Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Dead Redemption II (aka the IHNE thread :P)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Το συνεχίζω κι εγώ και εξακολουθώ να πιστεύω ότι στο τομέα του gameplay είναι μια γενιά (τουλάχιστον) πίσω. Δεν θα μιλήσω ξανά για τον χειρισμό, αλλά για το πόσο scripted, hand holding και ασφυκτικά restricted είναι οι missions. Δεν μπορείς να βγεις από το μονοπάτι που έχει διαλέξει το παιχνίδι για σένα ούτε μισό μέτρο. Είχε ένα side mission που έπρεπε να ληστέψεις ένα κτήμα παρέα με έναν άλλο χαρακτήρα. Στα περισσότερα open world games το πως θα το κάνεις είναι δική σου επιλογή. Θες να πας φουριόζος; Να το παίξεις stealth; Να πας από την πίσω είσοδο; Να πετάξεις πρώτα δυναμίτες;
    Στο RDR 2 όλα είναι προμελετημένα. Μου λέει το game πήγαινε κρύψου πίσω από τον τάδε βράχο. Πάω, αλλά το objective μένει εκεί. Ρε τι κάνω λάθος, τι κάνω λάθος; Τελικά ήθελε τον διπλανό βράχο. Μετά πρέπει να περιμένεις τον φίλο σου να κάνει σκηνή για να τους την πέσεις από πίσω. Ωραία, γίνεται το σκηνικό και πάω πίσω από το κτήριο να τους την πέσω από την άλλη πλευρά. Fail screen! Πέθανε λέει ο φίλος σου επειδή τον παράτησες. Με τα πολλά η αποστολή βγήκε, αλλά ένοιωθα ότι παίζω Heavy Rain και όχι ένα open world game!

    Θα μου πεις το ίδιο δεν ήταν και στα προηγούμενα Rockstar; Ναι αλλά το RDR 2 είναι το πρώτο current gen game της Rockstar και παίζει σαν open world του PS2. Απογοήτευση απλά.
    Last edited by Enpsty; 12-11-2018, 11:06 PM.

    Comment


    • #32
      10/10

      Καλα σοβαρα το παιξαν οι reviewers ή απλα βαλαν την υπογραφή τους;
      Do a barrel roll!

      Comment


      • #33
        Συμφωνώ απόλυτα και εγώ ακριβώς έτσι νιώθω, το συνεχίζω και όντως έχει καλά στοιχεία/ατμόσφαιρα/λεπτομέρεια αλλά δεν νιώθω ότι παίζω σε καμία περίπτωση open world. Από περιέργεια έβαλα λίγο gta v σήμερα, καμία σχέση ο ορισμός του fun ήταν το free roam και πολύ πιο snappy τα controls, στο rdr2 απλά struggle για τα πιο απλά actions..

        Εκεί με τους δυναμίτες ο "φίλος" μου τον πέταξε στα μούτρα και έχασα το mission..

        Ramp είναι απλά πολύ εύκολο να βάλεις 10/10 λόγο production values και να καθαρίσεις..

        Comment


        • #34
          Συμφωνώ, τo GTA V είναι κλάσεις ανώτερο από το RDR 2. Και πιο ενδιαφέρον κόσμο έχει και πιο πολλά activities και καλύτερα controls. Τα missions είναι και αυτουνού scripted, αλλά το παιχνίδι βγήκε το 2013. Θα περίμενες το RDR 2 που βγήκε μετά από το μεγάλο μπαμ των open world games να έχει βελτιωθεί, όχι να είναι χειρότερο.

          Comment


          • #35
            Τι να πω παιδιά, διάβασα ένα κάρο review και κανένας αρθρογράφος δεν επισημαίνει αυτά που γράφετε εδώ. Υποθέτω πως για αυτούς το παιχνίδι παίρνει πολλούς πόντους από ρεαλισμό, σενάριο, απόδοση χαρακτήρων, ηθοποιία και immersion στον κόσμο. Αλήθεια, ο κόσμος του παιχνιδιού έχει ενδιαφέρον να τον εξερευνήσεις; Έχει μυστικά/collectibles/ενδιαφέροντα πράγματα για να βρεις και να κάνεις;

            Εγώ πάντως θα περιμένω να το αγοράσω σε price drop το game.


