Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Evil Within

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Το παιχνίδι το ειχα παρατήσει στο κεφάλαιο 9 για έναν περίπου μήνα καθώς ειχε bug-άρει το flawless widescreen και περίμενα να ξαναφτιάξει. Είπα εφοσον ξεκίνησα να το παιζω χωρις τις μπάρες έτσι και θα το τερματίσω. Τώρα πλέον ειμαι στο κεφάλαιο 10 με το παιχνίδι εάν δεν κάνω λάθως να αποτελειται απο 13 με 15 κεφάλαια. Εδω πρέπει να τονισω πως το παιχνίδι έχει κάποια σημεια, εκνευριστικά, λιγα ευτυχώς, που μπορει να κολλήσουν τον παιχτη για κάποια σεβαστή ώρα. Σε μένα τουλάχιστον συνέβη. Αυτό έγινε τώρα και σε κάποιο σημειο του κεφαλαιου 10 με αποτέλεσμα να εκνευριστώ και να κατεβάσω το επίπεδο δυσκολιας. Έτσι απο εδώ και στο εξής θα το φθάσω μέχρι το τέλος στο χαμηλοτερο επίπεδο δυσκολίας. Επίσης γενικά όπως είπα και στις τελεταίες δύο-τρεις σχετικές με το παιχνίδι δημοσιεύσεις, το Evil Within ειναι πολύ καλο και ποιο συγκεκριμένα θυμιζει την παλια σχολή.Νεότερα αργότερα ή όταν τερματισθεί.
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • #47
      Θυμίζει την παλιά σχολή και κάπως και το 4?
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • #48
        Παραβλεποντας τους console και pc noobs που εχουν γραψει σε αυτο το topic ηρθε η ωρα να πω και εγω καποια πραγματα .

        Σε οτι αφορα τα τεχνικα θεματα που λενε τα παιδια, δυστυχως το παιχνιδι ακομα και με το 1.06 patch, 3 χρονια μετα την κυκλοφορια του συνεχιζει να εχει θεματα. Η εκδοση ps4 δεν εχει καλο frame rate και οι μπαρες θεωρω οτι δεν προσφερουν τιποτα ισα ισα που κανουν το fov τραγικα περιορισμενο. Οταν ξεκινησα το παιχνιδι ημουν ετοιμος να κανω ενα post γερου θαψιματος καθως τα παραπανω θεματα επηρεαζουν σε σοβαρο βαθμο την ολη εμπειρια (το fov με τα frame drops ειναι θανατηφορος συνδιασμος για ζαλαδες και ωρες ωρες κανουν το παιχνιδι να φαινεται unplayable). Δεδομενου οτι το δευτερο παιχνιδι, οσο το εχω δει να τρεχει στις κονσολες τουλαχιστον, δεν εχει μπαρες, δεν εχει frame drops, εχει καλυτερα γραφικα, εχει πιο ανοιχτο level design, υποθετω πως απλα η ομαδα δεν ηταν τοσο εμπειρη ισως ωστε να προσφερει καποια βασικα στανταρ τουλαχιστον, σε επιπεδο performance.

        Οποτε για να το ξεκαθαρισω το παιχνιδι ειναι unpolished. Οποιος το πιασει στο μελλον ας το εχει στο νου καθως πρεπει να εφοδιαστει με υπομονη τουλαχιστον τις πρωτες ωρες.

        Απο κει και περα τωρα σαν τιτλος μου αρεσει παρα πολυ, το gameplay του ειναι περιπου οπως αυτο του Last of Us αλλα ντυμενο με μια αισθητικη συνδιασμο resident evil-silent hill (και ειναι και απο τους ελαχιστους τιτλους που εχουν πλεον αυτη τη θεματικη και 3rd person προοπτικη και δομη). Με το τελευταιο εννοω οτι το παιχνιδι δεν ειναι μεν τρομακτικο ωστοσο καταφερνει και φτιαχνει σουρεαλιστικες εικονες (πολυ ωραιας μορφης) λογω της μεταφυσικης θεματικης που το περιβαλλει. Για το the last of us που αναφερω, υπαρχουν και εδω μηχανισμοι stealth, τρομερα περιορισμενα πυρομαχικα (μεχρι στιγμης τουλαχιστον στο chapter 6), crafting και το δυστροπο aim. Το ενδιαφερον ειναι το open gameplay καθως υπαρχουν πολλοι τροποι προσσεγγισης μιας καταστασης με αντιστοιχια στο πως μπορεις να αναπτυξεις τον χαρακτηρα σου και να καθοδηγησεις το crafting αναλογα με το τροπο που σου αρεσει να παιζεις. Σεναριακα δεν υπαρχει καποια εξελιξη so far οποτε δεν εχω πολλα να πω, το παιχνιδι εξελισσεται σαν dream within dream και within dream και μενει στις εικονες χωρις να εξηγει μεχρι τωρα το τι συμβαινει.

