Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aλλαγή ονόματος

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aλλαγή ονόματος

    Όταν έκανα εγγραφή,μου ζήτησε να βάλω το "εικονικό όνομα" δλδ αντί του username να εμφανίζεται άλλο όνομα.Εγώ έβαλα παιχτούρα,αλλά δεν ήξερα για την συσχέτιση με τους mods.Άλλα ιnvision σε αφήνουν να το αλλάξεις όσες φορές θες (εδώ πρέπει να είναι απενεργοποιημένο).Μπορεί κάποιος mod να το κάνει Somari (έτσι και αλλιώς πλέον όλοι έτσι αναφέροντε απότι βλέπω εδω μέσα σε εμέ) να αποφύγουμε και την σύγχυση;
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

  • #2
    Ναι το Somari σου πάει περισσότερο, ταιριάζει στο look σου.
    Βασικά αν γίνεται να έχουμε την επιλογή να αλλάξουμε από μόνοι μας το username θα ήταν πολύ καλό.
    Τις τελευταίες μέρες σκέφτομαι σοβαρά μετά από χρόνια να αλλάξω το ?Link? και να το κάνω Loggo.

    Loggo FTW111!!
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • #3
      Καλη ιδεα να αλλαζουμε οπωτε θελουμε username αν και το δικο μου δεν προκειται να το αλλαξω ποτε, μ'αρεσει αυτο που προλαβα. επισης παιδια, προσπαθηστε να δινετε πρωτοτυπα ονοματα, πχ το Αγγελος_666 ειναι βλακεια ενω το φορουμ ειναι ολοκαινουργιο και το σκετο Αγγελος δεν υπαρχει απο αλλο μελος. μην σας μπερδευουμε κι ολας.

      Comment


      • #4
        Imo δεν ειναι καλο να αλλαζει ο καθενας ονομα καθε ωρα και στιγμη, διοτι ειναι πολυ ευκολο να δημιουργηθουν προβληματα για ευνοητους λογους.

        Οποιος θελησει κατι τετοιο ας απευθυνθει σε καποια παιχτουρα.

        Νικο δωσε τυπικα το οκ αν θες να προχωρησω το θεμα και θα αλλαξει το ονομα αμεσως στο πολυ κουλτουρε Σομαρι.

        Υ.Γ.

        Αν θες να γλυτωσεις τη γραφειοκρατεια ξερεις τι πρεπει να κανεις .

        Comment


        • #5
          To δίνω.Εξ αλλου για αυτό έκανα το θέμα.
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #6
            Υοur wish is my command.

            Τωρα σου μενουν μονο 2 ευχες, σκεψου καλα πως θα τις αξιοποιησεις.

            Comment


            • #7
              Έτσι μπράβο
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #8
                Βρέ οσα ονόματα και να αλλάξει ετούτος εδώ πάντα θα τον ξεχωρίζουμε απο την noobοσυνη του!!
                Αρά no prob! ;)


                Ας γιορτάσουμε τη βαπτισή σου με ένα άσχετο τραγούδι που μου θυμίζει πατρίδα!!
                http://www.youtube.com/watch?v=GsfVw9xxoNY
                From amish with love!!
                I attack sharks
                when i smell them bleed
                I dont go swimming
                water just wants to be around me.

                Comment


                • #9
                  Pilgrim το αφιερωνω σε ΕΣΕΝΑ
                  http://www.youtube.com/watch?v=-xEzGIuY7kw
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • #10
                    σκέφτομαι κι εγώ να το αλλάξω σε Altair ή σε Altair_Alucard_Dante_Snake_Ico_Wolverine_Venom_Spa wn
                    αν και αυτό που θέλω πιο πολύ είναι ένα GREY FOX.
                    Nah...I'll just stick with it και βλέπουμε μετά.Xeno αν θες σβήσε μου το 1985,κάνε μου κεφαλαίο το πρώτο γράμμα και είμαστε κομπλέ.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #11
                      Roger that.

                      Comment


                      • #12
                        Αφου ο λαος μιλησε και αυτο ειναι το επισημο topic αλλαγης username καντο και σε μενα UEG αν μπορεις..

                        Comment


                        • #13
                          Κριμα γιατι αυτο που εχεις ειναι πολυ ωραιο, και γενικα ειναι πιο χαρακτηριστικο απο το απλο UEG που προτιμας...

                          Comment


                          • #14
                            Κριμα γιατι αυτο που εχεις ειναι πολυ ωραιο, και γενικα ειναι πιο χαρακτηριστικο απο το απλο UEG που προτιμας...
                            [/b]
                            Ναι, αλλα δεν ειναι epic, lol και ελεος συναμα
                            My blog:Doppel's Den

                            Comment


                            • #15
                              Thanks..τώρα πάρε μου λίγο και τα πλαϊνά και κάνε μου μια φούξια ανταύγεια στο πίσω μέρος
                              Carpe diem

                              Comment

                              Working...
                              X