Announcement

Collapse
No announcement yet.

AGDQ / SGDQ - Games Done Quick

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • AGDQ / SGDQ - Games Done Quick

    Ρε σεις, ξεκίνησε από χθες το φετινό agdq, βάλτε μια φωνή, κατά τύχη το είδα

    Challenger Approaching and Speedruns From the Crypt




    Μέχρι τις 14 του μήνα θα έχουμε non stop action, kill the animals

    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

  • #2
    Φέτος είναι της μόδας στο twitch chat να γράφουν βλακείες για αυτούς που δεν μπορούν να κάνουν post επειδή δεν είναι συνδρομητές. Η ηλιθιότητα του community δεν σταματά ποτέ να με εκπλήσσει

    Comment


    • #3
      Με ξενερωσε το sub-only chat, θα δω μονο συγκεκριμενα runs.

      Comment


      • #4
        Αν είσαι online τσέκαρε λίγο το run στο metroid prime 3. Έχουν κάτσει δύο τύπισσες στον καναπέ και κάνουν τις γλάστρες, ενώ ένας τυπάκος που παλεύει να κάνει κουβέντα θα ξυπνήσει αύριο με προβλήματα στη σπονδυλική στήλη. Δε ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω.

        Comment


        • #5
          Δεν ξέρω για το τσατ πρώτη φορά το ακούω. Τώρα δοκίμασα να βάλω δύο PogChamp και μου τα έδειξε κανονικά, δεν ξέρω τι παίζει Έχασα το Sympony of the night, όμως θα βάλω σε κάνα δίωρο το Mario 3D World να στανιάρω.

          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

          Comment


          • #6
            Originally posted by Grimmtak View Post
            Αν είσαι online τσέκαρε λίγο το run στο metroid prime 3. Έχουν κάτσει δύο τύπισσες στον καναπέ και κάνουν τις γλάστρες, ενώ ένας τυπάκος που παλεύει να κάνει κουβέντα θα ξυπνήσει αύριο με προβλήματα στη σπονδυλική στήλη. Δε ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω.
            Το πετυχα αυτο, ηταν τραγικο! Τωρα βλεπω εχουν φερει και καρεκλα, ευτηχως.

            Comment


            • #7
              Ω, αύριο έχει Sub-Terrania, Umihara Kawase και Rockman & Forte. Ποιότητα.

              Έχει και κάποιον ήρωα που πήγε να παίξει Athena.
              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • #8
                OK, τώρα το είδα για το chat, σου εμφανίζει το σχόλιο όμως δεν το δείχνει σε κανέναν άλλον. Ξεφτυλίκια όπως και να 'χει, αλλά δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο αυτήν την στιγμή επειδή έχω μείνει με το στόμα ανοιχτό από το τυφλό speedrun της πίστας με τα αμαξάκια από το Battletoads NES

                + Bonus από το τσατ

                TWITCH CHAT IS DYING
                PLEBS ARE STILL CRYING
                COPY MY PASTA
                TO SHOW THEM WE'RE TRYING

                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                Comment


                • #9
                  Τελικά στο Athena NES ήταν δύο οι καημένοι, τους λυπήθηκε η ψυχή μου

                  + κι άλλο μπόνους

                  I LOVE PLEBS
                  I WILL NOT HIDE
                  UNLEASH THE CHAT
                  LET PLEBS INSIDE

                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • #10
                    Ξεκίνησε SGDQ 2018, βουρ για δυο εβδομάδες, δεν θα βαριόμαστε πρωί βράδυ.






                    Είχε Banjo Tooie και Spyro 1 που έχασα, τώρα παίζει Shantae και έχει ο Θεός.

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment


                    • #11
                      Δεν βλεπω DeS/ds/bb στο schedule...

                      Comment


                      • #12
                        Έγινε τίποτα καλό, γιατί λόγω υποχρεώσεων δεν κατάφερα να δω καθόλου; Ελπίζω μόνο να μην είχαμε τα καραγκιοζιλίκια του agdq, που έσκαγαν τυπάκια και δεν ήξεραν οι ίδιοι αν είναι άντρες οι γυναίκες (don't ban me resetera-chan).

                        Comment

                        Working...
                        X