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • #36
              Originally posted by Deus View Post
              Τι να πω παιδιά, διάβασα ένα κάρο review και κανένας αρθρογράφος δεν επισημαίνει αυτά που γράφετε εδώ. Υποθέτω πως για αυτούς το παιχνίδι παίρνει πολλούς πόντους από ρεαλισμό, σενάριο, απόδοση χαρακτήρων, ηθοποιία και immersion στον κόσμο. Αλήθεια, ο κόσμος του παιχνιδιού έχει ενδιαφέρον να τον εξερευνήσεις; Έχει μυστικά/collectibles/ενδιαφέροντα πράγματα για να βρεις και να κάνεις;

              Εγώ πάντως θα περιμένω να το αγοράσω σε price drop το game.
              O κόσμος είναι πανέμορφος, αλλά ΙΜΟ δεν έχει πολλά ενδιαφέροντα μυστικά. Θα βρεις την παράγκα στο δάσος, αλλά δεν έχει και τπτ το ιδιαίτερο μέσα. Κανένα crate να κάνεις loot ή να βρεις κάποια collectible card. Πιο ενδιαφέρον έχουν οι διάφοροι npcs παρά κάποιο καθαρό gameplay κομμάτι. Για τον κόσμο γενικά δεν έχω παράπονο, αλλά έχω για το traversal που είναι τόσο αργό και stiffed που μου χαλάει την εξερεύνηση.

              BTW πάνω που τα λέγαμε: https://www.resetera.com/threads/red...issions.80582/

              Ένα από τα ποστ στο από πάνω thread που συμφωνώ 100%:

              the difference between past rockstar games and RDR2 is that
              1) it's 2018 and no longer 2013, many games from many genres, but especially open world, offer immense freedom in approaching quests because on-rails is boring.
              2) RDR2 lets you identify with and "build" your character more than ever in any rockstar game. it has an honor/reuputation/bounty system.
              of course I don't mind trevor going on a shooting spree, but I do mind Arthur shooting up whole towns when I could simply ride away, when I play him as a good person and the game lets me "build" him as a good person with its honor/reuputation/bounty system .
              It's incredibly disappointing, unsatisfying and immersion breaking.

              it's also insane how often simple standard functions are disabled during missions, often you cant get your favorite weapon from a horse, need to fight, wait for your companions and you might die because of that or your companions die out of nowhere.
              oh and I also lost a very good revolver once after a checkpoint reload after a companion died.

              it's incredibly stale and antiquated mission design that directly contrasts the design of the open world and makes it feel like 2 different games and that is a huge immersion breaker for me.
              Last edited by Enpsty; 13-11-2018, 01:52 AM.

              Comment


              • #37
                Originally posted by Deus View Post
                Τι να πω παιδιά, διάβασα ένα κάρο review και κανένας αρθρογράφος δεν επισημαίνει αυτά που γράφετε εδώ. Υποθέτω πως για αυτούς το παιχνίδι παίρνει πολλούς πόντους από ρεαλισμό, σενάριο, απόδοση χαρακτήρων, ηθοποιία και immersion στον κόσμο. Αλήθεια, ο κόσμος του παιχνιδιού έχει ενδιαφέρον να τον εξερευνήσεις; Έχει μυστικά/collectibles/ενδιαφέροντα πράγματα για να βρεις και να κάνεις;

                Εγώ πάντως θα περιμένω να το αγοράσω σε price drop το game.
                Ο κοσμος ειναι πανέμορφος απο άποψη λεπτομέρειας/setting αλλα imo δεν εχει πολλα πραγματα να κανεις και τον νιωθεις σχετικα "αδειο" επίσης το honor/bounty system σε περιορίζει αρκετά στο free roam. Τα controls δεν τα αναφερω καν εχουμε πει τοσα.

