Announcement

Collapse
No announcement yet.

E3 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Έλα μωρέ Αντώνη αφού είναι curse η κορυφή. Όταν την φτάνεις τους βλέπεις όλους σαν δευτερεύοντες υπάρξεις. Σκάστε όλοι λεφτά εδώ μέσα και πάρτε και Pro και One X και Switch για να κινηθεί η αγορά και να έχει έσοδα το κράτος.

    Comment


    • #77
      Εμένα μου έκανε περισσότερη αίσθηση το Samus Returns που δεν το περίμενα καθόλου επειδή σκεφτόμουν πως δεν είχα παίξει ποτέ το αυθεντικό. Τα γραφικά δε με ενθουσίασαν αλλά τι να κάνεις...
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • #78
        Originally posted by Altair View Post
        Ώπα,όντως;Είχα την εντύπωση πως και το PS4 συμπεριλαμβάνεται στη λίστα.Fail από τη μία,αλλά οκ κλάην κιόλας,γιατί ποιος παίζει Minecraft όταν υπάρχουν τόσες παιχνιδάρες εκεί έξω;

        edit:και το Rocket League;Έλεος.Όχι ότι θα έπαιζα ποτέ,αλλά αν κανονιζόταν τίποτα από δω μπορεί να το έχωνα για τον χαβαλέ,που το έχω από το Plus γιατί να το αγοράσω ούτε καν.
        Βασικα το minecraft ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα παιχνιδια αυτην την στιγμη, μεγαλυτερο και απο το GTA.

        Comment


        • #79
          Λοιπόν εγώ πια είμαι σταυροφόρος της Νιντέντο, αφού θεωρώ πως αυτή μόνο πια, από τις μεγάλες εταιρείες, υπηρετεί το gaming που πιστεύω πως αξίζει. Το μόνο παράπονο είναι η έλλειψη νέων IP.

          Δεν καταλαβαίνω γιατί τόσο θάψιμο στη Sony, μπορούσες να κρατήσεις δυο-τρία καλά παιχνίδια από την παρουσίασή της. Τίποτα το εξαιρετικό βέβαια, αλλά τουλάχιστον έχει λόγο ύπαρξης η κονσόλα.

          Για Microsoft ούτε λόγος, έχει τελειώσει καιρό τώρα η όποια συνεισφορά της στο αξιόλογο gaming.

          Comment


          • #80
            Η Microsoft έδειξε μπόλικες γαμάτες μικρές παραγωγές κι ευτυχώς δεν έδειξε Χαλόγκειρο, η Sony έδειξε μερικά από τα βαρβάτα παιχνίδια της, αυτά που μου αρέσει να παρακολουθώ όταν τα παίζει άλλος και η Nintendo απλά τους γλέντησε, έφαγε όλη την πίτσα special, ήπιε και την Coca Cola και στους άλλους 2 έδωσε τις πιπεριές.

            Comment


            • #81
              Originally posted by Roronoa View Post
              Βασικα το minecraft ειναι ενα απο τα μεγαλυτερα παιχνιδια αυτην την στιγμη, μεγαλυτερο και απο το GTA.
              Μεγαλύτερο ως προς τι;
              Carpe diem

              Comment


              • #82
                Originally posted by Altair View Post
                Μεγαλύτερο ως προς τι;
                100 εκατομμυρια πωλησεις, τοπ 20 στο twitch σιγουρα. Βασικα το GTA V ειναι ισως λιγο πιο δημοφιλες στο twitch. Μαλλον ειναι υπερβολη το "μεγαλυτερο απο gta" μιας και αυτο ειναι πολυ δημοφιλες, αλλα σιγουρα ειναι τρελα δημοφιλες, δεν νομιζω πως ειναι πολυ μακρια.
                Το "ποιος παιζει micracraft" καταλαβαινω γιατι το εγραψες, αλλα το minecraft ειναι σημαντικος τιτλος ασχετα σε ποιον αρεσει.
                Last edited by Roronoa; 16-06-2017, 02:01 AM.

                Comment


                • #83
                  To Minecraft δεν το δίνανε τσάμπα αρχικά;Επίσης το Twitch δε μου λέει κάτι.Και από τη στιγμή που κατάλαβες πως το εννοώ,ποιος ο λόγος για το σχόλιό σου;

                  Το ξέρω ότι έχει και κοινό,και ότι έχει επηρεάσει πολλά παιχνίδια με τον ένα ή τον άλλο τρόπο.Αυτό δεν πάει να πει ότι θα κάτσω να ασχοληθώ.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #84
                    Ε σχολιασα γιατι η κινηση της sony εχει βαρυτητα, δεν αρνηθηκε cross Play σε ενα μικρο παιχνιδι.

                    Τσαμπα δεν το δινανε, απλα υπηρχε μια πολυ απλη free browser εκδοση καποτε που μπορουσες μονο να χτισεις. Νομιζω ομως υπαρχει μια δωρεαν εκδοση για raspberry pi.

                    Comment


                    • #85



                      το βιντεο που ολοι περιμεναμε

                      Comment


                      • #86
                        Δεν είχε πολύ cringe η φετινή.

                        Comment


                        • #87
                          Πάρε και cringe


                          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                          Comment


                          • #88
                            Ρε φίλε αυτή την χαζοβιόλα θέλω να την κοπανήσω. Όταν ανέβηκε στην σκηνή και έδειξε τα 4κ textures έπρεπε να ανεβεί κάποιος και να της δώσει ένα uppercut να πάνω στο απάνω stage.

                            Comment


                            • #89
                              Έπρεπε να ήσουν από μια μεριά και να κοιτούσες τα σχόλια στο Twitch, άλλο πράμα να στα λέω κι άλλο να τα βλέπεις

                              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                              Comment

                              Working...
                              X