Announcement

Collapse
No announcement yet.

Στρατός!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Χαλαρά, ζωαρα, και ακριβώς κατά γράμμα όπως τα είπε ο nooto
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • λιωσε στη λατζα πουστονεο! λεκε!

        Comment


        • δε θα κανω μαγειρεια... ο θαλαμος μας εχει λιωσει στο θαλαμοφυλικι οποτε μαλλον θα τα αποφυγουμε...μουχααχαχαχαχα
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Ωραια φαση το θαλαμοφυλικι στις Ιλες, επαιρνα μαζι μου και αναπτηρα παρολο που δεν καπνιζα, για να κανω τον καλο

            Μαγιρεια 1η και 2η επιλαρχεια ητανε αρκετα καθαρα και ολοι βοηθαγανε, 3η και 4η που ειναι οι ΕΠΟΠ και οι λεουρες η κατασταση ητανε το λιγοτερο απελπιστικη.

            Επισης τοτε ( πριν 6 χρονια ) θυμαμαι χαρακτηριστικα οτι φαγαμε για πρωτο σπετζοφαι με πατατες τηγανητες ( καλυτερο και απο της μανας μου ! ) και πολλες μερες ειχαμε 2 φαγητα να διαλεξουμε, πχ τεταρτη οποιος ηθελε ετρωγε ή φακες ή φασολαδα το μεσημερι, οι ποσοτητες ητανε πολυ καλες δεν δι ναμε ομως δευτερη μεριδα παρολο που μετα στην λαντζα εβλεπες ολοκληρα ταψια να πεταγονται, κατι μου λεει οτι σας εχουν στην πεινα τωρα ενοπλη υπηρεσια δεν εκανα ποτε εντος στρατοπεδου, μονο στο 4ο ΤΥΛ οπου ειμασταν χυμα στο κυμα

            Να υποθεσω πως οπου ναναι θα αρχισει και το παιδο-μαζωμα απο τους εκπροσωπους, ελατε πεζοναυτες - ειδικες δυναμεις - ΕΛΔΥΚ κλπ, fun fact : ο λογιστης μου οταν εμαθε οτι του ριχνω μια σειρα (303 νεοπουστο ) και οτι πηγα εθελοντης Κυπρο ( ο ιδιος εβαλε 10 βυσματα για να μην παει οταν του εκατσε η ενδειξη ) τραβουσε (οσα ειχανε μεινει απο) τα μαλλια του

            fun fact #2 : το 2008 τετοια εποχη το χιονι ειχε φτασει μεχρι το γονατο και τουρτουριζαμε καθε πρωι οταν ξυπναγαμε, κριμα που δεν ειχα μαζι μου καμια καμερα

            fun fact #3 : το πεδιο βολης ειναι στου διαολου τον κ*λο, ελπιζω να σαρεσει το περπατημα

            Comment


            • Γαμώ το στρατό τους μέσα,πάλι οι ίδιες βλακείες.Μου στείλανε πάλι νέο φύλλο πορείας και δελτίο αλλαγής στοιχείων.Τι θα γίνει ρε πούστη μου,κάθε 2 χρόνια αυτά θα έχουμε;Άντε,ζώα.
              Carpe diem

              Comment


              • Δελτίο αλλαγής στοιχείων?Επιστρατος είσαι πουλάκι μου?
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Ναι γαμώ την καταδίκη μου,με τους βλαμμένους που έχω μπλέξει.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Πήγες κι άλλη φορά επίστρατος?Έλα μια βδομάδα είναι, θα περάσει!
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • Εμενα αμα μου ερθει χαρτακι παιζει να το κανο προσαναμα με τα νευρα που εχω αυτες τις μερες :@ ΠΟΙΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΡΕ ?? ελληνικη αστυνομια for the mothafaking WIN ! http://pastebin.com/5HNc8aq9

                      edit : αγαπαμε ΣΜΥ !


                      edit #2 : αλλο επιστρατος αλλο εφεδρος, γιδια !

