Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εψιλον 3 - Ελπιδες και προβλεψεις

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Ramparter View Post
    Ναι εχουν 30 ip τα μισα τα χουν ξεχασει αλλα οχι πρεπει να κανουν νεο. Ας βγαλουν πρωτα κανα FZero, Wave Race, Mother, Paper Mario κλπ και μετα μιλαμε για νεα ip

    Προφανώς και πρέπει να πειραματιστεί η Νίντι με νέα ip. Αλλά αν η ιδέα του φρέσκου gaming για σένα είναι αγώνες με τζετ-σκι, ε πάω πάσο.

    Comment


    • #32
      Καλοκαίρι έρχεται
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #33
        Originally posted by Raf View Post
        Προφανώς και πρέπει να πειραματιστεί η Νίντι με νέα ip. Αλλά αν η ιδέα του φρέσκου gaming για σένα είναι αγώνες με τζετ-σκι, ε πάω πάσο.
        Υπάρχουν τα indie games για οποιον θελει μελαγχολικη ψευτοκουλτουρα τυπου limbo.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #34
          Ρε φανμπόι, μην επιμένεις.

          Comment


          • #35
            Έμαθα οτι το playstation 5 θα εχει το V στο λογότυπο και επίτηδες για να ταιριάζει το ps vita με το psv οταν κυκλοφορισει .

            Ναι και εγω το ακουσα αυτο, το κανουν προκειμενου το 5 να εχει την αμιμητη επιτυχια του vita.

            Comment


            • #36
              Δεδομένα στην κορυφή της προσωπικής μου λίστας αναμονής μπαίνει το Death Stranding για το οποίο btw έπαιξε κάποιο leak πρόσφατα που αφορούσε κυρίως το On stage κομμάτι της παρουσίασης αλλά και με κάποιες In game λεπτομέρειες. Δεν το έβαλα στο topic, μιας και η εγκυρότητα του είναι αμφιλεγόμενη. Για να δούμε τι ετοιμάζει ο τρελάκιας πάλι.


              Θα παρακολουθήσω επίσης με ενδιαφέρον το AC Odyssey, κυρίως θέλω να μάθω περισσότερα για τον χωροχρόνο που θα διαδραματίζονται τα γεγονότα του παιχνιδιού.


              Πολύ καλοδεχούμενο θα ήτανε και κάποιο νέο σχετικά με το νέο IP της From Software. Δεν γνωρίζω αν έχουν προγραμματίσει κάτι, αλλά αν ανακοινώθει το οτιδήποτε θέλω να έχει απαραίτητα την λέξη "Bloodborne" μέσα.


              Σε γενικές γραμμές πάντως δεν περιμένω ιδιαίτερες συγκινήσεις.Νομίζω ότι η επόμενη Ε3 θα είναι πιο δυνατή και με την ανακοίνωση των νέων consoles.

              Comment


              • #37
                Το καλο για εμάς ειναι να μην ανακοινωθούν ουτε του χρόνου νέες κονσόλες αλλα να δούμε νεα επικά games αυτη την ε3.
                Εκτος απο το death stranding θα ήθελα πολυ νεο silent hill και νομίζω ειναι η καλύτερη ευκαιρία να παρουσιάσουν κάτι τωρα.

                Comment


                • #38
                  Προσωπικά δεν πιστεύω να δούμε ανακοίνωση για νέες κονσόλες μέχρι το 2020.

                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • #39
                    Το Χ σίγουρα δε θα αντικατασταθεί συντομα, απ τη Sony ομως δε θα απέκλεια κινηση το 2019.
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #40
                      Επισημα η Sony πριν μερικες μερες μεσω John Kodera δηλωσε οτι το ps4 μπαινει στην τελευταια φαση της ζωης του, ωστοσο απεχουμε 3 χρονια απο το επομενο βημα.