        Μεχρι στιγμης μου αρεσει παρα πολυ, εχει καλο gameplay και παρα πολυ καλη αισθητικη και ατμοσφαιρα με μονο παραπονο να ειναι τα τεχνικα προβληματα που ανεφερα στην αρχη. Θα γραψω οταν τελειωσω περισσοτερα και ανυπομονω εν καιρω να περασω στο 2 που κατα γενικη ομολογια ειναι πολυ πιο polished σαν τιτλος.
        Last edited by nooto; 10-12-2017, 12:26 PM.

        Comment


        • #49
          Έχει μπει patch και στις κονσόλες, που σου επιτρέπει να βγάλεις το letterbox και να παίξεις σε full screen. Το είχα βρει στα options όταν είχα βάλει να το δοκιμάσω πριν κάποιους μήνες και το επιβεβαίωσα πάλι τώρα κοιτάζοντας κάποια άρθρα. Δυστυχώς έχω φάει όλα τα spoilers για το 1, αφού έπρεπε να παίξω το δύο λόγω δουλειάς. Ωραίο σενάριο πάντως που από όσο θυμάμαι δεν βγάζει νόημα στο τέλος αν δεν παίξεις και τα DLC.

          Comment


          • #50
            Lol σοβαρα? Μου αρεσει που εκραξα και τους noobs στην αρχη . Ειμαι chapter 6 και δεν μου εκοψε οτι το letterbox ειναι οι μπαρες (και να φανταστεις οτι εψαξα τα options γιατι ελεγα οτι παιζει και να το εχουν αφαιρεσει αυτο το πραγμα).

            Comment


            • #51
              Καλή συνέχεια λοιπόν με το ανθρώπινο FOV Ελπίζω πάντως να έχεις και τα DLC πριν με το καλό περάσεις στο δύο, που και εκεί ενώ γνωρίζεις κάποια πράγματα, έχει πολλούς ωραίους τρόπους να σε τρομάξει... πολύ.

              Comment


              • #52
                Ωραίος nooto!! Mikami και τα μυαλά στα κάγκελα
                Ο τεχνικός τομέας δεν με απασχολεί τόσο πολύ για να είμαι ειλικρινής- αν και έχει τέτοια επίπτωση στο gameplay είναι πρσγματικά εκνευριστικό. Το έχω το game στο backburner( και αυτό) εδώ και καιρό( είχα πάρει τη limited με το notepad πολύ φθηνά)και πρέπει και αυτό κάποια στιγμή να παιχτεί. Προσωπικά μιλώντας είμαι τεράστιος fan του Shadow of the damned και του Resident Evil 4, οπότε θεωρώ δεδομένο πως gameplay wise θα μου αρέσει.
                Tα DLCs τα βάζουν αρκετά συχνά σε sale, εγώ τα είχα πάρει αρκετά φθηνά. Άκρως σπαστικό πάντως να επιβάλλεται να αγοράσεις τα DLCs για να δεις το τέλος του game ή ακόμη χειρότερα προκειμένου να σου λυθούν απορίες για το σενάριο... Και μιλάμε αν δεν κἀνω λάθος για την Bethesda όχι την ΕΑ που είναι μανούλα σε κάτι τέτοια
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • #53
                  Grim you are the man!!!!! Αλλο παιχνιδι τελειως με το ανοιχτο fov, κριμα που δεν επαιξα και τα πρωτα chapters ετσι, ευτυχως που δεν επαιξα ολο το παιχνιδι ετσι . Να πω εδω οτι δεν βλεπω καποια αλλαγη στο performance οποτε ολα τελεια . Τα DLCs οχι δεν τα εχω αλλα επειδη κατα καιρους το παιχνιδι μπαινει σε sale θα τα τσιμπησω αν ειναι τοσο σημαντικα οσο λετε. Sinclair εχεις δικιο, απο την αλλη βεβαια η Bethesda κανει παραγωγες τυπου Evil Within, Wolfenstein, Prey, Dishonored, Doom και σε πολλα απο αυτα τα παιχνιδια εχει δωσει κατα καιρους και το επιπλεον υλικο δωρεαν. Ειναι alpha games αλλα υψηλου ρισκου δεδομενου οτι δεν ακολουθουν την νορμα multi και αγιος ο θεος, παρολα αυτα συνεχιζει και τα στηριζει και πιστευω ειναι παιχνιδια που δεν ξερω κατα ποσο θα βλεπαμε (και να ειχαν και τη μορφη που εχουν) αν καποιος αλλος αναλαμβανε την παραγωγη.

