Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mechanical keyboards

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    crpl δίνει πόνο..

    Κάθε μέρα πάει δουλειά βλέπει το wrist rest κάνει ένα praise gaben και μετά συνεχίζει τη μέρα του..

    Comment


    • #17
      Τα χρειάζεσαι επειγόντως:



      Comment


      • #18
        Corpo καλή αυτή η Σπυροπούλου Αλεξάνδρα;

        Comment


        • #19
          Χρειάζεται και αυτό (και οποίος θέλει να έχει το pc του dust free )

          Comment


          • #20
            Originally posted by i Have no Equal View Post
            Χρειάζεται και αυτό (και οποίος θέλει να έχει το pc του dust free )

            Πλάκα πλάκα any feedback On that one; Το χρειάζομαι επειγόντως. XD

            Comment


            • #21
              Πολυ δυνατο μοτερ φυσαει παρα πολυ δυνατα για το μεγεθος του, πρεπει να το βγαλεις μπαλκονι για να καθαρισεις το pc αλλιως θα γινει ενα συνεφο σκονης το δωματιο , κανει σχετικα ευκολα overheat ομως οποτε θελει controlled bursts δεν ειναι ηλεκτρικη σκουπα. Για εμενα ειναι 10/10 και αξιζει για οσους θελουν να εχουν το pc/kb (και αλλα σημεια που δεν φτανεις ευκολα) χωρις σκονη ευκολα, πολυ πιο δυνατο απο τα compressed air cans και αν τα χρησιμοποιεις συχνα θα σου κανει απόσβεση πολυ σύντομα..

              Εγω το πηρα γιατι βαρεθηκα να παιρνω compressed air ~7-8ε που τελειωνουν αμεσως και δεν κανουν ουτε τη μισή δουλειά..
              Last edited by i Have no Equal; 23-05-2017, 01:59 PM.

              Comment


              • #22
                Εγώ έχω αυτό το χειροποίητο που πιάνει ολόκληρο το συρτάρι που είναι το ποντίκι και το πληκτρολόγιο. Είναι λίγο ταλαιπωρημένο, γιατί έχω ξεκουράσει πάνω του άπειρες φορές τα χέρια μου.
                Attached Files
                sigpic

                Comment


                • #23
                  είναι logitech δεν φαίνεται καλά
                  Attached Files

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by sub_zero View Post
                    * Σχετικό-άσχετο με το θέμα αλλά εκεί που πραγματικά νιώθω ότι δεν υπάρχει γυρισμός είναι από τη στιγμή που αγόρασα το naga. Tα κουμπάκια στο πλάι μπορεί να φαίνονται too much αλλά πραγματικά αλλάζει πλήρως την καθημερινή ενασχόληση με τον υπολογιστή σε βαθμό που μετά δυσκολεύεσαι με άλλο ποντίκι.

                    Ύστερα από το ηρωικό Logitech M90 του 10ευρου που έβγαλε μία δεκαετία (και αντέχει ακόμα είναι η αλήθεια), είπα να αναβαθμιστώ κι εγώ. Γενικά την Razer δεν την πολυπάω, όμως τελικά ενέδωσα μιας και διάβασα γενικά πολύ καλά πράγματα για το Naga Trinity. Η αλήθεια είναι πως στην αρχή δεν ήξερα για τι ακριβώς να ψάξω, απλά δεν την πάλευα με το τελείως basic ποντίκι. Με μια έρευνα αγοράς φάνηκε πως ήταν πολύ καλό για τα μέτρα μου. Στο χέρι δένει πολύ καλά, το βάρος ιδεατό, τα χρώματα οκ, και να μην υπήρχαν δεν μας έκαιγε όμως είναι καλοδεχούμενα, και τα κουμπάκια για μακροεντολές είναι μεγάλη υπόθεση τελικά. Το πίστευα αλλά δεν το είχα ζήσει ο ίδιος. Τώρα πειραματίζομαι με εντολές για web browsing και γενικά τους παίρνω τον αέρα λίγο να δω πώς λειτουργούν. Είμαι εδώ και κάνα δίωρο, κάνω τις δουλειές που έχω να κάνω κανονικά, και όποτε βλέπω κάτι που μπορεί να γίνει αυτόματα, κάθομαι και βάζω αυτόματα εντολές. Θα πάρει λίγο χρόνο να το συνηθίσω, όμως γενικά είμαι ενθουσιασμένος. Η πλάκα είναι πως με το «gaming» κομμάτι του δεν έχω ασχοληθεί και ούτε πρόκειται, όμως προβλέπεται να αξιοποιήσω στο μέγιστο τις multimedia λειτουργίες του. Δοκίμασα για αρχή το πλαϊνό με τα 7 κουμπιά, και τελικά ίσως να καταλήξω να βάλω αυτό με τα 12, καλή φάση

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment

                    Working...
                    X