Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέος Κατώτερος των Περιστάσεων Διαγωνισμός από το GΟ!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Νέος Κατώτερος των Περιστάσεων Διαγωνισμός από το GΟ!



    Νέος Κατώτερος των Περιστάσεων Διαγωνισμός από το Gamers Odyssey!

    Λάβετε συμμετοχή για να κερδίσετε ένα NES Classic Edition απλά κάνοντας Like στη σελίδας μας στο facebook & Share στο σχετικό post ή κάνοντας ένα "post" στο παρόν topic!

    Κάνοντας και τα 2 λαμβάνετε 2 συμμετοχές

    Ο τιτανοτεράστειος τυχερός θα ανακοινωθεί το Σάββατο, 8 Απριλίου στις 18:00, μέσα από ζωντανή κλήρωση στη Facebook σελίδα μας!


    Σημείωση: Διευκρινίζουμε ότι κάνοντας Like τη σελίδα μας στο Facebook & δημόσιο Share το Facebook post του διαγωνισμού λαμβάνετε 1 συμμετοχή, ενώ κάνοντας post στο Forum μας (http://gamers-odyssey.net) λαμβάνετε άλλη 1 συμμετοχή (μέγιστος αριθμός συμμετοχών ανά άτομο: 2).
    Last edited by Ryu_gr; 05-04-2017, 11:57 PM.
    The illusion of free will is an illusion.

  • #2
    Νομίζω πως παρ' όλο που το δώρο είναι mini, ο διαγωνισμός είναι λίγο μεγαλύτερος. Θα έλεγα πως είναι «κάτω του μεσαίου», παρά «μικρός».

    ΕΔΙΤ
    Μέσα εννοείται.
    Last edited by Phantom Duck; 23-03-2017, 11:03 PM.

    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

    Comment


    • #3
      ΟΚ εκανα μερικες διορθωσεις για να ναι πιο σωστο ειλικρινες
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #4
        Άντε να δούμε τώρα ποιοι από εμάς που το έχουν ήδη αγοράσει δε θα κρατηθούν και θα δηλώσουν συμμετοχή for great greediness . Εγώ πάω πάσο μιας και το έχουμε ήδη (και δεν ασχολήθηκα καθόλου με το όλο ζήτημα).

        Comment


        • #5
          Εγώ το ψήνω να συμμετάσχω πάντως κι ας το έχω 2 φορές.Απλά σε περίπτωση που πάθει κάτι το πρώτο και δεν το ξαναβρίσκω,όχι τίποτε άλλο,αλλά θα δείξει.
          Carpe diem

          Comment


          • #6
            Εγώ που δεν το έχω καν θα λάβω συμμετοχή σ' αυτόν τον κατώτερο των περιστάσεων διαγωνισμό. Καλή επιτυχία σε όλους!

            Αν το κερδίσω ποτέ, τότε ξέρετε τι θα το κάνω στο εγγύς μέλλον.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Παιδια οσοι εχετε fb αν θελετε κοινοποιηστε κι αν δε θελετε να συμμετασχετε και δηλωστε το εδω. Καθε προβολη ειναι πολυτιμη.
              Εγω δε το χω παντως αλλα δεν μου επιτρεπω να συμμετασχω.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #8
                Originally posted by Ramparter View Post
                Παιδια οσοι εχετε fb αν θελετε κοινοποιηστε κι αν δε θελετε να συμμετασχετε και δηλωστε το εδω. Καθε προβολη ειναι πολυτιμη.
                Εγω δε το χω παντως αλλα δεν μου επιτρεπω να συμμετασχω.
                Εμένα μου αρκεί η δήλωση εδώ στα φορούμς. Αυτό θα έπρεπε να γίνει σαν όρος σε όλα τα φορούμς, κι όχι να τρέχουν κάθε φορά σε αυτήν την ανοησία που ονομάζεται ΦΒ.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  Τα παλαιά μέλη μπορούν να κάνουν εδώ post για το αν θέλουν να συμμετάσχουν ή όχι. Τα νέα μέλη θα λαμβάνουν συμμετοχή με ένα οποιοδήποτε post στο forum.

                  Μια στιγμή όμως, πώς γίνεται ο διαγωνισμός να είναι κατώτερος των περιστάσεων ενώ ο νικητής τιτανοτεράστιος; Εδώ έχουμε οξύμωρο σχήμα...
                  Last edited by Ryu_gr; 18-03-2017, 11:15 PM.
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Ryu_gr View Post
                    Τα παλαιά μέλη μπορούν να κάνουν εδώ post για το αν θέλουν να συμμετάσχουν ή όχι. Τα νέα μέλη θα λαμβάνουν συμμετοχή με ένα οποιοδήποτε post στο forum.

                    Μια στιγμή όμως, πώς γίνεται ο διαγωνισμός να είναι κατώτερος των περιστάσεων ενώ ο νικητής τιτανοτεράστιος; Εδώ έχουμε οξύμωρο σχήμα...
                    Εγώ ήδη δήλωσα συμμετοχή.

                    Αυτό θα πει «Φάσκω και Αντιφάσκω.»
                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Εγώ δεν θα συμμετάσχω, αφενός ήμουν ο νικητής στον προηγούμενο διαγωνισμό και αφετέρου το έχω. Καλή επιτυχία σε όλους τους συμμετέχοντες!

                      Ryu ας γίνει ο διαγωνισμός με αυτά τα μεγέθη, έχει έναν αέρα cult το όλο εγχείρημα.


                      Tidy!

                      Do not blame me.Blame yourself or God.
                      In Matsuno we trust.

                      Comment


                      • #12
                        Παίξτε με κι εμένα!

                        Comment


                        • #13
                          Εγω θα συμμετάσχω γιατί εχω ήδη τρία sealed και θελω και τέταρτο να υπαρχει.


                          Προφανώς κανω πλάκα και δεν θελω να συμμετάσχω
                          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment


                          • #14
                            Πλάκα πλάκα μήπως να συμμετάσχω κι εγώ για να έχουμε ένα Ελλάδα κι ένα Αγγλία; Ένα ισον κανένα εξάλλου!

                            Comment


                            • #15
                              Παρτε μερος τσαμπα ειναι. Θα βρω κι εγω κανα μακρινο συγγενη μου - μεχρι 3ου βαθμου δε λενε συνηθως οι κανονες - να συμμετασχει για μενα.
                              Do a barrel roll!

                              Comment

                              Working...
                              X