Announcement

Collapse
No announcement yet.

Aλλαγή ονόματος

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Sto mellon an ginete na grafei sto 1o post oi allages pou exoun ginei sta onoma gia na min xasoume tin mpala,emeis oi noobs..
    [/b]
    Αν προκύψουν κι άλλες αλλαγές, θα γίνει κι αυτό. ;) Για τις δυο, πάντως, δεν νομίζω πως αξίζει τον κόπο.
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • #32
      GO!
      1)
      To δίνω.Εξ αλλου για αυτό έκανα το θέμα.
      [/b]
      2)
      σκέφτομαι κι εγώ να το αλλάξω σε Altair ή σε Altair_Alucard_Dante_Snake_Ico_Wolverine_Venom_Spa wn
      αν και αυτό που θέλω πιο πολύ είναι ένα GREY FOX.
      Nah...I'll just stick with it και βλέπουμε μετά.Xeno αν θες σβήσε μου το 1985,κάνε μου κεφαλαίο το πρώτο γράμμα και είμαστε κομπλέ.
      [/b]
      3)
      Αφου ο λαος μιλησε και αυτο ειναι το επισημο topic αλλαγης username καντο και σε μενα UEG αν μπορεις..
      [/b]
      4)
      Μετά από χρόνια με το username αποφάσισα πως ήρθε η ώρα για μια επαναστατική αλλαγή, κάποιος mod να με κάνει Loggo.
      [/b]

      Αν προκύψουν κι άλλες αλλαγές, θα γίνει κι αυτό. ;) Για τις δυο, πάντως, δεν νομίζω πως αξίζει τον κόπο.
      [/b]
      "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

      Comment


      • #33
        Ανόητε! 1+1+1+1 = 2 για πολύ μικρές τιμές του 1. Μέχρι και οι κότες το ξέρουν αυτό. Είσαι και μαθηματικός τρομάρα σου...
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • #34
          Κατάχρηση εξουσίας, γιατί μπορώ!
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • #35
            το έχεις ξεφτιλίσει έτσι;μια the cursed,μια silvio berlusconi και τούμπαλιν;κάντε με μοντ ρε να το κάνω κι εγώ.
            Carpe diem

            Comment


            • #36
              Ginete na mou alaxti to name se Vagelis giati to Treetop to exo varethei ?

              Comment


              • #37
                done
                NDS themes

                Comment


                • #38
                  το έχεις ξεφτιλίσει έτσι;μια the cursed,μια silvio berlusconi και τούμπαλιν;κάντε με μοντ ρε να το κάνω κι εγώ.
                  [/b]
                  Σου απαντάω με μια φράση που έχω ήδη γράψει:

                  Κατάχρηση εξουσίας, γιατί μπορώ!
                  [/b]
                  "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                  Comment


                  • #39
                    Και γω το βαρεθηκα, θελω να το κανω Mugiwara GRμε τη πρωτη ευκαιρια αλχτε το παιδια.

                    Comment


                    • #40
                      Mugiwara GR
                      Gia na tonizeis tin elliniki sou katagogi se ena, xmm ...... , elliniko forum ?

                      Comment


                      • #41
                        παλιά είχε βάλει Monkey D Warrior or s/th δε θυμάμαι καλά.ευτυχώς που δεν πρόλαβαν να στο αλλάξουν γιατί αλλιώς σε έβλεπα να ξαναλλάζεις
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #42
                          και το Monkey D Warrior και το Mugiwara (σκετο) οκ ειναι, και τα προτιμω απο αυτο που εχει τωρα...

                          αν και νομιζω θα πρεπε να κρατησει το Luffy αφου με αυτο εγινε πιο διασημος!

                          Comment


                          • #43
                            Kαλα διαλεχτε οτι θελετε και πειτε το στους Μοντς lol

                            Comment


                            • #44
                              Τελικά κι εγώ επιθυμώ να μετονομαστώ σε FoM και θα κρατήσω το ίδιο avatar για λίγο καιρό, ώστε η μετάβαση να γίνει ομαλά.

                              FoM λοιπόν.
                              My Blog: FoM's Between a Rock and a Hard Place
                              Follow me on http://www.twitter.com/FoM_PV


                              Comment


                              • #45
                                Αλλαζω σε Mugiwara και FoM λοιπον.
                                Τελικα καποιος παραδεχτηκε το λαθος του... καποιος Noyiara... καλλιο αργα παρα ποτε .

                                Comment

                                Working...
                                X