Announcement

Collapse
No announcement yet.

Υπάρχουν φυσιολογικοί άντρες εδώ;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Υπάρχουν φυσιολογικοί άντρες εδώ;

    Όπως το καταλαβαίνω, θα περιμένω για μια απάντηση στα προσωπικά μου μηνύματα για μεγάλο χρονικό διάστημα, έτσι γράφω εδώ! Στην πραγματικότητα, έχω στο φόρουμ σας εδώ και πολύ καιρό, αλλά έπρεπε να Εγγραφείτε και πάλι - γιατί, θα σας πω αργότερα. Πρόσφατα, χώρισα με τον σύζυγό μου (μερικοί άνθρωποι τον γνωρίζουν εδώ!), και έχω κουβέντα σε dating sites για 2 χρόνια. Είναι κρίμα, αλλά είναι αλήθεια. Τα σάιτ με απογοήτευσαν. Πάρα πολλοί ανώμαλοι και απλά χαζοί. Μου αρέσουν οι δυνατοί διανοούμενοι. Είμαι μηχανικός, αλλά επίσης προσπαθώ να γίνω μοντέλο. ... ;) Ω ναι, είμαι 24, και μου αρέσει online chat rooms)) instagram instagram, skype. Θα απαντήσω μόνο με ένα προσωπικό μήνυμα! Αλλά μπορώ να απαντήσω το βράδυ μόνο - είμαι τρέχει μακριά για λίγο! Ελπίζω για μια σοβαρή σχέση. Γράψε, ίσως είμαι τυχερός εδώ. Αλλαγή θέσης: Τέλεια, η φωτογραφία δεν φόρτωσε! Ξέρει κανείς πώς να το φτιάξει; Σε κάθε περίπτωση, άλλες φωτογραφίες μου μπορούν να προβληθούν εδώ, θα χαρώ να σας γνωρίσω, αγαπώ φλερτ)).

  • #2
    Νταξει θα σε προαγω σε μεγαλη Παιχτουρα.

    @Altair τη πεφτεις και σε bots τωρα;
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #3
      Στο GO έχουμε ακόμα ΠΑΣΟΚ

      Comment


      • #4
        100 χρόνια θα ζήσεις Ραμπίδη. Χέστηκα από τα χαχανητά με το post σου.

        Comment


        • #5
          Παντως το upgrade του vbulletin τα βγαλε τα λεφτα του.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #6
            Originally posted by Ramparter View Post
            Παντως το upgrade του vbulletin τα βγαλε τα λεφτα του.
            Ισχύει, έφερε νέο κόσμο και επενδύσεις, πλέον το GO είναι πυλώνας σταθερότητας.

            Comment


            • #7
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • #8
                Originally posted by Ramparter View Post
                Νταξει θα σε προαγω σε μεγαλη Παιχτουρα.

                @Altair τη πεφτεις και σε bots τωρα;

                Ποιος γύλαρος έφτιαξε το προφίλ κι έγραψε το όνομά μου;Τι έγινε,τόσο πολύ σας πείραξε η ανωτερότητα της Console Master Race;

                ΖΩΑ!!!

                @ryu μπες και δείξε τα μηνύματα του μποτ,η συκοφαντική δυσφήμιση δε θα περάσει.
                Carpe diem

                Comment


                • #9
                  Υπάρχουν φυσιολογικοί άντρες εδώ;

                  Τόσο σοβαροί τύποι εξαφανίστηκαν; Τέλεια!

                  Comment


                  • #10
                    Γεια σου fannie, εδω περα σιγουρα θα βρεις πολλους πραγματικους αντρες. Αλλα ακομα δεν μας ειπες, ποιος απο εδω ειναι ο συζηγος σου?

                    Comment


                    • #11
                      Φάνη μαζέψου, τα έχουμε ξαναπεί χίλιες φορές, κακό στον εαυτό σου κάνεις με όλη αυτή την κατάσταση. Ούτε εμένα με πειράζεις ούτε εσύ επωφελείσαι. Περάσαμε ωραία όσο κράτησε αλλά δεν πήγαινε άλλο. Σταμάτα να μεγαλοποιείς ό,τι είχαμε (ποτέ δεν παντρευτήκαμε) και σταμάτα να ενοχλείς τους φίλους μου δείχνοντας το πολύ θελκτικό κορμί σου δημόσια. Εγώ προχώρησα, εσύ τι θα κάνεις;

                      Comment


                      • #12
                        Fannie are you ok,
                        are you ok?
                        are you ok,
                        FANNIE?

                        Comment


                        • #13
                          Έστειλα μήνυμα αλλά δεν απάντησες. Δεν έχει φτάσει το βράδυ εκεί πέρα; Σε τι ζώνη ώρας βρίσκεσαι; Αν έχουμε πάνω από ±5 ζώνες διαφορά, λυπάμαι αλλά θα έχουμε δυσκολία στην επαφή, δεν θα πατήσει σε γερά θεμέλια η σχέση. Και επιτέλους, ποιο μποτ ελπίζει σε σοβαρή σχέση; Όσα μποτ ξέρω (μην με ρωτήσετε πώς) στοχεύουν μόνο στην πρόσκαιρη ευκαιρία και μόνον.

                          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                          Comment


                          • #14
                            Η κατάσταση έχει ως εξής.

                            Μπήκα στο φορουμ σήμερα,ξεκίνησα να γράφω ένα τεράστιο ποστ, έπεσε το ρεύμα, ξενέρωσα, δεν ξαναμπήκα φορουμ, ξάπλωσα με σκοπό να κοιμηθώ και είπα να σερφαρω λίγο στο ιντερνετ από το ταμπλετ.

                            Με το που είδα το topic αυτό πετάχτηκα σαν ελατήριο από το κρεβάτι και άνοιξα τον υπολογιστή. Μου έλειψαν οι παλιές καλές εποχές των spam topics, δεν γινόταν να το χάσω.

                            Ποιοι άλλοι ψήνονται για σοβαρή σχέση από εδώ μέσα; Γιατί κάνει μπαμ ότι η τύπισσα θέλει μόνο σοβαρά πράγματα.

                            Κάντε κλικ στην φωτο που ποσταρε, θα την καμαρώσετε με περισσότερες λεπτομέρειες.

                            EDIT: Funny με απογοήτευσες. Δηλώνεις 24 χρονών ενώ στην πολύ τίμια ιστοσελίδα που παραπέμπει η φωτο σου δηλώνεις 22. Λες ψέματα. Για αυτό λοιπόν με βαριά καρδιά θα σε προσπεράσω. Κρίμα, σε πίστεψα ότι ήθελες σοβααρή σχέση αλλά είσαι μια ψεύτρα και υποκρίτρια. Με πλήγωσες.
                            Last edited by Deus; 23-07-2019, 12:19 AM.


                            Tidy!

                            Do not blame me.Blame yourself or God.
                            In Matsuno we trust.

                            Comment


                            • #15
                              Ναι αλλά μιλάει γαλλικά, ρουμάνικα και είναι παρθένος (στο ζώδιο μόνο [το λέει η σελίδα]).

                              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                              Comment

                              Working...
                              X