Announcement

Collapse
No announcement yet.

μεσαίος χριστουγεννιάτικος διαγωνισμός g-o!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Δυστυχως προσπαθειες προωθησης του διαγωνισμου δεν απεδωσαν - πηραμε απλς καμια 80ρια like στο facebook post lol. Ας κλεισει παρ ολα αυτα ο διαγωνισμος και να γινει η κληρωση.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #17
      Α σε παρακαλώ είχαμε ένα ολόκληρο registration (το οποίο ήταν και παλαιό μέλος!)
      Ας μας ενημερώσει μέχρι αύριο λοιπόν ο κύριος SixWingedAngel αν θέλει να λάβει μέρος.

      Παίδες αύριο στις 6 το απόγευμα θα γίνει η κλήρωση ζωντανά στο facebook! Ο νικητής απλά θα πρέπει να δώσει με προσωπικό μήνυμα στο προφίλ μου ή στο webmaster@gamers-odyssey.net ονοματεπώνυμο και διεύθυνση ώστε να του αποσταλεί το δώρο. Η αποστολή θα είναι δωρεάν.
      Το βίντεο της κλήρωσης θα παραμείνει και αργότερα διαθέσιμο για προβολή.
      Last edited by Ryu_gr; 01-01-2017, 10:41 PM.
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • #18
        Αμφιβάλλω αν είναι παλιο μέλος. Ισως τον μπερδευεις με τον OneWingedAngel
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #19
          Ο Six είναι, ο γνωστός. Μου είπε ότι θα γραφτεί όταν μιλούσαμε για το FF XV

          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

          Comment


          • #20
            Πες το και ετσι, το να τ αλλο...
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #21
              Παίδες λίγο υπομονή κατά τις 7 θα έχω υπολογιστή και ξεκινάμε
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • #22
                Η κληρωση πραγματοποιηθηκε μετα απο μαραθωνια εκπομπη του Ryu, ζωντανα απο τη Καλαματα.

                Νικητης ο Deus. Το εγραψε ο Ryu στο OP αλλα κανω post για να φανει.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #23
                  Ωπ, τώρα το είδα! Δεν το είχα πάρει χαμπάρι. Ryu έχεις πμ!


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • #24
                    Σήμερα παρέλαβα το new super Mario bro wiiu.

                    Καθυστέρησα να το πάρω λόγω υποχρεώσεων.

                    Ευχαριστώ πάρα πολύ,εξαιρετικό το βραβείο του διαγωνισμού αλλά και το όλο εγχείρημα ήταν μια πολύ καλή ιδέα την οποία προτείνω να την επαναλάβουμε, παράδειγμα το Πάσχα. Μπορούμε να διαθέσουμε όλοι μας ένα μικρό ποσό της τάξεως των δύο ευρώ για να αγοράσουμε κάποιο άλλο παιχνίδι-βραβείο. Εννοείται πως εγώ θα αποκλειστώ από τον επόμενο διαγωνισμό!

                    Το παιχνιδάκι θα το τιμήσω σίγουρα όταν με το καλό αγοράσω την κάρτα γραφικών που έχω βάλει στο μάτι και τρέξω το wiiu emulatow!

                    Λεπτομέρεια που είναι μικρή μεν αλλά κάνει την διαφορά δε είναι ότι ο φάκελος που παρέλαβα είχε πάνω χαρτάκι με το όνομα και το λογότυπο του φόρουμ! Μου άρεσε πάρα πολύ σαν κίνηση! ΄Τον φάκελο τον πέταξα αλλά το χαρτάκι το κράτησα και το καρφίτσωσα στον πίνακα ανακοινώσεων που έχω στο δωμάτιό μου!

                    Ευχαριστώ και πάλι για όλα!


                    Tidy!

                    Do not blame me.Blame yourself or God.
                    In Matsuno we trust.

                    Comment


                    • #25
                      Σε καλή μεριά Deus! Το χαρτάκι όντως ήταν extra τσαχπινιά και με χαροποιεί ιδιαίτερα που το κράτησες!
                      Πραγματικά το χαρήκαμε όλοι όσοι συμμετείχαμε, οπότε στηρίζω συνέχεια με... μεσαίας τάξης δώρα (μπουχτίσαμε πια με τα πλούσια).

                      Σκέφτηκα το NES mini αλλά σαν hardcore φόρουμ που είμαστε είδα ότι το έχουμε αρκετοί... όχι όμως και όλοι.
                      Οπότε προτείνω ένα δώρο των 70 περίπου ευρώ όπως το NES mini, αυτό σημαίνει 7 ευρώ ο καθένας αν μαζευτούμε 10 άτομα.

                      Ακούω προτάσεις!
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • #26
                        Το Πάσχα πλησιάζει και αυτό σημαίνει δωράκια!

                        Πείτε τί θα θέλατε να κληρώσει το forum για έναν μικρό τυχερό!

                        Ακούμε προτάσεις! Υπάρχει ένα budget της τάξης των 70 ευρώ αλλά πιθανόν να ανέβει λίγο

                        Είναι το NES Classic Edition; Το Bayonetta 1 + 2 Special Edition; Το Civilization 6; Το Resident Evil 7;

                        Ποιο παιχνίδι ή gadget σας έχει κινήσει την περιέργεια και θα χαιρόσασταν αν το κερδίζατε;
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • #27
                          Με λίγα λεφτά παραπάνω θα ψηνόμουν να κερδίσω καμία συλλεκτική. Και με λίγα λεφτά θα ψηνόμουν για ένα Aragami.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Εγώ λέω να κάνεις τον διαγωνισμό και σε όποιον κερδίσει να δώσεις τα 70 ευρώ να πάρει ότι θέλει.

                            Όχι τίποτ'άλλο,αλλά τα έχω όσα ανέφερες ήδη,εκτός του Resi 7,το οποίο όμως θέλω σε steelbook.

                            Πάντως πέρα από την πλάκα,ρε συ,άσε τους διαγωνισμούς,μην ξοδεύεσαι.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Ryu_Gr
                              Είναι το NES Classic Edition;
                              Ναι!

                              ----------

                              Comment


                              • #30
                                Το NES κάθεται κουτί γιατί αυτή τη στιγμή υπάρχουν έτσι κι αλλιώς τα 70 ευρώ που είναι το κόστος του (και σε 1-2 μήνες θα υπάρχουν άλλα τόσα, το yt πληρώνει αφού μαζευτεί ένα μίνιμουμ ποσό 70 ευρώ). Η ιδέα για παιχνίδι είναι και αυτή καλή αλλά μάλλον περιορίζει το ενδιαφερόμενο κοινό και νομίζω είναι σαφώς πιο πιασάρικο να κληρώνεις hardware. Αν κάποιος έχει οποιαδήποτε πρόταση τη λέει πάντως, μπορεί να είναι και ακόμα καλύτερη.

                                * Το σκεπτικό του εγχειρήματος είναι να μπορέσουμε να μαζέψουμε και λίγο κόσμο. Δυστυχώς όπως φάνηκε και από τον χριστουγεννιάτικο αυτό δεν μπορεί να γίνει άμεσα οπότε ο όλος προσανατολισμός θα είναι να παίξουμε μπάλα μέσω της σελίδας μας στο fb. Με το ανάλογο Promotion λογικά θα μπορέσουμε να μαζέψουμε likes και μετά να ποστάρουμε και εκεί links από topics στο forum οπότε μπορεί να προκύψουν ενδιαφερόμενοι έστω και έμμεσα.

                                Comment

                                Working...
                                X