                      Comment


                      • Α αυτό εννοείς επίστρατος;Όχι ρε,ούτε καν.Πουθενά δεν πάω.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Τότε γιατί σε καλούν?
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • Δε με καλούν ρε συ.Απλά μου στείλανε χαρτί που λέει που θα παρουσιαστώ αν γίνει επιστράτευση.Ήταν να πάω Χίο,μετά,2 χρόνια πριν το αλλάξανε για Ναύπλιο και τώρα το αλλάξανε και λένε πως θα πάω όπου μου πούνε αν και όταν χρειαστεί.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Originally posted by crpl_shepherd View Post
                              Εμενα αμα μου ερθει χαρτακι παιζει να το κανο προσαναμα με τα νευρα που εχω αυτες τις μερες :@ ΠΟΙΟΣ ΣΤΡΑΤΟΣ ΡΕ ?? ελληνικη αστυνομια for the mothafaking WIN ! http://pastebin.com/5HNc8aq9

                              edit : αγαπαμε ΣΜΥ !


                              edit #2 : αλλο επιστρατος αλλο εφεδρος, γιδια !
                              πω ρε κάψιμο, πολύ γέλιο
                              Star Citizen videos Star Citizen gallery

                              Comment


                              • Originally posted by crpl_shepherd View Post
                                Ωραια φαση το θαλαμοφυλικι στις Ιλες, επαιρνα μαζι μου και αναπτηρα παρολο που δεν καπνιζα, για να κανω τον καλο

                                Μαγιρεια 1η και 2η επιλαρχεια ητανε αρκετα καθαρα και ολοι βοηθαγανε, 3η και 4η που ειναι οι ΕΠΟΠ και οι λεουρες η κατασταση ητανε το λιγοτερο απελπιστικη.

                                Επισης τοτε ( πριν 6 χρονια ) θυμαμαι χαρακτηριστικα οτι φαγαμε για πρωτο σπετζοφαι με πατατες τηγανητες ( καλυτερο και απο της μανας μου ! ) και πολλες μερες ειχαμε 2 φαγητα να διαλεξουμε, πχ τεταρτη οποιος ηθελε ετρωγε ή φακες ή φασολαδα το μεσημερι, οι ποσοτητες ητανε πολυ καλες δεν δι ναμε ομως δευτερη μεριδα παρολο που μετα στην λαντζα εβλεπες ολοκληρα ταψια να πεταγονται, κατι μου λεει οτι σας εχουν στην πεινα τωρα ενοπλη υπηρεσια δεν εκανα ποτε εντος στρατοπεδου, μονο στο 4ο ΤΥΛ οπου ειμασταν χυμα στο κυμα

                                Να υποθεσω πως οπου ναναι θα αρχισει και το παιδο-μαζωμα απο τους εκπροσωπους, ελατε πεζοναυτες - ειδικες δυναμεις - ΕΛΔΥΚ κλπ, fun fact : ο λογιστης μου οταν εμαθε οτι του ριχνω μια σειρα (303 νεοπουστο ) και οτι πηγα εθελοντης Κυπρο ( ο ιδιος εβαλε 10 βυσματα για να μην παει οταν του εκατσε η ενδειξη ) τραβουσε (οσα ειχανε μεινει απο) τα μαλλια του

                                fun fact #2 : το 2008 τετοια εποχη το χιονι ειχε φτασει μεχρι το γονατο και τουρτουριζαμε καθε πρωι οταν ξυπναγαμε, κριμα που δεν ειχα μαζι μου καμια καμερα

                                fun fact #3 : το πεδιο βολης ειναι στου διαολου τον κ*λο, ελπιζω να σαρεσει το περπατημα
                                Με το φαγητό, όντως πάνε οι δεύτερες μερίδες και το διπλό μενού... Στο παιδομάζωμα με πήραν για στρατονομία αλλά μετά δε με ξαναενόχλησαν... Οι πατάτες απορώ πως σου άρεσαν, 7/10 φορές ήταν κρύες και νιανιά...Όσον αφορά για το πεδίο βολής, όντως, στου διαόλου τον κώλο, αλλά έτσι και αλλιώς περπατούσα στην πολιτική ζωή αρκετά... αυτό που με χάλασε ήταν πως ήμουν από τους τυχερούς που κάναμε καλυκομάζωμα

                                άδεια ορκομωσίας τώρα, και τετάρτη οι μεταθέσεις
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X