Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εψιλον 3 - Ελπιδες και προβλεψεις

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Ρε παίζει να με ψήσει να ασχοληθώ επιτέλους με assassins creed... (δεν έχω παίξει κανένα)


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

    Comment


    • #77
      Originally posted by Deus View Post
      Ρε παίζει να με ψήσει να ασχοληθώ επιτέλους με assassins creed... (δεν έχω παίξει κανένα)
      Ε μα τόσα χρόνια το λιβανιζεις. Παίξε κάποιο επιτέλους. [emoji4]
      Carpe diem

      Comment


      • #78
        Η αμήχανη στιγμή που το "odyssey" ειναι πιο βαρύ απο το ίδιο το " assassins creed" στον τίτλο του. XD

        Comment


        • #79
          Βασικά ναι, το "Assassin's Creed" κομμάτι δε φάνηκε και καθόλου στα videos
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #80
            Η πιο εντυπωσιακή E3 που έχω δει εδώ και χρόνια!

            Comment


            • #81
              Έχυσαν και τα τσιμέντα με το τρειλερ του odyssey

              Καλα το box art ειναι έπος ...

              Comment


              • #82
                Archive non spoiler thread για τις διάφορες παρουσιάσεις για να υπάρχει στα υπ' όψιν για όποιον δεν τις δει online


                VOLUNTEERS NEEDED! PM ME IF INTERESTED! Google Sheet Link PC users: click the cells and then click the link Phone users: double tap a cell and click the link. Also, it's helpful for you to download the Google Sheets App on mobile. Archive Time: Devolver ETA: TBC. Sony ETA: If I can stay...

                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                Comment


                • #83
                  Σας φάνηκε και εσάς η φωνή της Κασσάνδρας (καλά είναι σχεδόν σίγουρο ότι είναι ελληνική) να μοιάζει πολύ με της Αφροδίτης Σημίτη;
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #84
                    Βγήκε και καινούργιο trailer για KH3 και, πρέπει να τους βγάλω το καπέλο, κατάφεραν να κάνουν την ιστορία ακόμα πιο μπερδεμένη, οι άνθρωποι ξεπερνούν τον εαυτό τους ακόμα μια φορά.
                    Πρέπει να είμαι ο μόνος που δεν τον ενθουσιάζει το setting του Sekiro αλλά αναγνωρίζω πως είναι καλή ιδέα να κάνουν κάτι καινούργιο.
                    Το Cyberpunk φαίνεται ενδιαφέρον αν και ρεαλιστικά δε νομίζω πως θα το παίξω ποτέ. Επίσης πολύ μακριά η ημερομηνία κυκλοφορίας...
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • #85
                      Αυτο που λεει ο Straier ισχυει για μενα σε πολλα games. Στο τελος απλα θα διαλεξω τα 2-3 που θελω πιο πολυ να παρω. Θα περιμενω να δω και τη Nintendo σημερα γιατι παιζει να μας ξεφουρνισουν κανα Metroid Prime 4 για φετος.

                      Παντως στανταρακι ηδη ενα slot καβατζωθηκε αpο το Odyssey εκτος αν καταφερει η Nintendo και βγαλει κανενα SM64 remake την ιδια μερα (5/10). Δεν ειναι μονο οτι ειναι αρχαια Ελλαδα, αο μονο του το concept δε θα ταν αρκετο, δεν ειναι μονο οτι μ αρεσει πως την αποδιδουν, πραγματικα φαινεται γαματο, ειναι και οι αλλαγες που λενε οτι φερνουν, μαλιστα πολλοι φανς ξενερωνου οτι φευγει απ'τις κλασσικες συνταγες, και οτι θελω πολυ να παιξω αυτο που ειδα:
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #86
                        Η παρουσίαση της Σόνυ,ναι ήταν κάτι διαφορετικό,ναι θα ήταν ενδιαφέρουσα για όσους βρέθηκαν εκεί,όμως για μένα,ήταν για τα μπάζα.Πραγματικά ότι χειρότερο έχει κάνει.Ας το έκανε όπως του 17,μεστή και γρήγορη,πιο πολύ θα το εκτιμούσα.
                        Anyway,αν αφήσω την παρουσίαση αυτή καθεαυτή,το περιεχόμενο ήταν εξαιρετικό.Με εξαίρεση το TLOU2 που με απογοήτευσε ως μία από τα ίδια (ξέρω δεν είναι αντιπροσωπευτικό,but still)τα άλλα 3 μεγάλα παιχνίδια ήταν εξαιρετικά.Το Spiderman φάνηκε να πηγαίνει τα παιχνίδια της σειράς μπροστά,και το animation του ήταν...τι να πω,νταξ,έμεινα.
                        Μετά ήταν το Ghost of Tsushima που το περίμενα σαν τρελός και δεν απογοητεύτηκα,κάθε άλλο.Μου φάνηκε εξαιρετικό σε όλους τους τομείς.Cannot wait,seriously.Πάμε δυνατά μωρή Sucker Punch.
                        Τέλος το Death Strannding τι να πω;Δεν ξέρω αν θα είναι καλό παιχνίδι,αλλά αρχίζω και το πιστεύω πλέον ότι θα είναι κάτι μοναδικό και το hype αρχίζει να χτίζεται.Ειδικά η ιστορία του είναι intriguing as hell και ανυπομονώ να το παίξω.
                        Έδειξε επίσης Nioh2,REmake 2,Dreams ,το νέο παιχνίδι της Remedy που το έβλεπα κι έλεγα ότι αντιγράφει το Quantum Break () αλλά τα είδα ελάχιστα γιατί ήμουν δουλειά και με διέκοπταν συνεχώς.