                Comment


                • #38
                  Διαβάζω τα post σας και διαφωνώ μεν με κάποια επιφυλακτικότητα δε, επειδή καταλαβαίνω ότι έχετε προχωρήσει περισσότερο το game δεν θέλω να κάνω κάποιο statement επι του παρόντος καθότι θέλω να έχω μεγαλύτερη εικόνα. Παρόλαυτα αν έχω καταλάβει καλά γίνεται λόγος ότι το παιχνίδι παραείναι scripted και set pieced. Για μένα μέχρι τώρα η απάντηση είναι : και ναι και όχι. Ναι, όσον αφορά τις main missions και κάποια Legendary animal hunts (εδώ ναι χτυπάει άσχημα το on rails που αναφέρετε), όχι σε ότι αφορά το free roaming το οποίο προσωπικά απολαμβάνω ιδιαίτερα. Μια μέση απόσταση from point A to point B συνοδεύεται κάθε φορά απο κάτι καινούριο, είτε αυτό είναι κάποιο side quest (που δεν εκτελείται άμεσα απαραιτήτως) είτε είναι κάποιο gunfight μεταξύ συμμοριών, είτε ένα απλό segment μεταξύ 2 τύπων που θάβανε ένα χρηματοκιβώτιο στο πουθενά. Κάπου αλλού και ενω είμαι on the trail για κάποιο legendary animal συναντώ ένα ινδιάνικο νεκροταφείο το οποίο και σημειώνεται στον χάρτη με την ύπαρξη και τον In game σκοπό του να παραμένουν μυστήριο.
                   
                  Πορευόμενος για κάποια πόλη που ήθελα να πουλήσω κάποια δέρματα ζώων βλέπω ένα trail απο αίμα που με οδηγεί σε ένα ξέφωτο με ένα κομμένο σώμα χωρίς κεφάλι δεμένο σε έναν βράχο, ενώ λίγο παραπέρα βρίσκω και το κεφάλι με ένα parchment τυλιγμένο μέσα στο στόμα του και απ το πουθενά έχω το πρώτο στοιχείο ενός κατα συρροή δολοφόνου που δρα κάπου στην περιοχή.
                  Ταυτόχρονα τα πεπραγμένα μου στην εκάστοτε πολιτεία επιφυλάσσουν πάντοτε δυσάρεστες ή ευχάριστες επιπτώσεις σε ανύποπτο χρόνο όπως ακριβώς θα περίμενε κανείς σε έναν μεγάλο χάρτη. Και λέγοντας αυτό, κάτι επίσης που μου έκανε θετική εντύπωση είναι ότι ένα παρόμοιο segment δεν έχει απαραίτητα την ίδια κατάληξη. Π.χ. έσωσα έναν τύπο απο μια αγέλη λύκων και αργότερα προσφέρθηκε να μου κάνει ένα δώρο σε κάποιο store που τον συνάντησα, ενώ ένας άλλος όπου τον πέτυχα στην ίδια ακριβώς κατάσταση και προσφέρθηκα να του δώσω medicine σχεδόν με έβρισε με αποτέλεσμα να του αδειάσω το repeater στα μούτρα. Άλλο παράδειγμα είναι ότι σε συγκεκριμένο σημείο έτρωγα συνεχώς raids απο bounty hunters, με την κατάληξη να είναι συνεχώς ίδια (πιστολίδι και όποιος κερδίσει), μέχρι πειραματιζόμενος λίγο με κάποια items (cover scent lotion) να περάσω ένα απίστευτα tense σκηνικό όπου είμαι χωμένος στους θάμνους και οι τύποι να φέρνουν βόλτες δίπλα μου μέχρι κάποια στιγμή να τα παρατήσουν. Να και μια τρίτη επιλογή, πιάνω τα υψώματα και καθαρίζω τα προπορευόμενα σκυλιά με το τόξο και την σκαπουλάρω απο την πίσω πόρτα που λέμε και μην τον είδατε. Πόσα και πόσα πράγματα έχω κάνει σε free roaming δεν λέγεται. Και κάθε φορά ξαναλέω ανακαλύπτω και κάτι καινούριο.



                  Θέλω επίσης να αναφέρω ότι ο κόσμος είναι τόσο μα τόσο διαδραστικός που σχεδόν ότι σκέφτομαι με βάση την κοινή λογική να δοκιμάσω έχει αποτέλεσμα. Ψαρεύω στα ρηχά με lake bait και πιάνω τα παπάρια μου, βλέπω ένα καγιάκ και αφού πετάξω τον ιδιοκτήτη στον πυθμένα σκέφτομαι ότι σε πιο βαθιά νερά ίσως τσιμπήσει κάτι. Οπερ και εγένετο. Κάποιος σε ένα camp μου πουλάει μούρη και σκέφτομαι ότι οι κροκόδειλοι θα χαρούν να τον συναντήσουν. Με το λάσο στο χέρι με μία κίνηση κάτω και hogtie. Πορεία μέσα απο τα δέντρα (γιατί ελοχεύει ο κίνδυνος κάποιου αυτόπτη μάρτυρα που θα το καταθέσει ως απαγωγή) και predator bait πάνω του σε απόσταση ασφαλείας. Καλή όρεξη. Έχω φτιάξει έτσι κάμποσα "μικρά σεναριάκια" χρησιμοποιώντας την διαδραστικότητα του κόσμου. Και ακόμα είμαι στο 1,5/3 του χάρτη ας πούμε.


