Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εψιλον 3 - Ελπιδες και προβλεψεις

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Altair View Post
    Ενώ Σόνυ θα δούμε τουλάχιστον 4 νέα IP: Ghost of Tshushima,Death Stranding,Days Gone,Dreams.
    >Νεα IP
    >Εχουν ανακοινωθει τουλαχιστον 1 χρονο πριν

    Αναρωτιεμαι αν θα εχει η sony κανα νεο παιχνιδι να δειξει. Νομιζω ξερουμε τι κανουν ολα τα μεγαλα της studio. Παλι spiderman θα δουμε.

    Comment


    • #47
      Altair και λοιποί μπορεί να σας ξέφυγε αλλά το Wonder Boy γαμάει κώλους. Ένα από τα πρώτα trailer που ανέβηκαν στην Ε3 2018. Έχει και κομμάτι gameplay.
      A legendary series returns with a grand new adventure!http://www.monsterboy.com/preorder/Enjoy a colorful action-adventure game made alongside Ryuichi Nishiz...


      Δεν υπάρχει θέμα περί fanboyiσμού. Υπάρχει ότι θέλω και παίζω αυτό που με διασκεδάζει σαν χρήστης την εκάστοτε χρονική στιγμή και όχι τι θεωρείται ευρέως αποδεκτό από τα media και το hype του κόσμου.

      Roronoa μια χαρά I.P.s έχει η Sony. Μπορεί να μην δείξει κάτι καινούριο στην έκθεση αλλά τα τελευταία χρόνια όλο παιχνίδια βγάζει είτε first party, είτε second, είτε από Japanese studios. Εντάξει τα περισσότερα δεν είναι του γούστου μου γιατί τα θεωρώ ''βαριά'' games αλλά από υλικό έχει μπόλικο πράγμα.
      Last edited by Ren_of_Heavens; 11-06-2018, 10:19 AM.

      Comment


      • #48
        Monster* Boy

        Οσον αφορα την MS τα πε ολα ο τυπος σε 2 tweets:

        45 minutes before the PlayStation 4 third party game preview event starts! #XboxE3

        That Microsoft press conference was great! It is the best press conference of E3 2019 #XboxE3
        Do a barrel roll!

        Comment


        • #49
          It is the best press conference of E3 2019

          Χαχαχαχαχαχαχαχαχα

          Comment


          • #50
            Originally posted by ChrisTop View Post
            Πετάχτε τα πλειστέσιο μάγκες, η καλύτερη conference που θυμάμαι να 'χω δει.
            H καλύτερη της Microsoft τα τελευταία πολλά χρόνια σίγουρα. Εντυπωσιάστηκα!

            Comment


            • #51
              Originally posted by nooto View Post
              Χαχαχαχαχαχαχαχαχα
              Ε μα... κι απτην αλλη αυριο ερχεται Nintendo και απ οτι λενε δε θα δειξουν τπτ περα απο 2018.

              ΥΓ: Για Microsoft πολυ καλη ηταν δε διαφωνω αλλα δε μου δωσαν κατι να περιμενω για φετος.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • #52
                Πολύ κυριλέ ήταν η παρουσίαση, μπορεί να μην είχε βόμβες, αλλά είχε non-stop games galore. Συνήθως το aftertaste μου μετά από Ε3 conferences είναι "πλάκα είχε, έγινε και η αποκάλυψη, αλλά κλαιν", φέτος το φχαριστήθηκα. Είδαμε και επιτέλους το Cyberpunk :').

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Roronoa View Post
                  >Νεα IP
                  >Εχουν ανακοινωθει τουλαχιστον 1 χρονο πριν

                  Αναρωτιεμαι αν θα εχει η sony κανα νεο παιχνιδι να δειξει. Νομιζω ξερουμε τι κανουν ολα τα μεγαλα της studio. Παλι spiderman θα δουμε.
                  Εξακολουθεί να είναι νέο IP γύλαρε.Δεν είναι Halo 6,Gears,Forza 11,Ori 2.Get yout facts straight little bitch.
                  Άντε να πούμε.Τράβα για ύπνο,πάλι μόνο pong θα μπορείς να παίξεις στο μπρίκι σου.Ουστ.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #54
                    Κουραζεις...
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • #55
                      Εγώ μωρέ;Πας καλά;Είδε χτες καμιά 20αρια σήκουελ κι εμείς που περιμένουμε νέα ΙΡ,μας τα λέει ίδια παιχνίδια.Σοβαρέψου.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #56
                        Αγορι μου κραξε οσο θες sony, microsoft, nintendo κλπ. Χαρακτηρισμοι σε αλλα μελη περιττευουν, μην αρχισουμε να αλληλοβριζομαστε δεν εχει νοημα.

                        ΥΓ: Θα μας πιασει και το resetera στο στομα του για online harassment.

                        Anyway να πω οτι χτες αν θυμηθω μεμονωμενα games περισοτερο ενδιαφερον μαλλον μου φανηκε το Division 2. Μ αρεσε αυτο που εβλεπα, θα θελα να το παιξω αν ειχα εστω 1-2 συμπαικτες.

                        Επισης το αλλο που χε προοπτικη 1ου προσωπου σαν Mirror's Edge, το Dying Light 2, θα περιμενω να δω πως θα βγει.

                        Απ'την αλλη, χαμος με το Cyberpunk αλλα δε καταλαβα τπτ, οκ CD Project Red αλλα αν δε δω gameplay δεν εχω αποψη.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Altair View Post
                          Εγώ μωρέ;Πας καλά;Είδε χτες καμιά 20αρια σήκουελ κι εμείς που περιμένουμε νέα ΙΡ,μας τα λέει ίδια παιχνίδια.Σοβαρέψου.
                          Και επειδη η αποψη μου δεν σου αρεσει σου δινει δικαιωμα να μου μιλας ετσι?

                          Εχεις καταντησει γελοιος. Σαν κατι φανατισμενα brainwashed πιτσιρικια για τις ποδοσφαιρικες ομαδες τους κανεις.

                          Comment


                          • #58
                            Το sekiro της γαματης from software γαμησε !

                            Comment


                            • #59
                              Ηταν οντως πολυ καλο, κριμα που δε βγαινει στο Switch να παιχτει οπως πρεπει.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Ramparter View Post
                                Ηταν οντως πολυ καλο, κριμα που δε βγαινει στο Switch να παιχτει οπως πρεπει.
                                Εγω το περίμενα στο gameboy και απογοητευτικά .

                                Comment

                                Working...
                                X