                  Κατα τα αλλα Sinclair θα γραψω αναλυτικες εντυπωσεις και στην πορεια αλλα πιστευω πως οντως θα σου αρεσει δεδομενου οτι εισαι φαν αυτων των παιχνιδιων. Για το gameplay του οπως εγραψα ειναι πολυ καλο (ειναι κατα μια εννοια αρκετα κοντα στο last of us μαζι με RE4 αλλα σε setting RE-SH). Ειμαι και εγω φαν του ειδους και το παιχνιδι παντα ηθελα να το παιξω οποτε βρηκα την ευκαιρια τωρα που βγηκε και το 2. Ειναι επιπλεον και τιτλος που το meta status του ειναι πολυ ανωτερο απο αυτο που εφτιαξαν τα αρχικα reviews κατι το οποιο καταλαβαινω πληρως και συμφωνω.

                  Comment


                  • #54
                    Λοιπον εχω φτασει στο chapter 10 και ειλικρινα την εχω καταβρει με το παιχνιδι. Η επιλογη αφαιρεσης των μπαρων ηταν η καλυτερη προσφορα της ομαδας μεσω των patches, ειναι τοσο ωραιο ατμοσφαιρικα και αρτιστικα που ηταν πραγματικα κριμα να μην μπορεις να θαυμασεις ολο αυτον τον κοσμο λογω του κυριολεκτικα τραγικου fov (περα απο την ουσιαστικη βελτιωση που προσφερει στο gameplay). Ξαναλεω οτι το art του παιχνιδιου, οι εικονες που φτιαχνει, η ολη του αισθητικη, ειναι πραγματικα ΤΕΛΕΙΑ.

                    Το σεναριο εχει αρχισει και ανοιγει πολυ μετα το chapter 9 και πανω κατω καταλαβαινεις που το παει, ωστοσο αυτο που προσωπικα θεωρω οτι εχει σημασια ειναι η αφηγηση, ο τροπος που προχωραει αυτη η ιστορια μεσω του gameplay και της περιηγησης που προσφερει ο τιτλος. Το ολο στησιμο ειναι λες και βρισκεσαι μεσα σε καποιο ονειρο, υπαρχουν συχνες εναλλαγες του περιβαλλοντος-πραγματικοτητας, καθε set piece μετα το τελος του μπορει να οδηγησει σε κατι τελειως διαφορετικο και η ολη λογικη δενει πολυ ωραια με τις σουρεαλιστικες εικονες και το level design που προσφερει το παιχνιδι. Ειναι μαγικο το ολο ταξιδι και καθως προχωρας στα κεφαλαια γινεται ολο και καλυτερο.

                    Υπαρχει επισης πολυ καλο pacing και μεγαλη ποικιλια στο gameplay, πλεον θα ελεγα οτι ο τιτλος εχει αφησει πισω του το Last of Us και εχει χτισει κατι τελειως δικο του και ξεχωριστο. Μου αρεσει επισης που και το gunplay, υπαρχει το κλασσικο δυστροπο aiming των survival-horror παιχνιδιων αλλα το τελειο δεσιμο με τα setpieces αναδεικνυουν σε μεγαλο βαθμο το οικοδομημα των mechanics ενω υποδειγματικο ειναι και το placing των κυριολεκτικα περιορισμενων resources.

