Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dark Souls III

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Το Ringed City προσπαθησε να το παιξεις οποτε βρεις ορεξη γιατι 1) συνεχιζει την ιστορια του Ariandel, 2) ειναι το κλεισιμο της ιστοριας ολης της τριλογιας και απο τα καλυτερα της κομματια σε καθε επιπεδο. Δεν θα σου αλλαξει την αποψη πιστευω ουτε θα σου διωξει τον κορεσμο, απλα παντοτε το προτεινω γιατι ειναι το proper ending για την σειρα κατα τη γνωμη μου. Εχε το στα υπ' οψιν οποτε σου ξαναερθει η ορεξη.

    Οσο για τη σειρα, για μενα το πρωτο Dark Souls συνεχιζει να ειναι το καλυτερο γιατι το level design του ειναι αφταστο και κανενα απο το επομενα παιχνιδια δεν το φτανει. Εγω εστιαζω εκει κατα κυριο λογο, αν ετσιασεις αλλου σιγουρα μπορεις να βαλεις οποιοδηποτε απο τα 3 στην πρωτη θεση.
    Last edited by nooto; 13-10-2020, 02:59 PM.

    Comment


    • #32
      Πάντως και εγώ πιστεύω πως κάποια στιγμή πρέπει να τελειώσεις το DLC, ή έστω να κάνεις την τελική μάχη. Αισθητικά και μηχανικά είναι ίσως ό,τι καλύτερο έχει δώσει η σειρά.
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • #33
        Eimai sto 2o playthrough kai de boro na bgalo me tipota ton Midir re @%#?&€$. Tespa kai ego proteino dlc. Exei polu lore. H teliki maxi einai megali epikoura, kai isos oti kaluteo exei na dosei to DS3.

        Comment


        • #34
          Ο Midir εχει πολυ HP αυτος ειναι ο μονος λογος που ειναι σχετικα δυσκολος, μαθε ποτε κανει την ulti που σε παει one shot (λογικα) και προσπαθησε να βαρας κεφαλι με unlocked camera τρωει περισσοτερο damage εκει.

          Deus Να παιξεις το Ringed City ειναι καταπληκτικο DLC και να κανεις και τον Midir, γενικα τα DLC της From ειναι πολλες φορες καλυτερα απο το vanilla game. Απο θεμα κορεσμου που αναφερεις οκ δεν θα σου κανει κατι αλλα ειναι ενα πολυ ωραιο conclusion στην ιστορια με επικο boss fight. Εγω προσωπικα εχω 300+ ωρες στο ds3 και αυτες με ελαχιστο pvp, απλα δεν τα χορταινω τα soulsborne. Παντως θα προτεινα σε ολους να κανουν και ενα playthrough με melee char η εστω μπορεις να γυρισεις τον μαγο σε καποιο hybrid, δεν ξερω η μαγεια στα soulsborne μου φαινεται λίγο βαρετη να σου πω την αληθεια.

          Τωρα ξαναπαιζω λιγο DeS για προθερμανση και παλι δεν το χορταινω, αν μου εδινες και bloodborne σε 60fps παιζει να εκανα τα παντα ξανα και 2-3 playthroughs ανετα. Αυτο ειναι το θεμα με τη φορμουλα των souls οτι απο τη στιγμη που τα μαθεις ειναι τρομερα εθιστικα και easy to play.

          Comment

          Working...
          X