Announcement

Collapse
No announcement yet.

Gamers-Odyssey: ΕΤΩΝ 10!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gamers-Odyssey: ΕΤΩΝ 10!



    Μπορεί να κλείσαμε τα 10 αλλά για εμάς η οδύσσεια συνεχίζεται. Πάντως πραγματικά δεν νομίζω ότι όταν ξεκινούσε όλο αυτό θα μπορούσε να φανταστεί κάποιος ότι θα τραβούσε τόσο πολύ.
    Attached Files

  • #2
    Χρόνια πολλά στο καλύτερο community που 'χω συναντήσει μέσω του Gaming.
    Πάμε για τα 20.

    Comment


    • #3
      Μ'αυτά και μ'εκείνα φτάσαμε τα 10 ε;Άντε και στα 20 λοιπόν.
      Carpe diem

      Comment


      • #4
        Άντε και εις ανωτέραν. Συγχαρητήρια και χρόνια πολλά στο γνωστό μαγαζί-γωνία, γνωστό και ως Gamers Odyssey.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Έτσι όπως διάβασα στα ξαφνικά τον τίτλο του θέματος και από κάτω είχε πόστ του Τάννο νόμισα ότι ο Τάννο έγινε ετών 10.Ουπς

          Όπως και να έχει το πράγμα χρόνια πολλά στο site που βρίσκεται εδώ να μας θυμίζει ότι μεγαλώνουμε.

          Comment


          • #6
            Καλα πως κρατησε τοσα χρονια αυτη η μλκ...

            Τωρα ειμαστε στη 3η εποχη μετα το resurrection του Ryu περυσι. Παντως κατι γινεται εχουμε περασει και νεκροτερες φασεις. Το comeback της Nintendo μας επανεφερε.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #7
              Επετειακό ban στον Ραμπίδη
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #8
                Τον Ραμπιδη, δε θα τον ξαναπιασεις στο στομα σου τον Ραμπιδη!

                ΥΓ: Κλαιω τωρα ειδα τη photo του sub zero με το watermark shutterstock
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #9
                  Χρόνια πολλά παιδια ! Και το 3010 εδώ θα είμαστε !

                  Comment


                  • #10
                    Να τα εκατοστήσουμε!!
                    Από τα λίγα forum μαζί με το rocking.gr που υπήρχαν πρό μνημονίων και θα υπάρχουν και μετά μνημονίων( εδώ γελάμε ) Αν συνυπολογίζαμε βέβαια και το community σαν cg forum και gamepro χτυπάμε 15ετία
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • #11
                      Πωπω 10ετής θητεία το forum. Μπράβο στους διαχειριστές και επενδυτές
                      Insert Coin

                      Comment


                      • #12
                        Αλήθεια δεν πίστευα ότι θα φτάσουμε τόσο χρόνια... Το δικό μας μοντέλο, ανεξάρτητου από κάποια κερδοσκοπικής επιχείρησης/ οργάνωσης φορουμ δηλαδή, είναι είδος που σπάνια συναντάται πλέον. Για εμένα πάντως είναι μια από τις αγαπημένες μου σελίδες, ένα στέκι που επισκεπτόμουν, επισκέπτομαι και θα επισκέπτομαι καθημερινά ακόμα και όταν δεν γράφω. Χρόνια πολλά στην σελίδα και να συνεχίσει έτσι για πολλά χρόνια ακόμα!


                        Tidy!

                        Do not blame me.Blame yourself or God.
                        In Matsuno we trust.

                        Comment


                        • #13
                          Χρόνια πολλά μάγκες αν και με χρονοκαθυστέρηση αλλά τι να κάνουμε, στην Ελλάδα του τσίπρα ζούμε και εκεί που μας είχε φτάσει στον οισοφάγο τώρα μας γαργαλάει και τις αμυγδαλές πλέον, και τι να πρωτοπρολάβει κανείς!

                          Η αλήθεια είναι ότι επισκέπτομαι το forum μου αφήνει πάντα μια γλυκόπικρη γεύση.Γλυκιά, γιατί έχει μια αντάρτικη μια πειρατική αύρα γύρω απο τους users και την ελευθερία έκφρασης, έχει κάτι παρεϊστικο ασχέτως αν προσωπικά δεν γνωρίζω κανέναν σας, μου άφηνε πάντα την αίσθηση ενός gaming καφενείου (με την καλή έννοια!) αλλά και στενάχωρη προσωπικά, γιατί θα ήθελα να σας είχα βρει νωρίτερα σε πιο αθώες εποχές όπου ο ελεύθερος χρόνος δεν ήτανε για μένα πολυτέλεια όπως είναι σήμερα.

                          Όπως και να χει να στε πάντα καλά ρε αλάνια, και χρόνια πολλά στο γαμάτο αυτό forum με μια βαθιά υπόκλιση σεβασμού στα παιδιά που το διατηρούνε ζωντανό!

                          Comment


                          • #14
                            Χρονια πολλα :O

                            Comment


                            • #15
                              Χρονια πολλα παιδες και απο μενα, οσο σκεφτομαι οτι εχω περασει το 1/3 της ζωης μου γραφοντας εδω...με συγκινησατε βρε παλιοπαιδα παλι!

                              Comment

                              Working...
                              X