                  Για τα controls πάω πάσο.Ναι είναι και νιώθουν "βαριά", αλλά για μένα συνηθίζονται.Μπορώ να πω ότι πλέον έχω καλό grip επι των controls και παρότι είναι αληθές ότι παραείναι bulky και σε δυσκολεύουν σε ορισμένα σημεία, για μένα δεν είναι λόγος για αφορισμούς. Εννοείται αυτό είναι καθαρά προσωπική άποψη και ανοχή αν θέλετε. Όπως και να χει ακόμα και μετά τον τερματισμό δεν με αφορά καθόλου μα καθόλου η εκτίμηση του ειδικού τύπου ούτε και εππηρεάζομαι απο αυτήν. Το παιχνίδι το γουστάρω, περνάω πολύ ευχάριστα μαζί του και αυτό μου είναι υπεραρκετό. Το Horizon π.χ. που αναφέρθηκε κάπου και έχει εκθειάσει τόσο ο ειδικός τύπος και οι users προσωπικά δεν το αντέχω ούτε για δέκα δευτερόλεπτα. Καθαρά θέμα γούστου είναι αυτό, και κακώς δίνεται τόσο βάρος στις βαθμολογήσεις και τα τοιαύτα. Εξ'απανέκαθεν πίστευα και πιστεύω ότι δεν υπάρχει μεγαλύτερη πίπα απο το να δίνει κάποιος τόσο πολύ βάση στην άποψη ενός άλλου gamer επειδή έχει την ταμπέλα "Reviewer".
                  Last edited by Naked Snake; 14-11-2018, 05:09 PM.

                  Comment


                  • #39
                    Εμενα αυτο που δεν μου αρεσει στα παιχνιδια της Rockstar (και αυτο προσπαθουσα να εξηγησω στον IHNE και στο chat και ισχυει και για το GTA V) ειναι οτι στηνουν open world games οπου τοσο τα main οσο και τα side quests ειναι αποκομμενα απο αυτον τον ανοιχτο κοσμο και απο την sandbox και free λογικη του υπολοιπου παιχνιδιου. Αυτο που θελω να πω ειναι οτι οταν παιρνεις ενα mission, πεφτει μαυρη οθονη, το mission ξεκιναει, και απο κει και περα πρεπει να κανεις οτι σου λεει το παιχνιδι (τυπου πηγαινε πρωτα στο σημειο Α κανε αυτο, μετα στο σημειο B κανε εκεινο κοκ) αλλιως mission failed. Ειναι παιχνιδια που παροτι δινουν εναν ανοιχτο κοσμο που οντως εχει πολυ λεπτομερεια κλπ κλπ, αν πας να ακολουθησεις το main campain (πχ να κανεις μονο το campain και τιποτα αλλο) τοτε ειναι απο τα πιο γραμμικα παιχνιδια ever, δηλαδη σου δινουν την αισθηση οτι ειτε υπηρχε ανοιχτος κοσμος ειτε το παιχνιδι ηταν on rails ειναι το ενα και το αυτο.

                    Αυτο που λεει ο Enpsty περι επαναστασης στα open world με βρισκει απολυτα συμφωνο, 3-4 χρονια περιπου πριν οι υπολοιπες εταιρειες ανεβασαν τα standard του συγκεκριμενου genre στο θεο με παιχνιδια οπως Witcher 3, Phantom Pain, Final Fantasy XV, Horizon Zero Dawn, Breath of the Wild, Assasins Creed Origins και Odyssey και ενα σωρο ακομα. Κανενα απο ολα αυτα τα παιχνιδια δεν ακολουθει το μοντελο rockstar, αντιθετα τα missions ειναι τοποθετημενα πολυ οργανικα μεσα στον κοσμο του παιχνιδιου και δινουν στον παικτη πραγματικα την αισθηση της ελευθεριας, δεν ειναι αλλο το gameplay και το structure οταν κανεις free roam και αλλο οταν κανεις missions, ειναι το ενα και το αυτο και για αυτο μιλαω για οργανικοτητα. Οσο ελευθερος εισαι οταν κανεις roam αλλη τοση ελευθερια εχεις για το πως θα προσεγγισεις μια αποστολη. Επισης ακομα και αν κανεις μονο campain σε αυτα τα παιχνιδια, καταλαβαινεις οτι παιζεις open world (με το BotW να ειναι και το καλυτερο παραδειγμα μιας και εκει δεν υπαρχει καν σαφης δομη στο main campain).

