Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εκλογές 2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by ChrisTop View Post
    Λογικά μέχρι και ο IHNE πρέπει να είναι απογοητευμένος af να πούμε.
    Απογοητευμένος είμαι που εν έτει 2019 αισίως προς 2020 σε χώρα του δυτικού κόσμου (υποτίθεται) συζητούν/με σοβαρά αν είναι αδίκημα να κουβαλάς μολότοφ, τι είδους μολότοφ είναι αυτή, αν είναι αδίκημα η όχι να πριονίζεις με αλυσοπρίονο την πύλη ενός πανεπιστημίου για να μπουκάρεις μέσα ενώ είναι κλειστό με απάντηση "και καλά έκαναν" και άλλα τέτοια θλιβερά γεγονότα.

    Comment


    • #47
      Καταλαβαμε, fascist detected, κλειστε τον κυριο που ρθε εδω να προασπιστει τη καταπιεσηκαι και το συστημα.


      Εδω ειμαστε ελευθεροι ανθρωποι και η μολοτοφ συμβολο της δυναμης μας.


      Do a barrel roll!

      Comment


      • #48
        Καλά ο κόσμος μπορεί να 'ναι παντού αλλού για αλλού, και εγώ ΝΔ ήθελα να βγει και γω κατά του ασύλου είμαι, αλλά οι τύποι δίνουν σοβαρή αίσθηση Police State. Και επικοινωνιακά, αλλά και στην πράξη έχουν κάνει ό,τι μπορούν για να σηκώσουν αντιδράσεις. Αλλά μιλάμε για το κόμμα του Άδωνι και του Μπογδάνου που ενώ δεν μπορώ να κρίνω αντικειμενικά το ποιόν τους σαν άνθρωποι, επικοινωνιακά είναι ό,τι χειρότερο.

        Comment


        • #49
          Φοβαμαι οτι προκαλουν με αφορμή και τη 17 Νοεμβρίου για να πολωσουν και να δυναμιτισουν κι αλλο το κλιμα και να χουν άλλοθι για ακόμη πιο ακραία καταστολή
          Do a barrel roll!

          Comment

          Working...
          X