Announcement

Collapse
No announcement yet.

ARMS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ARMS

    Το χθεσινο Direct θα πρεπει να πεισε και τους πιο δυσκολους...

    10 playable characters για αρχη

    Θα προστεθουν περισσότεροι παίκτες, πίστες και arms με free updates!




    Το αρχικό trailer:


    Παρα πολλές νες πληροφορίες στο χθεσινο Direct.




    SPRING MAN

    TRAILER






    RIBBON GIRL

    TRAILER






    NINJARA

    TRAILER






    MASTER MUMMY

    TRAILER






    MECHANICA

    TRAILER






    MIN MIN

    TRAILER






    HELIX

    TRAILER






    KID COBRA

    TRAILER






    BYTE & BARQ

    TRAILER






    TWINTELLE

    TRAILER


    Do a barrel roll!

  • #2
    One piece simulator?

    Comment


    • #3
      lol, θα χε πλακα να παιξει Luffy dlc καποια στιγμη. Παντως ειδα λιγο το χθεσινο, μπορεις να κανεις πολλους συνδιασμους με τα διαφορα arms.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #4
        Απογοητεύομαι με τον εαυτό μου που δεν επένδυσα σε αυτό το θείο hardware day one. Η ανασφάλεια για το μέλλον μου με απέτρεψαν από το να τα στάξω. Απορώ τι σκεφτόμουν, switch is life.

        Comment


        • #5
          Και η μουσικη ειναι μπομπα τελειως...


          Do a barrel roll!

          Comment


          • #6
            Just. too. casual. for. me.
            sigpic

            Comment


            • #7
              Η μουσική είναι το μόνο που δεν με τρελαίνει.
              Το game θα αγοραστεί οπωσδήποτε όταν πάρω switch.
              Είναι φανερό ότι η nintendo το αντιμετωπίζει σαν το επόμενο Splatoon. Α unique twist σε ένα δημοφιλές αλλά στάσιμο genre, πολύχρωμοι χαρακτήρες με ένα πιο teen και western design και υποστήριξη με free updates/dlc.
              Από χαρακτήρες μου αρέσουν πραγματικά όλοι. Ίσως ο Kid Cobra λίγο περισσότερο λόγω της badass μάσκας. Η Min Min μάλλον είναι η πιο καλοσχεδιασμένη. Η Twintelle δεν με ενθουσίαζει ιδιαίτερα κι ας έχουν χαζέψει όλοι μαζί της. Άτιμες waifu.

              Comment


              • #8
                Originally posted by 丹野 View Post
                Just. too. casual. for. me.
                Σ.Π.Μ.Λ.Κ.Γ.Γ.Μ.
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #9
                  Δε με ενθουσίασε ιδιαίτερα. Επίσης τα ονόματα των χαρακτήρων μου θυμίζουν φιγούρες σε σακουλάκια που παίρναμε όταν ήμασταν μικροί.
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by straier View Post
                    Επίσης τα ονόματα των χαρακτήρων μου θυμίζουν φιγούρες σε σακουλάκια που παίρναμε όταν ήμασταν μικροί.
                    Aυτό μαμάει
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • #11
                      Ramp, copy-paste από neogaf το αρχικό post σου; Τσ τσ τσ

                      Comment


                      • #12
                        Το cast κοπιαρα, γιατι να τα γραφω απο την αρχη, bbcode ftw
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #13
                          Λοιπόν αγοράστηκε το Switch και το ARMS είναι το πρώτο game που δοκιμάζω. Το είχα στο μάτι από τον Γενάρη που το ανακοίνωσαν.
                          Καταρχάς είναι εξωφρενικά δύσκολο. Τι party game και casual και παπαριές. Το grand prix έχει 7 ranks. Στο 1-2 όλα καλά, απ΄το 3 και μετά δεν παλεύεται. Για να παίξεις ranked online θα πρέπει να τελειώσεις το 4. Ούτε τον πρώτο δεν έβγαλα. Δεν μπορώ να καταλάβω πως είναι δυνατόν να βγάλεις το έβδομο.
                          Έπαιξα και λίγο party mode στο online και πάλι με διέλυσαν. Τρία perfect μου κάνανε στο καπάκι. Άντε να δούμε.

                          Comment


                          • #14
                            Το έβαλα κι εγώ λίγο σήμερα,το βάζω για αρχή στο 4,τρώω ξύλο,το βάζω στο 1,το έβγαλα άνετα,πιστεύω κάτι ψιλοέμαθα.Αύριο αν δεν έχω δουλειά το πρωί,θα το βάλω και σε άλλα επίπεδα δυσκολίας και ίσως δοκιμάσω να το παίξω και σε tabletop mode με motion controls.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • #15
                              Ψήσου να παίξουμε. Εγώ έχω βελτιωθεί αισθητά.

                              Comment

                              Working...
                              X