Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Smash Bros for Wii U / 3DS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Χαλαρά το τελευταίο.Και μετά ίσως πάρω και κανά amiibo μετά.
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    • #17
      28 Νοεμβριου τελικα!!

      Ιδια μερα με τα Amiibo. Ξερετε ποια τραπεζα δινει μεγαλυτερο πιστωτικο οριο στις καρτες της;
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #18
        Originally posted by Ramparter View Post
        28 Νοεμβριου τελικα!!

        Ιδια μερα με τα Amiibo. Ξερετε ποια τραπεζα δινει μεγαλυτερο πιστωτικο οριο στις καρτες της;

        Comment


        • #19
          Δοκίμασα το ντέμο στο 3ΔΣ και δε περίμενα να μου αρέσει τόσο, οπότε η αγορά στο WiiU είναι no-brainer. Ελπίζω να κανονίσουμε για αρκετά ματσάκια εκεί.

          My Street Fighter 4 FanFiction Project: fav.me/d3k2f2f

          Comment


          • #20
            Το περιμένω από zavvi οπότε ναι count me in.
            Carpe diem

            Comment


            • #21
              Επειδή το θέλω μέσα στα Χριστούγεννα θα το πάρω από νόρτεκ, απλά το σκέφτομαι για τον αντάπτορα. Ένα χειριστήριο έχω μόνο για gc και αυτό λέει θα δουλεύει μόνο σε smash οπότε λέω να το πάρω με amiibo να δω τι παίζει και άμα είναι κάποτε να πάρω ένα pro controller. Τι λέτε.

              Comment


              • #22
                Ακριβό είναι από Νόρτεκ.Τώρα τι να σου πω,καλά το σκέφτεσαι.Εγώ έχω 3 χειριστήρια GC οπότε δε θα με χαλάσει.
                Carpe diem

                Comment


                • #23
                  Το πηρα σημερα το παιχνιδι και δε νομιζω να ασχοληθω ιδιαιτερα αυτες τις μερες αλλα μετα τις γιορτες κατι θα γινει σιγουρα. Θα παιξει κανεις online ή θα ναι σαν το ΜΚ8 που ψαχναμε κοσμο με το δικανο; Γενικα δεν ξερω σχεδον τιποτα για τη σειρα.. η ενασχοληση μου αρχιζει και τελειωνει σε καποιες ωρες 4πλου στο Melee με μια παρεα φιλων, αλλα οκ τερμα casual επιπεδο... οποιος ψηνεται να μπαινει σχετικα συχνα ας το πει.

                  Comment


                  • #24
                    Παίζει να δοκίμασες κανένα amiibo;

                    Comment


                    • #25
                      Μόνο να έρθει και θα το λιώσω όπως είχα λιώσει το Melee που ρίχναμε 12ωρα με ένα φίλο.Το Brawl στις 10 ώρες το άφησα,δεν ξέρω γιατί.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #26
                        Δε δοκιμασα amiibo και δεν ξερω αν θα παρω καλα καλα... οπως τα ειδα δε μου γεμισαν το ματι σαν figures και απο αποψης ουσιας τα θεωρω τεραστια gimmicks.

                        Comment


                        • #27
                          Κι εγώ το πήρα. Μιλάμε suckάρω όσο δεν πάει.

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Enpsty View Post
                            Κι εγώ το πήρα. Μιλάμε suckάρω όσο δεν πάει.
                            +1. Nιωθω παντελως ασχετος.
                            Το παιχνιδι το εγκαινιασα χθες με guest star Ferryman, και οκ ενιωσα πως δεν ξερω που πανε τα 4 οπως επαιζα. Τα πολυ βασικα τα ξερω, αλλα το πώς μπορει να χει flow το παιχνιδι σου δεν το καταλαβαινω και μαλλον δε θα το καταλαβω συντομα. Θα μου αρεσε αν επαιζα με καποιον που ξερει 10 πραγματα για να μπω στο κλιμα πιο γρηγορα.

                            Θα παιζα κανα online να δουμε αν τραβαει κι αυτο παντως, ακομα και σημερα π.χ.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Xeno View Post
                              Το παιχνιδι το εγκαινιασα χθες με guest star Ferryman
                              Χαιρετίσματα στον αρχηγό! Άντε να ξαναμαζευτούμε κάποια στιγμή ρε παίδες!
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by Xeno View Post
                                Θα παιζα κανα online να δουμε αν τραβαει κι αυτο παντως, ακομα και σημερα π.χ.
                                Έχω παίξει καμιά 20αρια ματς online και στην συντριπτική πλειψηφία δεν υπήρχε καθόλου lag παρόλο που έχω 10αρα σύνδεση.

                                Comment

                                Working...
                                X