Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέος και Vintage Διαγωνισμός GO!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Καλή μου τύχη!

    Comment


    • #17
      Άλλη μια συμμετοχή και για εμένα.

      Comment


      • #18
        Μεσα και εγω! Αντε καλη επιτυχία σε ολους!

        Comment


        • #19
          Νostalgia OverLoad!

          Έπρεπε να βάλουν πιο πολλά games but still want this like hell

          Comment


          • #20
            Μεσα και εγω! Αντε καλη επιτυχία σε ολους!
            Αποφασισες να κανεις τελικα το upgrade?

            Εμενα μην με βαλετε στην κληρωση, μπηκα απλα για να τρολαρω τον Roronoa
            Last edited by nooto; 05-10-2017, 10:52 PM.

            Comment


            • #21
              Snes mini <3

              Comment


              • #22
                I need this nostalgia in my life

                Comment


                • #23
                  Χώνομαι και γω. Άντε gl.

                  Comment


                  • #24
                    Καλή επιτυχία σε όλους !!!
                    #IneedIt

                    Comment


                    • #25
                      Καλή Επιτυχία Μάγκες μου

                      Comment


                      • #26
                        Μακαρι να νικησωωωωωω :Ο αναβιωση των ολδ σκουλ feels <3

                        Comment


                        • #27
                          Προφανώς δε θελω να συμμετάσχω αλλα θεωρώ μεγάλη αδικία να μην κερδίσει την κονσόλα καποιο απο τα πιο μόνιμα μέλη σε σχέση με αυτούς που μπήκαν απλώς για να κερδίσουν και να μην ξανά εμφανιστούν. Αλλωσυε δεν μας την έδωσε η cd media... Απο τις διαφημίσεις και τα έσοδα του site αγοράστηκε.
                          Just my 2 cents
                          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment


                          • #28
                            Αν και παλιό μέλος (τι παλιό δηλαδή, σύνταξη πρέπει να μου κόψει ο [MENTION=49]Ryu_gr[/MENTION] σιγά σιγά) δεν έχω πρόβλημα να την κερδίσει κάποιος νέος αν κάτσει έτσι
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Sinclair View Post
                              Προφανώς δε θελω να συμμετάσχω αλλα θεωρώ μεγάλη αδικία να μην κερδίσει την κονσόλα καποιο απο τα πιο μόνιμα μέλη σε σχέση με αυτούς που μπήκαν απλώς για να κερδίσουν και να μην ξανά εμφανιστούν. Αλλωσυε δεν μας την έδωσε η cd media... Απο τις διαφημίσεις και τα έσοδα του site αγοράστηκε.
                              Just my 2 cents
                              Συμφωνώ και μάλιστα το έλεγα καιρό, αν και, εφόσον βλέπω πως δεν συμμερίζονται οι άλλοι αυτό το σκεπτικό, δεν επιμένω ιδιαίτερα.

                              Comment


                              • #30
                                Το βασικό προβλημα ειναι πως κατα 99% νεο μέλος συνεπάγεται αυτόματα ευκαιριακό χρήστη- εδω ουτε avatar δεν μπήκανε στον κόπο να βάλουνε(σαν τα thank you παλια στο retromaniax forum σε θέματα με παλια παιδικά/σειρές που μπαίνανε διάφοροι τύποι νομίζοντας πως υπήρχαν διαθεσιμα επεισοδια για κατέβασμα)
                                Επίσης συνειδητά χρησιμοποίησα τον χαρακτηρισμό μόνιμα και οχι παλια.
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X