Announcement

Collapse
No announcement yet.

God Ωf War

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Δεν ξερω αν εχει νοημα να προσθεσω κατι, μιας και δεν εχω ορεξη για κατεβατα, αλλα το παιχνιδι σαν blockbuster ηταν υποδειγματικο, ηταν ο ορισμος της ΑΑΑ παραγωγης κατα καποιον τροπο. Λεφτα υπαρχουν θα ελεγε ο Cory Barlog. Επι της ουσιας δεν ξερω ποσα θα μου μεινουν βεβαια και στο μυαλο μου δεν ειναι goty or whatever, αλλα για τη μαζα φανταζει μονοδορμος για την ωρα. Η σκηνοθεσια ηταν σιγουρα εξαιρετικη, το περιεχομενο αφθονο και το gameplay εγινε πολυ πιο βαθυ (broken τελειως ο Atreus btw).
    Ακομα κι ετσι βεβαια θα περιμενω DMC5 και μετα Bayo3 γιατι η πρωτια των Itsuno/Kamiya σε θεμα gameplay ακομα δεν απειλειται στο ελαχιστο.

    Comment


    • #32
      Δεν εκανα και εγω τελικο post εντυπωσεων, γενικα παντως εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενος και ηταν φανταστικη εμπειρια. Σε οτι αφορα το σεναριο imo αυτο που ειναι πραγματικα καταπληκτικο ειναι το τι κερδιζει καποιος που εχει παιξει τα προηγουμενα παιχνιδια της σειρας, με το κερδος αυτο να δινεται με εναν οχι και τοσο συμβατικο τροπο (το οτι ξερεις τι τερας ειναι ο χαρακτηρας που ελεγχεις και παραλληλα τον βλεπεις αλλαγμενο μεσα σε ενα περιβαλλον που κανεις δεν ξερει ποιος και τι ακριβως ειναι, περιμενοντας να αποκαλυφθει στους χαρακτηρες του παιχνιδιου, αυτο που εσυ ως παικτης οχι μονο ξερεις, αλλα εχεις συμμετασχει μεσω των προηγουμενων παιχνιδιων). Props σε μερικες πραγματικα εκπληκτικες σκηνες που υπαρχουν καπου στα μεσα του παιχνιδιου και φυσικα σε ολη την αλλαγη που εκαναν στο gameplay και τους βγηκε.

      Το DMC5 το περιμενω και εγω πως και πως παντως και φυσικα τιμησω και τα Bayo.

      Comment

      Working...
      X