Announcement

Collapse
No announcement yet.

Video Game Glitches

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Video Game Glitches

    Δεν βρήκα κάτι, άρα είπα να το βάλω εδώ. Κυρίως επειδή το PS4 μου είναι καθυστερ... εεε... «ιδιαίτερο» και δεν υπάρχει κάποιο παιχνίδι που να μην μου έχει βγάλει τουλάχιστον ένα glitch

    Βάζω το πιο πρόσφατο του Life Is Strange που η Μαξ ενσωματώνεται στο δρόμο


    Τα άλλα δύο πρέπει να τα έχω ξαναβάλει, όμως τα βάζω εδώ να είναι μαζεμένα.


    Tekken 7, ο Law βγήκε έξω από το πεδίο


    Kingdom Hearts: Birth By Sleep HD Remix 2.5 PS4. Ο Μαύρος Πητ σταμάτησε το fruitball στην μέση.



    Αυτά είναι τα δικά μου, αν έχετε κι εσείς δικά σας αντίστοιχα, ή ακόμα και αν απλά τα βρείτε στο νετ και θεωρείτε πως είναι ενδιαφέροντα, βάλτε τα εδώ.

    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

  • #2
    Και ένα φρέσκο φρέσκο από το Crash Bandicoot N Sane Trilogy


    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

    Comment


    • #3
      Συμπτωματικά πέτυχα ένα στο Dragon Ball FighterZ στο EVO. Στο νέο match στο 3:00 ο/η Frieza ήταν σε άλλο επίπεδο και δεν τον κτυπούσαν τα hits μέχρι να κάνει αλλαγή χαρακτήρα.
      Το παιχνίδι είναι ακόμα σε beta απ'ότι είπαν οι σχολιαστές.

      Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • #4
        Βάζω το πιο πρόσφατο του Life Is Strange που η Μαξ ενσωματώνεται στο δρόμο
        Well, Life IS strange after all!

        Kingdom Hearts: Birth By Sleep HD Remix 2.5 PS4. Ο Μαύρος Πητ σταμάτησε το fruitball στην μέση.
        To glitch είναι που ο Πητ κοιμάται;

        Και ένα φρέσκο φρέσκο από το Crash Bandicoot N Sane Trilogy
        To glitch ποιο είναι;
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • #5
          Στο BBS ναι, από το 00:15 και μετά, ο Terra παίζει βόλεϋ μόνος. Κανονικά θα έπρεπε να παίζει και ο Πητ, δεν με χάλασε. Στο Crash δεν είναι τόσο εμφανές όντως αν δεν ξέρεις την πίστα. Κανονικά με Χ πηδάς και με τετράγωνο βαράς σβούρα. Σε αυτήν την πίστα όμως, με Χ μπαινοβγαίνεις στο έδαφος, και αν είσαι μέσα του, με τετράγωνο βαράς μέσα από αυτό, όπως φαίνεται στο 00:02 που σκοτώνω τα σαρκοφάγα φυτά. Το θέμα είναι πως ύστερα από λίγη ώρα, πατάω Χ και δεν με αφήνει να βγω από το χώμα, ενώ με τετράγωνο βαράει κανονική σβούρα, κάτι που δεν θα έπρεπε να γίνεται, επειδή η κανονική επίθεση θα έπρεπε να είναι σαν το 00:02



          EDIT
          Ακόμα ένα που μου έτυχε με παρέα χθες βράδυ. Πατάει την σούπερ κίνηση ο δεξιά, και τελικά την κάνει ο αριστερά, ό,τι να 'ναι


          Σε αυτό το σημείο δεν ξέρω αν είναι φταίξιμο των παιχνιδιών ή της συγκεκριμένης κονσόλας. Και στο FF XV είχα δει άπειρα glitches απλά δεν είχα πάρει χαμπάρι την share λειτουργία για να τα αποθηκεύω.
          Last edited by Phantom Duck; 16-07-2017, 11:35 AM.

          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

          Comment

          Working...
          X