Announcement

Collapse
No announcement yet.

Street Fighter 30th Anniversary Collection International

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Street Fighter 30th Anniversary Collection International

    Timeless:



    + Είναι πολλά (και τα περισσότερα καλά) Street Fighter games σε ένα πακέτο.
    + Είναι διαθέσιμο για όλες τις κύριες πλατφόρμες.

    - Ένα καλό CRT filter δεν θα έβλαπτε πιστεύω.
    - Ότι και να κάνεις είναι τεχνολογία για arcade cabinet (RGB CRT, stick, etc.) και όχι για το flat panel του σαλονιού σου και joypad.
    Insert Coin

  • #2
    Compare this:
    sf2hf-software.png

    to this:
    sf2hf-bgfx.jpg
    Insert Coin

    Comment


    • #3
      Ποιος θα προτιμουσε να παιξει με το δευτερο;;;

      ΥΓ: Η ουσια ειναι οτι δε παιρνεις 12 games αλλα 2. Το καλυτερο SF2 θα παιξεις και το καλυτερο SFIII. Τα υπολοιπα θα τα μπουταρεις 2-3 φορες και αν.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #4
        1) Όλοι όσοι καταλαβαίνουν την διαφορά.

        2) Hyper Fighting, Super Turbo, 3rd Strike, Alpha 3. Τα άλλα είναι για archive.
        Insert Coin

        Comment


        • #5
          Πάρα πολύ καλό πακέτο, από τα πιο value for money που έχω δει. Προφανώς πολλά από αυτά δεν θα παιχτούν ποτέ αλλά μόνο που στην συλλογή περιέχονται Street fighter 2, Apha 3, street fighter 3 3d strike με δυνατότητα να παίξεις online καθιστά την συλλογή ένα εξαιρετικό πακέτο που αξίζει τον κόπο για κάποιον που έχει εντρυφήσει στην σειρά...

          ...επίσης, το street fighter 2 που κυκλοφόρησε για το Switch μόλις έγινε ακόμα πιο ασύμφορη και αποτυχημένη αγορά.


          Tidy!

          Do not blame me.Blame yourself or God.
          In Matsuno we trust.

          Comment


          • #6
            Στάνταρ αγορά, το πιο πλήρες πακέτο που έχει βγάλει η Capcom ever αν δεν απατώμαι Αν είναι και το online καλό, είμαστε τέλειοι. Το Alpha 3 online θα τιμηθεί δεόντος.

            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

            Comment


            • #7
              Originally posted by Deus View Post
              ...επίσης, το street fighter 2 που κυκλοφόρησε για το Switch μόλις έγινε ακόμα πιο ασύμφορη και αποτυχημένη αγορά.
              Κραυγαλέο rip-off του HD Remix με λίγα παραπάνω features. Απαράδεκτη τιμή.

              Originally posted by Phantom Duck View Post
              Το Alpha 3 online θα τιμηθεί δεόντος.
              Και Alpha 3 ο Phantom, ωραίος! Είχες μπλέξει με GGPO, Supercade και ΣΙΑ για online games; Κάποτε ήταν σε μεγάλη έξαρση αυτά. Αναρωτιέμαι αν ο κόσμος συνεχίζει να τη βρίσκει με αυτές τις υπηρεσίες, ήταν αρκετά αξιόπιστες.
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • #8
                Απαράδεκτη, ξε-απαράδεκτη η τιμή του USFII, το timing της κυκλοφορίας του ήταν ιδανικό. Όσοι είχανε ξεμπερδέψει με το Zelda, αυτό έπαιζαν μέχρι να βγεί το ARMS.
                Insert Coin

                Comment


                • #9
                  Ναι ηταν τελειο opportunity για ενα game που θα μπορουσε να περασει απαρατηρητο σε αλλη φαση.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by Ryu_gr View Post
                    Κραυγαλέο rip-off του HD Remix με λίγα παραπάνω features. Απαράδεκτη τιμή.



                    Και Alpha 3 ο Phantom, ωραίος! Είχες μπλέξει με GGPO, Supercade και ΣΙΑ για online games; Κάποτε ήταν σε μεγάλη έξαρση αυτά. Αναρωτιέμαι αν ο κόσμος συνεχίζει να τη βρίσκει με αυτές τις υπηρεσίες, ήταν αρκετά αξιόπιστες.
                    Όχι, από online ιδέα δεν έχω, δεν έχω παίξει ποτέ, όμως είχα συχνά πυκνά το παιχνίδι στην κατοχή μου. Από τον σεισμό του '99 (αν θυμάμαι καλά) που είχαμε φτάσει στον κρυφό τελικό και μας έπεσε το ρεύμα, μέχρι στο PSP στον στρατό, πάντα μου άρεσε αυτό το παιχνίδι και έπαιζα κάνα ματσάκι μία στο τόσο. Δεν ξέρω τι παίζει με frames, online κλπ, όμως για χαβαλέ μία χαρά είναι

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment

                    Working...
                    X