Announcement

Collapse
No announcement yet.

Baby Boom!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baby Boom!!

    Mετά την αδιαμφισβήτητη επιτυχία των Post your pic και των photoshop topics,ανοίγω το παρόν topic για πιο αστείες η και ατιμωτικές καταστάσεις
    Ποστάρετε φωτό από την παιδικοή σας ηλικία...ή καλύτερα μιας και είμαστε ακόμη παιδιά(εγώ τουλάχιστον )φωτογραφίες από όταν ήσασταν και εξωτερικά παιδιά!!
    Παραθέτω φωτό από το σπίτι της γιαγιάς στο ηρωικό χωριό!!!Στο κέντρο εγώ αριστερά ο αδερφός μου(δεν είναι μέλος του forum αλλά κρατά την gaming παράδοση)και δεξιά ο ξανθός(αχου το μωλεεεεε)Sith Lord!!!
    Κάντε συγκρίσεις!!!




    Αφεντομουτσουνάρες Μπουράι και Σιθ!!(ε δεν αλλάξαμε και πολύ )

    Άντε κουνηθείτε,βρείτε κανά παιδικό άλμπουμ με φωτο να γελάσουμε!!!The spotlight's on you!!!


    ΕDIT:
    Οι πιο μωρουδίστικες όπως του Onibocho σε άλλο thread ξεκλειδώνουν achievements!!!
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

  • #2
    Δεν κοιτάς που είσα αλήθωρος......έβαλες κι εμένα στην φωτό

    Πόσο κάφρος....πόσο......


    Άντε να εμφανίζεται και καμιά άλλη...... :icon_twisted:




    Υ.Γ: Πωπω.....ξανθός και πιο μετά μπούκλα μαλλί.....απαπαπα.....χάλασε ο κόσμος......
    "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

    Comment


    • #3
      Μωρέ έχω μία uber cult, αλλά δεν έχω scanner να την περάσω . Ίσως να βγάλω φωτογραφία τη φωτογραφία (αν τη βρω κι όλας).

      Comment


      • #4
        σας ζηλευω ρε παιδια. εγω δεν εχω φωτογραφιες οταν ημουν μωρο
        καποτε ειδα μια και μοναδικη φωτογραφια που ημουν καποιων μηνων αλλα εχει εξαφανιστει
        ημουν πανεμορφος παναθεμα με

        ΥΓ. ο Sith ειναι και πολυ μουρη!

        Comment


        • #5
          Εχω αλμπουμ αλλα ειναι ολα στη Πυλο και θα παει πολυς καιρος μεχρι να κατεβω, ελπιζω παντως να υπαρχει συμμετοχη απο αλλους. Πολυ καλο θεμα με υψηλο cultness potential.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #6

            Βλέποντας το πρώτο GameBoy

            Comment


            • #7
              Ωραίος ο swordmaster!!Γμτ,τόσο παλιές δεν έχω εδώ στην Αθήνα.Μόλις ανέβω πάλι πάνω θα μαζέψω αρκετές μωρουδίστικες και θα πέσει γέλιο
              Σιθ για να σε εκδικηθώ να άλλη μία με εμένα(κλασικά πέρα βρέχει),τον αδερφό(πράσινο μπουφάν)και εσένα ντυμένο γελωτοποιό!!


              Nα η αρχή του Warlock!!!
              Baby boom armor full set lvl extra small

              EDIT
              Sith Lord casts baby-illusion spell
              enemy refuses to attack baby Sith Lord
              Sith Lord uses baby boom
              Enemy gets pwned
              [/b]
              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

              Comment


              • #8
                Sith Lord casts baby-illusion spell
                enemy refuses to attack baby Sith Lord
                Sith Lord uses baby boom
                Enemy gets pwned
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #9
                  χαχαχα

                  Φατσουλες ;)
                  " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                  Authenticity sir, authenticity. "

                  Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                  Comment


                  • #10
                    Απίστευτες φάτσες! Ειδικά αυτή στον Εθνικό Κήπο, στη λιμνούλα με τις πάπιες, μου γεννά πολλές ευχάριστες αναμνήσεις. Αν και πάντα μου την έσπαγαν οι απόκριες.

                    Δυστυχώς δεν έχω scanner, αλλιώς θα σας έβαζα φωτογραφία μου όταν είμαι 2 χρονών ντυμένος σωματοφύλακας. Ναι, με μπότες, σπαθί, καπέλο με φτερό και όλα. Απλά έπος.
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • #11

                      Nαι, ακούω Queen και ξυρίζομαι απο μικρός.

                      Comment


                      • #12
                        αχουτααααα μωλεεεεε





                        edit: τωρα που το ξαναβλεπω, θα επρεπε να αλλαξω το UBISOFT σε BOOBY/BOOBIES SOFT

                        Comment


                        • #13
                          ρε τι καφρίλα θέμα είναι αυτό;τώρα το είδα.έλα να βλέπω συμμετοχή.δεν πρέπει να χαθεί τέτοιο καλτ τόπικ.
                          Carpe diem

                          Comment

                          Working...
                          X