Announcement

Collapse
No announcement yet.

Twin run

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Twin run

    Πήρα την ιδέα από άλλο θέμα, και δοκιμάζοντας PSX και PS2 στη νέα τηλεόραση, μου ρθε: θα το 'ψηνα να αρχίσουμε δυο άτομα μαζί έναν τίτλο (γράφω στο ρετρό επειδή σκέφτομαι να είναι παλιότερος), και να μιλάμε στο ενδιάμεσο, να ανταλλάσσουμε απόψεις ή να σχολιάζουμε παράλληλα και να δούμε πώς θα πάει. ή μπορείτε δύο απο σας να συνεννοηθείτε γι' αυτό... ό,τι καλό προκύψει. Η μπάλα σε σας! :p

  • #2
    Μου αρέσει πολύ η ιδέα σου.Προσωπικά μιλώντας έχω σκοπό να πιάσω Ιανουάριο του 2017 κάποιο μεταξύ των Portal 2,Dishonored,Spec Ops The Line.Αυτά όσον αφορά παλιότερους τίτλους that is.
    Carpe diem

    Comment


    • #3
      προσωπικά δεν μπορώ κάποιον από αυτούς, δεν έχω το μηχάνημα. είχα στο μυαλό μου κάτι σε psx και πίσω, που θα το παίξω σε εξομοιωτή... αλλιώς κάποιο παιχνίδι δεκαετίας+ για pc!

      Comment


      • #4
        Πιο παλιά ε;Χμμ.Ίσως πιάσω το πρώτο Mega Man και μπορεί κανένα Day of The Tentacle/Grim Fandango που τα έχω από το Plus,αλλά δεν ξέρω ακόμα.
        Carpe diem

        Comment


        • #5

          (τα adventure που είπες θα με έψηναν, αλλά πάντα ήμουν άσχετος με αυτά - δεν τα πάω καλά με τους γρίφους οπότε διστάζω )

          Αυτό εδώ; :p
          Attached Files

          Comment


          • #6
            Καλά κι εγώ άσχετος είμαι με adventures,το Runaway πχ που θεωρείται εύκολο,κατέληξα να το παίζω με οδηγό,και το παράτησα,γιατί οκ δεν έχει νόημα έτσι.Όσα σου είπα στο PS4 θα τα παίξω,δεν παίζω σε υπολογιστή.Άστο,δεν το'χουμε εμείς οι δύο.
            Ας πουν άλλοι.
            Carpe diem

            Comment

            Working...
            X