Announcement

Collapse
No announcement yet.

GameBoy DS - Help!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • GameBoy DS - Help!

    Παιδιά χρειάζομαι βοήθεια. Μπορεί κάποιος να μου πει πια είναι η συγκεκριμένη φορητή κονσόλα? Την photo την έβγαλα εγώ ο ίδιος έξω από βιτρίνα καταστήματος ηλεκτρικών στη Λεμεσό. Πάνω γράφει GamBoy DS όμως έφαγα όλο το internet και δεν την βρίσκω.



  • #2
    LOL

    Πλακα κανεις; Προφανως ειναι fan/mock design απο τα απειρα του internet που καποιος λιγο ασχετος περασε για υπαρκτη κονσολα και εβαλε στην βιτρινα.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #3
      Υπάρχει αυτή η κονσόλα, και ονομάζεται Pont DS.

      Comment


      • #4
        Pont απο το Troll? :troll:
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #5
          Μαλλον απο το ΠοDιοS το βλεπω εγω. Πρεπει να ειναι το καινουργιο μοντελο που θα κυκλοφορησει, αντι του new 3ds, μονο σε Ελλαδα και Kυπρο. Απλα η γατα ο καταστηματαρχης καταφερε μαλλον να το φερει πριν το day one.

          Comment


          • #6
            Νομίζω την έπαθα από μονος μου. Έκανα το ίδιο post σε 2 groups στο FaceBook και πήρα μέχρι τώρα καμια 10ρια σοβαρές απαντήσεις του τύπου "Φιλε μου νομίζω είναι concept δεν πρέπει να είναι αληθινό." και "Concept πρέπει να είναι, δεν νομίζω να υπάρχει. Άσε που δεν θα βόλευε κιόλας.", PLUS ένα friend request (μα γιατί???) και ένα προσωπικό μήνυμα από κάποιον άλλο που μου είπε ότι πουλα game boy.

            Η άλλη μου έστειλε αυτό το link για να μου λυθεί η απορία http://www.ubergizmo.com/2009/06/nin...-new-handheld/

            Πραγματικά απορώ με πιο σκεπτικό. Η μαλακια είναι ότι μου απάντησαν και άτομα που είναι εντάξει παιδιά, και τώρα νιώθω τύψεις. Ούτε ένα ξεκάθαρο trollοαστείο δεν μπορούμε να κάνουμε πλέον. Μάλιστα ένας στην αρχή με ρώτησε "Για πια ακριβώς κονσόλα εννοείς?". :wha:

            Τελοσπάντων, μόλις το είδα έβγαλα την photo για να συζητήσουμε για το πόση αγνοια και ασχετοσύνη συνεχίζει μέχρι και σήμερα να υπάρχει σε πολλά καταστήματα. Σκέφτομαι την επομενη φορα που θα περάσω να μπω μέσα και να απαιτήσω να μου το δώσει.

            Comment


            • #7
              Ε κοιτα θα μπορουσε ευκολα καποιος να δει μια εικονα και να ρωτησει, εμενα μου κανε εντυπωση που ρωτησες εσυ.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #8
                Εμένα δε με τρελαίνει το Gameboy DS, αλλά το άθλιο μαλλί του Μέσι.

                Comment


                • #9
                  Λολ τι κωλόφατσες είναι αυτές ρε στο smackdown game, αγριεύομαι όταν κοιτάω το εξώφυλλο αυτού του παιχνιδιού.

                  Εντελώς καλτ σχεδιασμό έχει αυτή η... κονσόλα.Την θέλω


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment

                  Working...
                  X