Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψηθείτε για multi!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ψηθείτε για multi!

    Λοιπόν, επειδή τώρα τελευταία το ψήνω άσχημα να κανονίσω κανένα multi, ορίστε τα games τα οποία παίζω και ψήνομαι να τα παίξω online multi.

    Για Nintendo Switch

    Splatoon 2
    Mario Kart
    Diablo 3

    Για Playstation 4

    Monster Hunter World

    Άντε, ψηθείτε, το ξέρω ότι κάποιοι από εδώ τα έχετε αυτά τα παιχνίδια.


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

  • #2
    Αν και εχω ξεκινησει δυνατα το Three Houses, κοντα στο 15ωρο ηδη, μεσα αν βρεθουν και κανα δυο ακομη ειδικα το Diablo που το αφησα νωρις
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #3
      Άψογος Ραμπ. Θέλεις να κανονίσουμε κάτι μέσα στην εβδομάδα οι 2 μας και βλέπουμε ; Ποια μέρα μπορείς; Προτιμώ Diablo 3, έχω μια demon hunter που είναι πολύ δυνατή, 710 paragon level και το έχω φτάσει μέχρι το 83 greater rift solo.


      Tidy!

      Do not blame me.Blame yourself or God.
      In Matsuno we trust.

      Comment


      • #4
        Εχθές μαζευτήκαμε να παίξουμε Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge ο Ryu_gr, o Deus, ο Ground_zero , ο Ramparter , o Xeno κι εγώ. Τελικά δεν καταφέραμε να παίξουμε πολύ λόγω τεχνικών προβλημάτων: ο Ramparter συνάντησε τεχνικά προβλήματα νωρίς και αυτή τη φορά δεν μπήκε στο παιχνίδι καν, ο Ryu προειδοποιούσε για την παρουσία του LaserSquad988 αλλά και του μυστηριώδους Supreme Leader, ο Deus για άλλη μια φορά συνειδητοποίησε την ανωτερότητα των κονσολών και με δυσθυμία αναγκάστηκε να παίξει με πληκτρολόγιο, ο Ground_zero μίλαγε για την ανωτερότητα του Dragon's Crown, και ο Xeno βγήκε κύριος για το ποτάκι του και μπήκε στο δεύτερο ημίχρονο.

        Το παιχνίδι το ίδιο; Συμπαθητικό, αλλά με τόσους πολλούς παίχτες ταυτόχρονα είναι να χάνει το παιδί τη μάνα και τη μάνα το παιδί. Ελπίζω να υπάρξει σύντομα επόμενη φορά!

        Comment


        • #5
          Ποτε θα δοκιμασουμε παλι;

          ΥΓ: Υπαρχει κανεις που εχει / ενδιαφερεται για Switch Sports ή Mario Party Superstars?
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #6
            Τέλεια ήταν!

            Το παιχνίδι είναι άρτιο, με πολύ καλό χειρισμό, καλούς μηχανισμούς και σε γενικές γραμμές καλοφτιαγμένο αλλά όταν παίζεις με πολλούς παίκτες είναι δύσκολο να παρακολουθήσεις τι συμβαίνει στην οθόνη. Προτιμώ Streets of Rage 4 αλλά και αυτό είναι πολύ καλό.

            Μέσα για να ξαναπαίξουμε άμεσα, ενδεικτικά εγώ θα μπορούσα αυτήν την Πέμπτη το απόγευμα.


            Tidy!

            Do not blame me.Blame yourself or God.
            In Matsuno we trust.

            Comment


            • #7
              Σαββατοκύριακο είμαι μέσα, αρκεί να κανονιστεί λίγο νωρίς προκειμένου να είμαι ελεύθερος!

              Comment


              • #8
                ΟΚ αύριο ή μεθαύριο κατά τις 10:00 λογικά θα μπορώ.
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment

                Working...
                X