                        Της Ubisoft δεν την είδα πάλι λόγω δουλειάς,αλλά πρόλαβα και είδα λίγο το Odyssey.Ένα θα πω.Φίλος μου που έλεγε να πάρει PS5 κατευθείαν και δεν έχει παίξει κανένα AC μόλις βγει το Odyssey,τα σκάει για PS4 μόνο για αυτό το παιχνίδι.Εγώ πάλι πωρώθηκα τόσο,που με βλέπω να platinumάρω πιο σύντομα απ'ότι έλεγα το Origins.

                        Κατά τ'άλλα,απ'όσα έχω δει,η καλύτερη Press Conference ήταν με διαφορά της MS.Καλοστημένη,με άψογο ρυθμό και πολλά παιχνίδια και νέα.
                        Για μένα όμως το πιο ουσιαστικό όλων όσων είδαμε ως τώρα (δεν ξεχνάμε την μαμά Nintendo)ήταν το Ghost of Tsushima.Το λάτρεψα ήδη,ελπίζω να μην με απογοητεύσει η Sucker Punch.

                        Α και για να μην ξεχνιόμαστε.

                        Give me your hand in Life
                        Give me your hand in Death
                        Give me your hand in Flesh
                        Give me your hand in Spirit
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #87
                          Η παρουσίαση της Devolver ήταν ότι πιο metatroll έχω δει. Στην ουσία παρουσίασε τρία παιχνίδια, ένα απ' αυτά το SCUM, που επίσης είναι τρολ αλλά πολύ φιλόδοξο.

                          Assasin's Creed στην Αρχαία Ελλάδα! Αυτό θυμάμαι λεγόταν αρκετά χρόνια και τώρα είναι πραγματικότητα. Ένα από τα παιχνίδια που λυπάμαι που μάλλον θα χάσω. Δεν φαίνεται να είναι πολύ AC, μα απεικονίζει πανέμορφα τα αρχαιοελληνικά στερεότυπα. Τον Σωκράτη btw τον πετύχανε διάνα: κοντό, πλακουτσομύτη κι άσχημο.

                          Α! Και το πρώτο υλικό Halo που μου προκάλεσε κάτι εδώ και χρόνια...

                          Last edited by Raf; 12-06-2018, 09:55 AM.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Raf View Post
                            Η παρουσίαση της Devolver ήταν ότι πιο metatroll έχω δει. Στην ουσία παρουσίασε τρία παιχνίδια, ένα απ' αυτά το SCUM, που επίσης είναι τρολ αλλά πολύ φιλόδοξο.
                            Εχουν χιουμορ παντως!


                            Εν τω μεταξυ δεν ηξερα ποιοι ειναι αλλα οταν ειδα το trailer του my friend pedro ειπα τετοια καμμενια θυμιζει hotline miami.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by Ramparter View Post
                              Πολύ χιούμορ. Παρατήρησε τo stock footage με τις αντιδράσεις κοινού που πλασάρανε για αληθινό...

                              Comment


                              • #90
                                Βγήκε ημερομηνία για REmake 2 και ασχολείστε ακόμα και με άλλα πράγματα;

                                Comment

                                Working...
                                X