Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τέλος εποχής - Όλα στο σφυρί

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τέλος εποχής - Όλα στο σφυρί

    Μετά από συνάντηση που είχα με τον πάτερ Ιερεμία με έπεισε να ακολουθήσω το δρόμο της σωτηρίας και να απομακρυνθώ από τα πράγματα του διαβόλου.



    Έτσι, αφού ο ίδιος διάλεξε τα games που έπρεπε να απομακρυνθούν άμεσα επειδή σύμφωνα με τον ίδιο ήταν τα πιο διαβολικά (Final Fantasy, Shenmue, Castlevania κτλ) μου ζήτησε να πουλήσω τα υπόλοιπα games/κονσόλες και τα χρήματα να τα δώσω στη μονή του (Ο θεός μας αγαπάει αλλά χρειάζεται λεφτά όπως μου εξήγησε).

    Χωρίς άλλες καθυστερήσεις λοιπόν προχωράμε στο ψητό:

    • Nintendo DS lite άσπρο με τα εξής παιχνίδια:
    - Nintendogs Λαμπραντόρ
    - Zelda Phantom Hourglass
    - Sonic Rush
    - WarioWare Touched
    - Contra 4 (Από τα αγαπημένα μου. Κόντεψα να μην κοιμηθώ το βράδυ από τη στεναχώρια μου όταν ο Sinclair είπε ότι δεν του άρεσε)
    - New Super Mario Bros
    - Castlevania Dawn of Sorrow
    - Brain Training του δόκτωρ Kawashima
    - Super Mario Bros. (NES Classics, GBA game. Απλά respect.)
    - Cartridge ανάπτοντας + SD card 2GB για να φορτώσετε όποιο παιχνίδι θέλετε (δέχομαι και παρεγγελιές για να τα περάσω εγώ)

    Περιλαμβάνεται θήκη και κουτί με πλήρη παρελκόμενα
    Τιμή: 80 Ευρώ. -Πουλήθηκε

    • Original Xbox με τα εξής παιχνίδια:
    - Fahrenheit (Ακόμα δεν αξιώθηκα να το παίξω )
    - Tony Hawk's Project 8
    - Tony Hawk's Pro Skater 4
    - Max Payne
    - Max Payne 2
    - Ninja Gaiden (George εκθείασέ το please)
    - Marvel Nemesis Rise of the imperfects
    - Lord of The Rings: The return of the King (εξαιρετικό co-op)
    - Sega GT + Jet Set Radio Future
    - Xbox Music Mixer + Μικρόφωνο (Εδώ George θα πάρεις μερίδιο . Δυστυχώς παίδες το παιχνίδι δεν παίζει στο Xbox μου αν και δεν έχει γρατσουνιές το DVD. Ίσως ένας καθαρισμός να το διόρθωνε)
    - Halo
    - Halo 2 Limited
    - Burnout 3 (Εντάξει το παιχνίδι απλά τα σπάει)
    - Metal Gear Solid 2
    - Conker Live & Reloaded
    - Star Wars: KOTOR ( )
    - OutRun 2 (Σχεδόν συγκινούμαι που το αποχωρίζομαι)
    - The House the Dead III
    - Black (υπερπαραγωγή)
    - Dead or Alive 3 (Από τα πρώτα games, έκανε επίδειξη δύναμης η κονσόλα)

    Η κονσόλα έχει modchip που της επιτρέπει να παίζει αντιγραφές οποιασδήποτε περιοχής. Περιλαμβάνεται component καλώδιο με digital output για σύνδεση με HDTV και ηχοσύστημα, Remote control για DVD movies, 2 controllers.

    Τιμή: 80 ευρώ -Πουλήθηκε

    • PlayStation (PSX) με modchip, χειριστήριο DualShock και γνήσια κάρτα μνήμης.
    Τιμή: 20 ευρώ -Πουλήθηκε


    Στα πακέτα ενδέχεται να συμπεριλαμβάνονται και άλλα καλούδια ή ακόμα και games αλλά αυτή τη στιγμή μου διαφεύγουν και θα γίνει ενημέρωση αν όντως είναι έτσι (δεν πρόκειται να γίνει αύξηση τιμής).


