Announcement

Collapse
No announcement yet.

Χριστούγεννα 2014-2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Χριστούγεννα 2014-2015

    E ποιος άλλος θα έκανε και φέτος αυτό το topic? Ελπίζω να υπάρχει περισσότερη ζωντάνια this year, το προηγούμενο είναι ακόμα στην πρώτη σελίδα των Off Topics και δεν είχε ιδιαίτερη απήχηση. Ελπίζω και θέλω πιστεύω ότι φέτος θα δείξετε τον καλο, τον gay εαυτό σας.



    So what's the plan? Μελομακάρονα? Κουραμπιέδες? Christmas Cakes? Ιστορίες? Κακά? Θα πέσει δίαιτα? Οικογενειακά? Τι άλλαξε από πέρσι? Κάνα game θα παιχτεί? Αγορές θα υπάρξουν ή δεν το επιτρέπει η Merkel?


    Ορίστε και ένα ωραίο κομμάτι τον θρυλικών Savatage που είχε βάλει ο Altair πέρσι, έτσι για να μπούμε στο κλίμα.





  • #2
    Ε αν δεν έκανες εσύ την αρχή,ποιος θα την έκανε;
    Φέτος θέλω οπωσδήποτε να παίξω το Tropical Freeze προς Χριστούγεννα μεριά.Πέρσι έπαιξα το Arkham Origins και ταίριαζε πολύ ωραία,τώρα που δεν έχω κάτι σχετικό,θα βάλω αυτό.
    Κατά τ'άλλα αν και εδώ και 2 μήνες τρώω ότι να'ναι και δεν παχαίνω,θέλω να προσέξω λίγο,χωρίς αυτό να σημαίνει βέβαια πως δε θα τσακίσω και φέτος μελομακάρονα και κουραμπιέδες.Αγορές πλέον δύσκολο,νομίζω πως είμαι κομπλέ πλέον,μόνο ότι δώρα πάρω για γονείς,για μένα φτάνει,πήρα αρκετά τον Νοέμβριο.
    Carpe diem

    Comment


    • #3
      Σπιτι, ταινιουλες, σειρουλες και gaming.
      Εχω φαει φετος μονο 4 μελομακαρονα, αισχος, σιγουρα θα το διορθωσω.

      Το origins ειναι αυτο με τα χιονια ε? Θα παιχτει προς χριστουγεννα τοτε ^^

      Comment


      • #4
        Ναι αυτό είναι και παράλληλα σε κάποια σημεία παίζουν χριστουγεννιάτικα τραγούδια.Ταιριάζει πολύ όμορφα.Άμα βάλει και λίγο κρύο,μόνο για κείνες τις μέρες,όχι παραπάνω,ακόμα καλύτερα.
        Carpe diem

        Comment


        • #5
          Aion, από το AnimeXclusive κιόλας, είχες ιδιαίτερη κλίση στο θέμα "χριστούγεννα"...

          Comment


          • #6
            Τώρα που τελειώνω το Lost Odyssey θα το ρίξω στο Wii Retro για τα Christmas. Θέλω να ασχοληθώ με μερικά Zelda και με το Blood Omen: Legacy of Kain. Επίσης κανά γλυκό θα πελεκήσω αν και με τα προφιτερόλ έχω μεγάλη αγάπη και όχι με τα έντονα ζαχαρο/σιροπιαστά.
            Τέλος, θα βγάλω τίποτα παλιά γραμμένα CDs να τα κρεμάσω στην ταράτσα μπας και διώξουν τα περιστέρια που μου τρώνε τις πιπεριές. Φτιάχνω κι ένα grotesque σκιάχτρο από παλιά ρούχα για να ενισχύσει την κατάσταση. Ε μα αυτές οι δεκαοχτούρες άπειρες είναι. Τις είχα στην Πάτρα να χέζουν μέσα στην μαρουλοσαλάτα του brother, και μία την βρήκα να κουρνιάζει πάνω από το ζεστό Xbox 360 χρονιάρες μέρες.
            Από διακοπές δεν παίζει τίποτα (εκτός απρόοπτων περιστατικών) καθώς η δουλειά δεν αφήνει πολλά πολλά για τρελλίτσες. Α και εν αναμονής λοιπόν για ένα δωράκι από Σουηδία λόγω γενεθλίων (λίγο περασμένων). Το τι είναι θα σας γελάσω.