                    Ισως επειδη δεν επαιξα το GTA V στον εποχη του (αλλα νομιζω κοντα στο 2016 και αφου ειχα ερθει σε επαφη με καποιους απο τους τιτλους που σημειωσα) προσωπικα μου εκανε τρομερη εντυπωση που ουτε οι reviewers ουτε οι παικτες σχολιαζαν το συγκεκριμενο πραγμα (αντιθετα ολοι αποθεωνουν το συγκεκριμενο παιχνιδι και σημερα ακομη). Για να μην μιλησω για το traversal (που πλεον εχει επισης περασει σε αλλο επιπεδο απο ενα σωρο τιτλους) ή τον χειρισμο (που εμενα και στο GTA μου φαινεται επισης παρα πολυ κακος).

                    Ανεξαρτητα ομως απο την τριτη μου παραγραφο (που οκ το θεμα του χειρισμου και το αργο traversal υποθετω οτι απο ενα σημειο και μετα μπορεις να το συνηθισεις), εμενα αυτο που με προβληματιζει περισσοτερο ειναι οτι εν ετει 2018 το νεο τους παιχνιδι συνεχιζει και ακολουθει την δομη της πρωτης παραγραφου (και μπραβο στον Enspty που το σημειωνει γιατι προσωπικα και εγω εκει θα εστιαζα) η οποια imo ειναι αρχαια κυριολεκτικα. Συνεχιστε την κουβεντα παντως οσοι το προχωρατε, εχει ιδιαιτερο ενδιαφερον.
                    Last edited by nooto; 14-11-2018, 07:08 PM.

                    Comment


                    • #40
                      Όταν έπαιξα το story του GTA V (το 2013) δεν με ενόχλησε και τόσο αυτό που περιγράφεις, επίσης το εβαλα πρόσφατα με controller+steam link στην tv και τα controls ειναι πολυ πιο snappy και responsive απο του rdr2. Επισης στο θεμα του traversal στο GTA V εχεις ποσες επιλογες, αυτοκίνητα (που εκει τα controls τα εχουν πετύχει imo), ελικοπτερα, αεροπλανα, jet ski κτλπ δεν ειναι τοσο μονοδιάστατο σε αυτόν τον τομέα, δηλαδη οκ εχεις μονο το αλογο που και εκει τα controls δεν ειναι καλα. Εμενα αυτο που μου εκανε εντύπωση στο GTA V ειναι ποσο στηριξαν το online του, ακομα και σημερα εχει σταθερα 55-60k peak players μονο στο steam και φυσικα τις περισσότερες ωρες τις εχω φαει εκει.

                      Φυσικά δεν είναι τέλειο το GTA V και έχει τα προβλήματα που περιγράφεις στο story αλλα δεν γκρίνιαζα στιγμή γιατι ηταν fun απο την αρχη, στο rdr2 ειμαι chapter 4 και τωρα νιώθω οτι αρχίζει το πραγματικό παιχνιδι οποτε επιφυλάσσομαι για την ιστορία γιατι μπορει να καταλήξει καταπληκτική, για ολα τα υπόλοιπα ισχύει οτι έχουμε πει.