    Όλα μαζί 150 ευρώ.


    Τα πακέτα δεν σπάνε. Θα δοθεί προτεραιότητα στους άμεσα ενδιαφερόμενους. Πολύ καλή κατάσταση όλα και πλήρως λειτουργικά. Εγγύηση επιστροφής χρημάτων σε περίπτωση που ο πελάτης δεν μείνει ευχαριστημένος (Ryu_gr Protect™). Για τυχόν απορίες παρακαλώ ρωτήστε.
    The illusion of free will is an illusion.

  • #2
    Παράτα ότι κάνεις και παίξε το Fahrenheit.Μικρό κι εξαιρετικό.Μετά πούλα το.Δύο μέρες υπόθεση.
    Carpe diem

    Comment


    • #3
      psx ποιο μοντέλο είναι;
      αν αποφασίσεις να σπάσεις το πακέτο του χκουτιού με ενδιαφέρουν 1-2 παιχνίδια.

      Comment


      • #4
        Είναι το παλιό. Φυσικά, όπως και στα άλλα μηχανήματα η λειτουργία του είναι άψογη.

        Ακολουθεί photo. Όποιος θέλει μπορώ να ανεβάσω αντίστοιχες για το πακέτο που τον ενδιαφέρει.

        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • #5
          Μπορω να εξασκησω το δικαιωμα επαναγορας του Conker;
          Ειχα παρει κατι κομματια ψωμι απο τον Ryu παλιοτερα για διαφορα deals, ελπιζω να δεχεται τιποτα σε γαλετα ή εστω παξιμαδι.

          Comment


          • #6
            Νιώθω άσχημα που σε ρίχνω, φάγαμε ψωμί και αλάτι μαζί (οκ αλάτι μπορεί όχι αλλά ψωμί σίγουρα), αλλά θέλω να κρατήσω τα πακέτα ελκυστικά ώστε να φύγουν.

            Ξεχωριστά πωλείται μόνο το New Super Mario Bros στην τιμή των 44.90€.
             
            The joke's at Nintendo προφανώς.
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • #7
              Ευτυχώς δε βλέπω πουθενά το Dreamcast ,for old times' sake.

              Comment


              • #8
                Ryu πηγαινε βαλτα στο insomnia και το DS ανεβασε το ενα εικοσαρικο. Τα αλλα δε ξερω.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #9
                  Thanks, Ramp!

                  Η τιμή δεν μπορεί να ανέβει, έχω δώσει υπόσχεση στο λαό.

                  Το PSX κρατείται για τον Raf που θα συναντηθούμε αύριο. Επίσης, σκοπεύουμε να αράξουμε καμμιά ωρίτσα. Όποιος θέλει μπορεί να περάσει 10:30 πμ Σύνταγμα για παρέα.
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • #10
                    Αμα δεν ειχες ηδη καποια προσφορα μια χαρα μπορει να ανεβει. Αντε μη στα παρω εγω και τα μεταπωλησω 30% πανω
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #11
                      Φωτογραφίες από το NDS πακετάκι.





                      Έλα το καλό DS! Σπαρταράει!
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • #12
                        Ειδα οτι την εβαλες στο insomnia και τη κλειδωσες. Αρα πουληθηκε;
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #13
                          Δεν αποκλειεται, εγω πιστευω πως θα μπορουσα να παρω 80ε για τα παιχνιδια χωρις το DS Lite .

                          Comment


                          • #14
                            Νταξει μικρο το κακο τοτε, το Lite μονο του δε πιανει ουτε 30€

                            fake-edit: ακυρο, με καρτουλα για roms φτανει και 40...
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #15
                              Ναι, το πακέτο DS έφυγε σχεδόν αμέσως. Ταξιδεύει Σαντορίνη τώρα.

                              Επίσης δώθηκε το PSX στον Ραφαήλ και ακολούθησε καφές και retrospective! Πολύ ωραία να τα λες με ένα fellow gamer

                              Σε καλή μεριά, χαίρομαι που θα ξαναμπει στην πρίζα το PSX και καλή αρχή στο Ρέθυμνο

                              Περιμένω feedback από τη λειτουργία του μηχανήματος.
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment

                              Working...
                              X