                      Τωρα και εγω πιστευω οτι το 2020 ειναι η πιθανοτητερη ημερομηνια ανεξαρτητα απο το τι ακουγεται επισημα ή μη. Tbh ναι μεν εχει περασει αρκετο χρονικο διαστημα ωστε να εχουμε νεα γενια (ακομα και το 19) απο την αλλη ειναι πολυ νωρις διοτι θεωρητικα η παρουσα γενια ξεκινησε το 15 και οχι το 13 (μεχρι το 15 κατα 90% βλεπαμε ps360 τιτλους που κυκλοφορουσαν και στις νεες κονσολες). Θα δειξει, παντως ναι επισημα η sony μιλησε για το 21...

                      Comment


                      • #41
                        Πετάχτε τα πλειστέσιο μάγκες, η καλύτερη conference που θυμάμαι να 'χω δει.

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by ChrisTop View Post
                          Πετάχτε τα πλειστέσιο μάγκες, η καλύτερη conference που θυμάμαι να 'χω δει.
                          Ότι να να'ναι.Πολύ καλή conference ναι,αλλά πέρα από τα αναμενόμενα (Halo,Gears,Forza,Ori) η μοναδική βόμβα ήταν η εξαγορά της Ninja Theory.Αλλά εγώ δεν είδα κάτι αποκλειστικό που να μην έχει βγάλει ήδη τίτλο σε αυτή τη γενιά.Που είναι οι βόμβες οεο;
                          Ενώ Σόνυ θα δούμε τουλάχιστον 4 νέα IP: Ghost of Tshushima,Death Stranding,Days Gone,Dreams.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • #43
                            Με εξαίρεση το Dreams όλα τα άλλα έχουν κοινό παρονομαστή την κλάψα.Λες και η ζωή είναι τόσο μονότονη που χρειαζόμαστε συγκινητικές ιστοριούλες για να θεωρήσουμε ότι αποτελούν ΑΑΑ I.P.s. Χίλιες φορές Wonder Boy and the Cursed Kingdom και Mario Tennis στο Switch παρά Days Gone.

                            Αυτά που μου κέντρισαν το ενδιαφέρον από γνωστά και μη είναι τα εξής:
                            Halo: Infinite
                            Anthem
                            Tunic
                            Sekiro
                            Gears Tactics
                            DLC Cuphead
                            Cyberpunk 2077
                            Metro Exodus
                            Dying Light 2
                            We Happy Few
                            Ori and the Will of the Wisps
                            Twin Mirror
                            Wonder Boy and the Cursed Kingdom
                            Fallout 76
                            The Elder Scrolls VI announcement
                            Ashen
                            Below
                            Last edited by Ren_of_Heavens; 11-06-2018, 07:39 AM.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Ren_of_Heavens View Post
                              Με εξαίρεση το Dreams όλα τα άλλα έχουν κοινό παρονομαστή την κλάψα.Λες και η ζωή είναι τόσο μονότονη που χρειαζόμαστε συγκινητικές ιστοριούλες για να θεωρήσουμε ότι αποτελούν ΑΑΑ I.P.s. Χίλιες φορές Wonder Boy and the Cursed Kingdom και Mario Tennis στο Switch παρά Days Gone.

                              Αυτά που μου κέντρισαν το ενδιαφέρον από γνωστά και μη είναι τα εξής:
                              Halo: Infinite
                              Anthem
                              Tunic
                              Sekiro
                              Gears Tactics
                              DLC Cuphead
                              Cyberpunk 2077
                              Metro Exodus
                              Dying Light 2
                              We Happy Few
                              Ori and the Will of the Wisps
                              Twin Mirror
                              Wonder Boy and the Cursed Kingdom
                              Fallout 76
                              The Elder Scrolls VI announcement
                              Ashen
                              Below
                              Πότε το είδες μωρή μαλακία το GOT και το έκρινες;Ουστ ξεφτιλισμένο fanboy.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by ChrisTop View Post
                                Πετάχτε τα πλειστέσιο μάγκες, η καλύτερη conference που θυμάμαι να 'χω δει.
                                wat

                                Games με το τσουβαλι αλλα δε βρηκα ενα που να ειπα "το θελω!".
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X