Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tekken 7: Fated Retribution

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Έχω πάρει έναν εξωτερικό δίσκο για το PS4 κι έχω πλέον χώρο,επομένως το έχω installed and updated αν θέλει κανείς να παίξουμε στείλτε.
    Carpe diem

    Comment


    • #77
      Originally posted by Phantom Duck View Post
      Α ρε, πες το έτσι. Εγώ ήμουν την πρώτη ημέρα. Την δεύτερη έλειπα επειδή με είχαν καλέσει από το AthensCon που γινόταν την ίδια ημερομηνία για να κάνω την ομιλία για τα 90 χρόνια Μίκυ, επειδή ο γκασμάς δεν είχα πάρει χαμπάρι πως γίνονταν ταυτόχρονα, μέχρι που ήταν πολύ αργά. Επομένως έφυγα από το Tekken Tour, έκανα την ομιλία και αυθημερόν ξαναπήγα πάνω. Την στιγμή που προσγειώθηκε το αεροπλάνο στο Άμστερνταμ, μπήκα στο stream να δω σε τι φάση είμαστε αλλά μόλις είχε τελειώσει. Ίσως να άκουσες κάποιους που πήγανε να μαζέψουν έναν «που έκανε ταξίδι εξπρές στην Ελλάδα». Εγώ ήμουν αυτός


      Έκατσα άλλη μιάμιση ημέρα, και μετά έφυγα με τους υπόλοιπους. Τρελές καταστάσεις, 4 πτήσεις εξωτερικού σε 5 ημέρες. Δεν το μετανιώνω, άξιζε την κάθε στιγμή, όμως σίγουρα δεν θα το ξανακάνω.
      Τι εκανες ρε τρελε, κουραστηκα και μονο στη σκεψη.
      Οχι τιποτα αλλο αλλα αν εφευγα τη 2η μερα (Κυριακη) απλα δε θα γυρνουσα μονο για μια μερα ακομα. Χαρα στο κουραγιο σου.

      Για Tekken μπορω να πω πως θα παιζα για πλακα. Η συνεχεια σε ΡΜ.

      Comment


      • #78



        Το Electric Impact είναι γεγονός! Σας καλουμε σε ένα 3ημερο event με πολύ gaming αφιερωμένο στα Tekken 7 και SoulCalibur VI! Tην Παρασκευή 21 θα διεξαχθεί το τουρνουά Tekken, ενώ το Σαββατο 22 το...



        Για όποιον ψήνεται. Εγώ δεν θα κατέβω, γιατί είμαι σκατά με συνάχι και λαιμό.
        sigpic

        Comment


        • #79
          Ήμουν φανατικός tekkenατζής . Αγόρασα όλα τα αυθεντικά από από το πρώτο του 95 μέχρι το 6 το 2009 .Από online έλιωσα πολύ το online του tekken 5 που κυκλοφορίες και στο psp τότε αλλά και το 6 . Αν δεν κάνω λάθος εχω παίξει με ένα άτομο εδώ μέσα .Μετά δεν είχα χρόνο και τα χάρισα σε μικρά ξαδέρφια.

          Comment


          • #80
            Είχα φτιάξει ένα βιντεάκι με King highlights πριν κάτι φεγγάρια, το βάζω κι εδώ για να υπάρχει



            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

            Comment


            • #81
              Η καθημερινότητα ενός προγραμματιστή της namco

              Comment

              Working...
              X