                      Comment


                      • #41
                        Χθες έπαιξα μία αποστολή στην οποία έπρεπε να προστατεψω ένα σπίτι από ληστές, αλλά ο ιδιοκτήτης του σπιτιού είχε βάλει εκρηκτικά γύρω γύρω. Σκάνε οι ληστές και αρχίζω να πυροδοτω τα εκρηκτικά και σκοτωνω αρκετούς. Σκάνε από την άλλη πλευρά κι άλλοι δύο και λέω αυτούς θα τους σκοτώσω με τα όπλα μου. Αρχίζω και πυροβολω δεν πεθαίνουν. Ρε τι γίνεται; Πάω πιο κοντά πάλι τίποτα. Read eye και headshots πάλι τίποτα. Ρε λέω bug είναι; Όχι, απλά έπρεπε να τους σκοτώσεις μόνο με τα εκρηκτικά, αλλιώς είναι invincible!!!!!!!!
                        Δεν το έχω ξαναδεί ποτέ σε video game κάτι τέτοιο. Το σταμάτησα στο καπάκι και λέω δεν πάμε καλά.
                        Πιο πριν είχε μία αποστολή που έπρεπε να πάμε με ένα κάρο στην πόλη. Έπρεπε να παρκάρω δίπλα στο store. Παρκάρω και κατεβαίνω. Αμ δε, εκεί μένει η αποστολή. Μα γιατί; Ανεβαίνω πάλι στο κάρο, προχωρώ (ορκίζομαι) μισό μέτρο και τσουπ συνεχίζει η αποστολή. Κολλησαμε στο μισό μέτρο!!!!!!!
                        Χθες ληστεψα ένα τρένο με τα παλικάρια και δεν εκανα τίποτα. Απλώς ακολουθούσα τα κίτρινα dots στον χάρτη. Τίποτα λέμε απλά παταγα το μπροστά στον μοχλο και κλασικά στο τέλος είχε το συνηθισμένο και βαρετό shootout.
                        Χωρίς υπερβολή, μα χωρίς καμία υπερβολή το Heavy Rain είχε περισσότερη ελευθερία κινήσεων.
                        Πως την πατήσαμε έτσι;

                        Comment


                        • #42
                          Εγώ πήγα σε μια αποστολή που σε κλέβουν και πρέπει να κυνηγήσεις κάποιον, εκεί κατάλαβα ποσο bad είναι τα controls πραγματικά, σκάλωνε σε διάφορα αντικείμενα επεφτα πανω στον κοσμο και γινοταν aggro χωρις λογο και γενικα δεν ενιωθα οτι εχω κανεναν ελεγχο του χαρακτήρα, οτι πιο frustrating για ενα απλο chase set piece το 2018.. Απο την αλλη σκέφτομαι το fluid motion του rottr/aco που επαιξα πρόσφατα και λεω οκ ήταν υπερβολικό σαν να εισαι ο spiderman αλλα τουλαχιστον ηταν fun.

                          Την πατήσαμε λόγο realism, η R* εκανε overwork τους υπαλληλους της για τα @@ του αλογου και αλλες pointless λεπτομέρειες αντι να φτιάξουν βασικά πράγματα. Επιμενω οτι απο οσο θυμαμαι το GTA V δεν ηταν ετσι, μπορει να ηταν scripted επισης αλλα ηταν fluid δεν παιζει να κολλαγες επειδη το αυτοκίνητο ειναι 4 μετρα μακρια κτλπ η τουλαχιστον ετσι το θυμαμαι.

                          Comment


                          • #43
                            Σε καμία περίπτωση δεν ήταν τόσο scripted το gta. Η μοναδική αποστολή που θυμάμαι να είναι τόσο πολύ ήταν αυτή που έπρεπε να μεταμφιεστεις σε επιστατη. Στο RDR2 είναι όλες έτσι. Όλες. Μηδέν επιλογές ο παίκτης, σαν να διαβαζεις σενάριο.

                            Comment


                            • #44
                              Ο άγριος Τζο έβγαλε ένα μισάωρο review που αναφέρει διεξοδικότατα νομίζω τα πάντα. Μετά την μέση, αναφέρει και όλα όσα προβλήματα έχετε πει εδώ και ακόμα περισσότερα (fast travel, οικονομία, κλπ). Τελικά υπάρχουν και reviewers που το έπαιξαν πρώτα αντί να το βαθμολογήσουν κατ' ευθείαν . Αλλά λογικά γι' αυτό και άργησε να το βγάλει. Αξίζει να του ρίξετε μία ματιά.




                              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                              Comment


                              • #45
                                AngryJoe το 2018 lol Sorry αλλά δεν χρειάζομαι έναν clown να μου πει αν το παιχνίδι είναι καλό η όχι ούτε έχει η γνώμη του extra βαρύτητα λόγο sub-count.. Το πρόβλημα είναι ότι οι "professional" reviewers μαζικά αποφάσισαν να μην αναφέρουν σχεδόν τίποτα από τα προβλήματα του τίτλου γιατί και να μην το τελειώσεις στις 10-15 ώρες το πολύ έχεις καταλάβει τι παίζει.

                                Comment

                                Working...
                                X