                    To παιχνιδι ειναι πραγματικα πολυ καλυτερο αποτι περιμενα, και θα ελεγα οτι ειναι απο του καλυτερους τιτλους που εχω παιξει στο συγκεκριμενο ειδος. Επισης ειναι πραγματικα ξεχωριστος με την εννοια οτι δινει κατι συγχρονο ακολουθωντας ωστοσο και μονοπατια της παλιας σχολης του ειδους (χωρις να τα προσφερει αυτουσια αλλα παρουσιαζοντας τα σε μια σημερινη εκδοχη). Η δε ''ψυχολογικη'' θεματικη του, η πλαισιωση της στο επακρο οπτικα και ακουστικα με οργανικο τροπο και το κλεισιμο με αυτου του ειδους το gameplay, αποτελουν ενα συνδιασμο πραγματικα ιδιαιτερο. Μεγαλο μπραβο στον Mikami και στην ομαδα του.
                    Last edited by nooto; 11-12-2017, 09:23 PM.

                    Comment


                    • #55
                      Οι μπάρες μπορούν να φύγουν στο PS4; Ή παίζεις σε PC; Θυμάμαι πως είχαν πει ότι τις έβαλαν ώστε να «κρύψουν» γραφικά επειδή δεν μπορούσαν να τα σηκώσουν οι κονσόλες, όμως βρώμαγε από μακριά unoptimization η υπόθεση, Bethesda είναι αυτή άλλωστε . Κρίμα για όσους το έπαιξαν στην αρχή με το που βγήκε δηλαδή.

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • #56
                        Οι μπάρες μπορούν να φύγουν στο PS4; Ή παίζεις σε PC; Θυμάμαι πως είχαν πει ότι τις έβαλαν ώστε να «κρύψουν» γραφικά επειδή δεν μπορούσαν να τα σηκώσουν οι κονσόλες, όμως βρώμαγε από μακριά unoptimization η υπόθεση, Bethesda είναι αυτή άλλωστε . Κρίμα για όσους το έπαιξαν στην αρχή με το που βγήκε δηλαδή.
                        Στο Ps4 . Η patched εκδοση εχει επιλογη για να βγαλεις τις μπαρες, το grain filtering (αυτο το εχω κρατησει on) και τρεχει με πολυ καλυτερο frame rate απο την vanilla. Αυτες οι επιλογες υπαρχουν σε ολες τις πλατφορμες πλεον (ενω στο pc εχει φυγει και το 30fps cap που ειχαν βαλει ).

                        Για να καταλαβεις ποσο σημαντικο ειναι, η εικονα δεν προσαρμοζοταν στο νεο ratio οταν υπηρχαν οι μπαρες, απλα αυτες εκρυβαν το πανω και το κατω μερος της εικονας. Ποσο το εκρυβαν? 45% (ηταν τεραστιες σε οτι αφορα τον καθετο αξονα). Ειναι πολυ περιεργο γιατι ειναι σαν το full image γινοταν rendered αλλα το 45% κρυβοταν πισω απο τις μπαρες οποτε εβλεπες μονο το 55% της συνολικης εικονας που επρεπε να βλεπεις. Με αλλα λογια ηταν πολυ δυσκολο να δεις τι συμβαινει, και σε συνδιασμο με το κακο αρχικο frame rate, το παιχνιδι ηταν broken...

                        Για το optimization, αν σκεφτεις οτι το παιχνιδι κυκλοφορησε το 2014, ειναι ουσιαστικα σχετικα λογικο καθως μεγαλο κομματι των τιτλων της πρωτης χρονιας των τοτε νεων μηχανηματων ειχαν τετοιου ειδους προβληματα (ολοι αυτοι οι τιτλοι επρεπε να τρεχουν και στο ps3, X360 για να βγαλουν το κοστος λογω του οτι εκει βρισκοταν ακομα η μεγαλυτερη μαζα του κοινου).

                        Οπως και να χει και δεδομενης της τωρινης εικονας του τιτλου ειναι οντως κριμα που οι early adopters το επαιξαν ετσι καθως ειναι οντως αλλος τιτλος. Οι επιλογες αυτες επηρεαζαν και το gameplay και το αρτιστικο, αρνητικα, και σε πολυ μεγαλο βαθμο.
                        Last edited by nooto; 13-12-2017, 04:11 PM.

