Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέος και Vintage Διαγωνισμός GO!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Δεν θα πω καλωσήρθες και πάλι, αυτό το μέρος είναι και δικό σου τσιφλίκι.

    Χαίρομαι γιατί είμαι σίγουρος ότι θα κινήσεις το ενδιαφέρον και των άλλων βετεράνων, παρόλο που οι προτεραιότητες αλλάζουν και οι καιροί για forum είναι δύσκολοι.
    The illusion of free will is an illusion.

    Comment


    • #77
      Originally posted by Xeno View Post
      Γεια σου Raf αλανι! Πρωτον χαιρομαι που το κερδισες και δευτερον οντως αγνωριστος! Περνανε τα χρονια ε...
      Ωραιος και ο διαγωνισμος, χαιρετισματα και στην εξουσια (a.k.a. Ryu_gr). Αργησαμε αλλα στο χρωστουσα αυτο.

      Εχω κι εγω ενα SNES mini εδω, δωρο απο φιλο προσφατα. Δε θα το επαιρνα παροτι παραμενει λογικα η αγαπημενη μου κονσολα, αλλα οπως ηρθαν τα πραγματα δε με χαλασε προφανως.
      Ακομα δεν ασχοληθηκα αλλα πιστευω λογω homebrew κτλ εχει ενδιαφερον.

      Περιττο να πω πως το πηγα πριν 2 μερες στη δουλεια και το βαλαμε στην τηλεοραση που εχουμε και ολοι σταματουσαν και χαζευαν και αλλοι παιζαν κιολας προφανως. Η ουσια ειναι πως την επομενη μερα 5 ατομα το παρηγγειλαν και το πηραμε και δωρο για ενα παιδι που εφυγε προχθες απο την εταιρεια και ο τυπος το καταχαρηκε παροτι δεν εχει ιδιαιτερη επαφη με gaming.

      Απλες κινησεις που πιανουν τοπο οπως φαινεται, τοσο στους μυημενους αλλα και σε αλλους που δεν αποτελουν το hardcore target group για τετοια. Nostalgia is a bitch και γουσταρουμε.
      Γεια σου Xeno! Έλειψες!

      Comment

      Working...
      X