπάζα στο όνομά του αλλά έφαγαν τρελό άκυρο:

                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • #40
                      Συζητούσα με τον πατέρα μου που έχει ένα PS2 και έλεγε πόσο ήθελε ένα καλό ραλάκι (σαν το GT4) γιατί μόνο τέτοια παιχνίδια παίζει. Δώρο-έκπληξη λοιπόν!

                      Comment

                      Working...
                      X