Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέος Κατώτερος των Περιστάσεων Διαγωνισμός από το GΟ!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Kαλή τύχη στους συμμετέχοντες
    Star Citizen videos Star Citizen gallery

    Comment


    • #32
      Κατωτερος ξεκατωτερος ο διαγωνισμος εγω θα συμμετασχω none the less γιατι δεν το εχω!

      Comment


      • #33
        Νέος Κατώτερος των Περιστάσεων Διαγωνισμός από το GΟ!

        Μια χαρά είναι ο διαγωνισμός

        Comment


        • #34
          Let's gooooo
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • #35
            Ας πάρω κι εγώ μέρος

            Comment


            • #36
              Ο τιτανοτεράστειος τυχερός θα ανακοινωθεί την Τρίτη, 8 Απριλίου στις 18:00, μέσα από ζωντανή κλήρωση στη Facebook σελίδα μας!
              Μήπως να υπάρχει μία διόρθωση εδώ; 8 Απριλίου είναι Σάββατο, ή μήπως ήθελες να πεις την Τρίτη 11 Απριλίου;

              Επίσης, κάνεις έναν κόπο ν' ανακοινώσεις τον νικητή κι εδώ;
              sigpic

              Comment


              • #37
                Σωστός, διορθώθηκε, η κλήρωση θα γίνει το Σάββατο στις 6 το απόγευμα. Ναι ο νικητής θα ανακοινωθεί και εδώ.
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • #38
                  Πόσταρε και το βίντεο εδώ!
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • #39
                    Το σκεφτομουν αν θα παρω μερος η οχι, τελικα κανω το μεγαλο βημα και δηλωνω και εγω συμμετοχη.


                    Καλη επιτυχια σε ολους ;)

                    Comment


                    • #40
                      Γειά χαρά σε ολούς νέο μέλος, σας είδα από τον διαγωνισμό καλός σας βρήκα!

                      Comment


                      • #41
                        ΕΙΜΑΙ ΤΕΡΜΑ ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ, ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΟΘΟΝΗΣ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΦΑΩ. ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΩ, ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΤΑΞΕΙ ΤΟ ΧΒΟΧ ΣΤΙΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ.
                        ΘΕΛΩ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ, ΘΕΛΩ ΝΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΡΑΠΕ, ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ ΚΡΥΟ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ, ΜΠΛΙΜΠΛΙΚΙ ΣΤΗΝ ΤΙΒΙ ΜΕ ΚΑΣΕΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΧΛΟ 8 ΚΟΥΜΠΙΩΝ ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΟ ΜΩΡΑΤΑ ΑΠΟΚΑΛΟΥΣΑΜΕ ΑΤΑΡΙ Η' ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΕΓΚΑ.
                        ΕΕΕ ΘΕΛΩ ΑΠΟΓΝΩΣΜΕΝΑ ΕΝΑ ''ΑΤΑΡΙ'' ΤΩΡΑ

                        Comment


                        • #42
                          Για Atari, ψάξε στο πατάρι.
                          Insert Coin

                          Comment


                          • #43
                            Originally posted by KALUMNIOS
                            ΕΙΜΑΙ ΤΕΡΜΑ ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ, ΓΡΑΦΩ ΜΕ ΠΛΗΚΤΡΟΛΟΓΙΟ ΟΘΟΝΗΣ, ΔΕΝ ΕΧΩ ΟΡΕΞΗ ΟΥΤΕ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ ΝΑ ΦΑΩ. ΣΗΜΑΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ, ΑΠΛΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΕΡΔΙΣΩ, ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΣΤΑΞΕΙ ΤΟ ΧΒΟΧ ΣΤΙΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ.
                            ΘΕΛΩ ΝΟΣΤΑΛΓΙΑ, ΘΕΛΩ ΝΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΦΡΑΠΕ, ΚΑΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΛΙΓΟ ΚΡΥΟ ΤΟ ΠΡΩΙ. ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ, ΜΠΛΙΜΠΛΙΚΙ ΣΤΗΝ ΤΙΒΙ ΜΕ ΚΑΣΕΤΕΣ ΚΑΙ ΜΟΧΛΟ 8 ΚΟΥΜΠΙΩΝ ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΟ ΜΩΡΑΤΑ ΑΠΟΚΑΛΟΥΣΑΜΕ ΑΤΑΡΙ Η' ΣΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΕΓΚΑ.
                            ΕΕΕ ΘΕΛΩ ΑΠΟΓΝΩΣΜΕΝΑ ΕΝΑ ''ΑΤΑΡΙ'' ΤΩΡΑ
                            Δεν ξέρω τι είναι χειρότερο: να είσαι τρολ ή να είσαι όντως από την Κάλυμνο.
                            Last edited by Raf; 08-04-2017, 01:24 PM.

                            Comment


                            • #44
                              Να εισαι απο τη Καλυμνο και να παιζεις ολη μερα xbox.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • #45
                                Πού είναι ο [MENTION=49]Ryu_gr[/MENTION] όταν τον χρειάζεσαι να ολοκληρώσει τον διαγωνισμό;
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X