Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μicrosoft Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Απλα εχει προβληματα το Backwards compatibility του εν λογω τιτλου, δε μπορεις να κανεις κατι γι αυτο.

    @ Somari: ξεχασα να το πω αλλα την απαντηση σου την πηρες, απορω γιατι τσαντιζεσαι .

    Comment


    • Παντως Burai εμενα την πρωτη φορα που μου χαλασε το 360 ηταν dvd-drive προβλημα και μου το αλλαξανε χωρις κοστος,αν και μου εβγαζε και τοτε τα 3 λαμπακια.






      P.S.ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΕΞΤΡΑ ΑΝΕΜΙΣΤΗΡΑΚΙΑ ΓΙΑ 360!ΚΑΝΟΥΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΚΟ (ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΟ 360 ΝΑ ΑΕΡΙΣΤΕΙ ΣΩΣΤΑ,ΑΚΟΜΑ MORΕ ΘΟΡΥΒΟΣ) ΠΑΡΑ ΚΑΛΟ!ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!

      Comment


      • Απλα εχει προβληματα το Backwards compatibility του εν λογω τιτλου, δε μπορεις να κανεις κατι γι αυτο.

        [/b]
        Thx Xeno
        Damn you M$.....

        Comment


        • σήμερα και ενώ έπαιζα gears of war στα σημεία με τα reaver και με τον πρήχτη τελικό,δε θυμάμαι όνομα,το χειριστήριο άρχισε τα δικά του.όλο μου έδειχνε ολόκληρο το κυκλάκι να αναβοσβήνει τμηματικά και 2 φορές μου έκανε παύση μόνο του γιατί ξεσυνδέθηκε και καλά το χειριστήριο.τι συμβαίνει;το μόνο που σκέφτηκα είναι πως μάλλον αδειάζουν σιγά σιγά οι μπαταρίες.
          Carpe diem

          Comment


          • Αυτο ειναι .

            Comment


            • να υποθέσω πως χρειάζονται επαναφόρτιση ή πρέπει να τις αλλάξω;άμα τις αφήσω κάμποσο χωρίς να τις χρησιμοποιήσω θα γεμίσουν; :blink:

              τι ρωτάω ο άνθρωπος


              edit:κι όμως

              όπως συμβαίνει με τις αλκαλικές πχ
              Carpe diem

              Comment


              • Ρωτας σοβαρα;

                Comment


                • να υποθέσω πως χρειάζονται επαναφόρτιση ή πρέπει να τις αλλάξω;άμα τις αφήσω κάμποσο χωρίς να τις χρησιμοποιήσω θα γεμίσουν; :blink:

                  τι ρωτάω ο άνθρωπος
                  [/b]

                  ΔE = W


                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • να υποθέσω πως χρειάζονται επαναφόρτιση ή πρέπει να τις αλλάξω;άμα τις αφήσω κάμποσο χωρίς να τις χρησιμοποιήσω θα γεμίσουν; :blink:

                    τι ρωτάω ο άνθρωπος
                    edit:κι όμως

                    όπως συμβαίνει με τις αλκαλικές πχ

                    [/b]
                    Τι ακριβως εννοεις εδω;
                    Do a barrel roll!

                    Comment


                    • εννοώ πως όταν χρησιμοποιώ αλκαλικές μπαταρίες,ενώ αδειάζουν σιγά σιγά,μετά από λίγη αχρηστία ξαναγεμίζουν,λίγο βέβαια,μόνες τους.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Με τιποτα ομως.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • κι όμως.πολλές φορές μου έχουνε αδειάσει ενώ ακούω μουσική στο mp3 και μετά από μερικές ώρες που το ξανανοίγω παίζουν για κάνα 2ωρο.βέβαια αυτό δεν γίνεται επ'άπειρον.κάθε φορά όλο και μειώνεται ο χρόνος αντοχής τους μέχρι που αχρηστεύονται τελείως.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Ναι αυτο γινεται, δε ξερω τι παιζει αλλα σιγουρα οι μπαταριες δε παιρνουν καθολου εξτρα ενεργεια, θα ταν τρομερο αν γινοταν αυτο.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Σύνδεσα το Xbox360 με υπολογιστή που τρέχει vista μέσω media center...
                              Μήπως ξέρετε τι παίζει για tv ; τι πρέπει να κάνω
                              Και επίσης πως μπορώ να δω videos σε μορφή . avi ;

                              Comment


                              • Παίζει σίγουρα wmv και divx.Νομίζω και mpg/mpeg
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X