                        Comment


                        • #57
                          Ψήθηκα κι εγώ να ξέρεις. Μετά το Wolfenstein: The New Order παίρνει σειρά αυτό

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Grimmtak View Post
                            Ψήθηκα κι εγώ να ξέρεις. Μετά το Wolfenstein: The New Order παίρνει σειρά αυτό
                            χαχαχαχαχαχαχα! Την ίδια σειρά πήρα πριν. Πρώτα το DOOM, μετά το Wolfenstein 2, και τέλος το The Evil Within 2.

                            Μάγκες, το δεύτερο είναι πιθανόν το τελευταίο της σειράς The Evil Within. Δε νομίζω να βγάλουν καινούργιο. Στο δεύτερο έχουν διορθώσει αρκετά προβλήματα που είχε το προηγούμενο. Όσα βιώνετε τώρα στο πρώτο δεν πρόκειται να τα ξαναβιώσετε στο δεύτερο.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Λοιπον τελος απο μενα μετα 19 περιπου ωρες. Παιδια θα το πω απλα, κατα την ταπεινη μου αποψη το παιχνιδι ειναι ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑ. Με το κλεισιμο του ο τιτλος εχει δημιουργησει ενα τοσο ωραιο συμπαν, εχει αφησει εσκεμμενα τοσο concrete ερωτηματα και εχει χτισει τοσο ομορφα καποιους απο τους χαρακτηρες του που πραγματικα σε κανει να θες αν δεις οτιδηποτε φερει το ονομα του (ειχα πει οτι θα δω τα dlcs στο youtube αλλα τωρα κατα πασα πιθανοτητα θα τα αγορασω). Το τελος του btw ειναι οτι πιο epic μετα το ''its not a lake its an ocean'' του Alan Wake (θελω τοσο πολυ να το συζητησω με καποιον ρε γαμωτο ).

                              Σε αντιθεση με τους reviewers θεωρω οτι το σεναριο του ειναι καταπληκτικο και οι οπαδοι των ταινιων του David Lynch και του Terry Giliam θα νιωσουν σαν το σπιτι τους εδω. Ο τροπος αφηγησης της ιστοριας ειναι τετοιου τυπου αλλα εν τελει αποτυπωνει ενα πολυ συγκεκριμενο story, το οποιο δεν ειναι τοσο πολυπλοκο και βαθυ οσο αυτο του Alan Wake για παραδειγμα, αλλα προσσεγγιζει κατι αντιστοιχο με τελειως διαφορετικο φυσικα τροπο. Το δε setting του dream reality αποδιδεται τοσο μα τοσο ωραια που θα νιωσετε πραγματικα λες και βρισκεστε μεσα σε ενα ονειρο, με τις αποτομες και αλλοπροσαλες εναλλαγες που συμβαινουν, τις εναλλαγες της πραγματικοτητας, των πραγματων που τωρα ειναι ετσι και μετα απο λιγο εχουν γινει αλλιως, σαν ασυνδετα κομματια που οταν ομως ξυπνας και τα ενωσεις μπορεις να δωσεις σε καποιον να καταλαβει τι ειδες. Ειναι κατι που δεν περιγραφεται ευκολα και αξιζει κανεις το δει.

                              Και φυσικα αυτο στηριζεται απο πισω με ενα gameplay που ειναι πραγματικα απολαυστικο, τοσο απολαυστικο οσο και αυτο του Resident Evil 4 και απο την αλλη καθολα διαφορετικο. Ειναι απο τους τιτλους που κυριολεκτικα απολαυσα τα shooting mechanics και το βαρος των οπλων, ειναι στημενος με εκπληκτικα set pieces που σηκωνουν διαφορετικες προσσεγγισεις, εχει level design που εναλλασσει τους κλειστοφοβικους χωρους με ανοιχτα segments με αψογο τροπο, πολυ μα πολυ ωραια boss fights και γενικα προσφερει ενα απολαυστικοτατο συνολο που θες να το δεις και να το ξαναδεις.