            Κάτι άλλο δεν θυμάμαι. Το σίγουρο είναι ότι θα καώ αρκετά στο gaming. Λέτε να κάνω και κανά μαραθώνιο στα Halo?

            Comment


            • #7
              τι εγινε δεν εχει αγγλια φετος ? κριση και οι κυπριοι λοιπον

              Comment


              • #8
                Προσέξτε με τα γλυκα μάγκες ή έστω κάντε το συνειδητά μην σας πιάσει το παράπονο μετά την Πρωτοχρονιά. Εγώ λέω να μην φάω καμια μαλακια μέχρι το τέλος του μηνα όπου εκεί λέω να φάω πολύ πράμα. Προς το παρόν αεροβική.

                Εγώ λοιπόν οικογενειακά, ελπίζω και σε καμια εκδρομούλα πάνω στο Τρόοδος με τα σκυλάκια. Θα δω κλασσικά το It's A Wonderful Life που πλέον έχει γίνει έθιμο τα τελευταία χρονια, όπως επίσης θα δω κι άλλες σχετικές ταινίες. Οτιδήποτε μας βάζει περισσότερο στο κλίμα. Με games άρχισα ήδη να εξοπλίζομε με αρκετά όμως, αν και το Batman δεν με ενδιαφέρει για την ώρα, μου μπήκε το σαράκι για το Tropical Freeze τώρα που το αναφέρατε.

                Ren_of_Heavens αν ξανάρθουν κάντα μαξιλάρι!

                crpl_shepherd θέλεις να με πονέσεις ρε αλήτη. Υπάρχει όμως μια αμυδρή ελπίδα να έρθω Αθηνα αρχές Φεβράρη.
                Originally posted by Raf View Post
                Aion, από το AnimeXclusive κιόλας, είχες ιδιαίτερη κλίση στο θέμα "χριστούγεννα"...
                Ποτε μου δεν το έκρινα φιλε και χαίρομαι που θυμάσαι.

                Comment


                • #9
                  Διόρθωση:Το Batman είναι Arkham Origins.To Tropical Freeze είναι Donkey Kong.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #10
                    Ναι το ξέρω. Μάλλον εγώ φταίω που το έθεσα έτσι, θα το κάνω edit. Για το Donkey Kong έλεγα ότι θέλω να παίξω καθώς το Batman δεν με ενδιαφέρει προς το παρόν.

                    Comment


                    • #11
                      Mαλλον θα δω το τρίτο μέρος της τριλογιας Xόμπιτ, κατα τ'αλλα σπιτι, γλυκα (μελομακάρονα κατά προτίμηση), ζεστασια και Metal Gear Solid Ground Zeroes.
                      Star Citizen videos Star Citizen gallery

                      Comment


                      • #12
                        E αυτό εννοείτε. Όπου νά΄ναι θα κάτσω να δω τα TLOTR Extended Edition (4 ώρες το ένα), έχει να τα δω από τότε που κυκλοφόρησαν και μετά θα βάλω τα 2 Hobbit, να είμαι καλά ετοιμασμένος.

                        Comment


                        • #13
                          Μέχρι τις 23 θα τρώω τις μέρες μου στην σχολή... μετά θέλω διαβάσω php και μέσα σε όλο αυτό θέλω να λιώσω όσο δεν έλιωσα αυτούς τους δύο μήνες. Για Kingdom Hearts Marathon πάω αλλά δεν με βλέπω να τελειώνω φέτος.

                          Comment


                          • #14
                            Merry Christmas fellow gamers! Τι δώρο σας έφερε ο Άγιος Βασίλης?

                             


                            Πήρα επιτέλους την ηλεκτρική σκούπα που ήθελα.

                            Comment


                            • #15
                              Happy New Year με πιο ποιοτικό gaming! Δεν πειράζει αν δεν δώσετε σημασία και δεν ευχηθείτε πάλι. Στο λαιμό να σας κάτσει το φλουρί.

                              Comment

                              Working...
                              X