                              Ειλικρινα ειναι απο τις περιπτωσεις που το πραγμα καπου χαθηκε στη μεταφραση, ενα διαμαντι που κυκλοφορησε με τεχνικα προβληματα και που πολυς κοσμος δεν εκτιμησε αυτο που ηθελε να πει (και πιθανον ουτε το εκπληκτικο συμπαν που εχει χτισει) , ενα παιχνιδι που εν τελει δεν ξερω ακριβως πως εχει εντυπωθει στην συνειδηση των ανθρωπων που δεν το εχουν παιξει (καθως και εγω τοσα χρονια ελεγα οκ θελω να το δω αλλα δεν περιμενω και κατι το ιδιαιτερο).

                              Πριν κλεισω θα πω οτι τα μονο σημεια που μου εκαναν αρνητικη εντυπωση (για να το βγαλουμε και αυτο απο την εξισωση και να ξεμπερδευουμε) ηταν : το κεφαλαιο 12 που ειναι το μονο σημειο του παιχνιδιου που υπαρχει on rail gameplay και κατα μια εννοια δεν εχει θεση σε ενα τετοιο παιχνιδι, το τελικο boss fight που παροτι ειναι σχεδιαστικα ομορφο, το gameplay στησιμο ειναι ρηχο και τελος τα hiccups που εχει ανα σημεια το frame rate στην ps4 εκδοση (υποθετω οτι στο pc αυτο δεν υπαρχει και γενικα εκει η εμπερια πιστευω θα ειναι καλυτερη συνολικα).

                              Αυτα παιδια, πραγματικα οσοι ειστε φαν του ειδους, ή οσοι ψαχνετε γενικα μια single player εμπειρια που εχει να πει κατι βαλτε το στο προγραμμα. Imo το παιχνιδι ειναι ακριβως αυτο που φανταζομουν για την αναβιωση του ειδους και ταυτοχρονα ισως και ο μονος εκπροσωπος με αυτη τη μορφη (καθως πλεον οι περισσοτεροι τιτλοι εχουν ασπαστει την first person προοπτικη και μια διαφορετικου τυπου δομη), παραλληλα ειναι παιχνιδι που εχει να σου πει και να σε κανει να νιωσεις πραγματα. Πολλα μπραβο στον Mikami που εδωσε για αλλη μια φορα ενα τοσο σημαντικο τιτλο, στην Tango αλλα και στην Bethesda που στηριξε και συνεχιζει να στηριζει τετοιες παραγωγες, επενδυοντας στις καλες single player εμπειριες.

                              Λογικα θα ανοιξω Topic μεσα στις επομενες μερες και για το 2.
                              Last edited by nooto; 14-12-2017, 12:03 AM.

                              Comment


                              • #60
                                Ειμαι στο τελος του δευτερου playthrough, το κακο ειναι οτι το παιχνιδι εχει μεν NG+ αλλα στο NG+ δεν μπορεις να παιξεις σε μεγαλυτερη δυσκολια απο αυτη του πρωτου σου playthrough (ξενερωσα αρκετα, το ειχε και το last of us αυτο ρε γαμωτο). Anyway επελεξα NG+ για να μαζεψω οτι δεν ειχα μαζεψει απo files προκειμενου να δω ξανα και πιο ολοκληρωμενα ολο το story. Με αυτα και με εκεινα δεν αντεξα και τελικα τσιμπησα και το season pass. Δεν ξερω γενικα ποια ειναι η τιμη του σε προσφορες αλλα αυτη τη στιγμη ειναι στα 10 ευρω (btw το βασικο παιχνιδι δινεται στα 5 ευρω , επισης στα 4 ευρω ειναι και το πρωτο wolfenstein μιας που μιλαμε για Bethesda -τιμες psn-), ωστοσο το συνολικο υλικο διαβασα πως ειναι κοντα στις 9 ωρες οποτε θεωρω οτι αξιζει σε επιπεδο ποσοτητας content (θα δουμε τι λεει και σε ποιοτητα).

                                Οπως και να εχει θα κανω αλλο ενα τελικο post εντυπωσεων αφου ολοκληρωσω και τα DLCs.
                                Last edited by nooto; 17-12-2017, 08:55 PM.

                                Comment

                                Working...
                                X