Announcement

Collapse
No announcement yet.

Demos - Συζήτηση και εντυπώσεις

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    απιστευτα γτπ ομως.. κατεβασα και το Τουροκ αλλα δεν δοκιμασα καν να το αρχισω... προτιμησα να τελειωσω το Καμεο οπως και εκανα.

    Comment


    • #32
      Koιτα πολοι το μησησανε, εμενα παντα μου αρεσαν οι δεινοσαυροι και το βρηκα πολυ ευχαρηστο, θα ελεγα ισως στο επιπεδο που μου αρεσε και το Prey, το βλεπω μες το Πασχα να το πουλανε κανα 20ευρω αλλα Jericho (30 ευρω στο πλαισιο...)

      Comment


      • #33
        to problima pou sou bgazei this is not available from your current location ktl
        einai giati ta paixnidia pou einai pegi+18 ta klidonoun amesos se oses xwres den exoun episima live + tis germanias.dld eimaste stin idia katastasi me ti germania.gi ayto den mporoume na kateyasoume kai tous xartes tou gow...

        Comment


        • #34
          Αυτο ειναι απαραδεκτο παντως παιδες.Πληρωνουμε συνδρομες οπως ολοι οι λοιποι χρηστες και θα επρεπε να εχουμε απεριοριστη προσβαση στο περιεχομενο οπως και αυτοι!(καλα για τους Γερμανους ουτε καν με νοιαζει η πολυ αποστηρωση τους εφαγε).Δεν ειναι δυνατο να το ανεχομαστε αυτο,μας δουλευουν μεσα στα μουτρα μας!Το φταιξιμο βεβαια σε μεγαλο βαθμο ειναι δικο μας που αντι να απαιτησουμε δικους μας servers εχουμε επαναπαυθει στο να "τραβαμε" την υπηρεσια απο το εξωτερικο.Κανονικα θα επρεπε να υπαρξει καποιου τυπου οργανωμενη διαμαρτηρια απο πλευρας μας.
          <div align="center">

          "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

          Comment


          • #35
            Αυτο ειναι απαραδεκτο παντως παιδες.Πληρωνουμε συνδρομες οπως ολοι οι λοιποι χρηστες και θα επρεπε να εχουμε απεριοριστη προσβαση στο περιεχομενο οπως και αυτοι&#33;(καλα για τους Γερμανους ουτε καν με νοιαζει η πολυ αποστηρωση τους εφαγε).Δεν ειναι δυνατο να το ανεχομαστε αυτο,μας δουλευουν μεσα στα μουτρα μας&#33;Το φταιξιμο βεβαια σε μεγαλο βαθμο ειναι δικο μας που αντι να απαιτησουμε δικους μας servers εχουμε επαναπαυθει στο να "τραβαμε" την υπηρεσια απο το εξωτερικο.Κανονικα θα επρεπε να υπαρξει καποιου τυπου οργανωμενη διαμαρτηρια απο πλευρας μας.[/b]

            Υπαρχει, μαζευουμε υπογραφες για να στειλουμε αιτηση στην microsoft, ρειξε μια ματια στο myxbox.gr

            Comment


            • #36
              Αύριο το demo του Devil May Cry 4 (ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ)

              Όπως μας ενημέρωσε η CD Media, επίσημος εισαγωγέας των προϊόντων της Capcom στην Ελλάδα, το demo του Devil May Cry 4 θα προσφερθεί στους ευρωπαίους gamers μέσω του Xbox Live αύριο (24/1) και λίγες ημέρες αργότερα μέσω του PlayStation Network.

              http://www.gameover.gr/default.php?pid=6&c...at=&art_id=4395



              Comment


              • #37
                Αύριο το demo του Devil May Cry 4 (ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ)

                Όπως μας ενημέρωσε η CD Media, επίσημος εισαγωγέας των προϊόντων της Capcom στην Ελλάδα, το demo του Devil May Cry 4 θα προσφερθεί στους ευρωπαίους gamers μέσω του Xbox Live αύριο (24/1) και λίγες ημέρες αργότερα μέσω του PlayStation Network.

                http://www.gameover.gr/default.php?pid=6&c...at=&art_id=4395
                [/b]
                Eυχαριστω για την ενημερωση φιλτατε.
                <div align="center">

                "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                Comment


                • #38
                  ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;&# 33;&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;
                  ΘΕΛΩ ΚΙ ΕΓΩ&#33;&#33;&#33;&#33;

                  ΚΟΥΝΗΣΟΥ ΡΕ ΜΟΝΟΦΤΕΡΕ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΛΑΒΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ
                  Carpe diem

                  Comment


                  • #39
                    Devil May Cry 4
                    Aρκετα καλο gameplay,αν και προτιμω τα God of War και Ninja Gaiden σε αυτο το ειδος.Tα γραφικα ειναι αρκετα καλα και αυτα,στα 60fps και καθαρα.Το animation δεν μπορω να πω οτι μου αρεσε.Παντως σε γενικες γραμμες προκειται για πολυ καλο παιχνιδι.

                    Comment


                    • #40
                      Κατεβασα DMC 4 και για PS3 και για 360 διαφορες δε βλεπω οπτικα, το controller του PS3 με βολευει πολυ περισσοτερο οποτε θα το τσιμπισω στο PS3 σιγουρα...

                      Οσο για το παιχνιδι ειναι κλασσικο DMC, μουσικη κορυφαια cut-scenes το ιδιο απειρη ποζερια και γενικα οτι ξερετε απο DMC σε HD glory..

                      Eγω το γουσταρω απειρα... ;) ;)

                      Comment


                      • #41
                        Ο τσουρεκάς της γειτονιάς σας
                        Check your pm&#39;s brotta ;)

                        Comment


                        • #42
                          Καταρχήν δεν έχω παίξει κανένα απ&#39; τα προηγούμενα DMC, ποτέ δεν μου κάνανε εντύπωση. Σχετικά με το demo του DMC4 καλό μου φάνηκε, μπορεί να το πάρω όταν βγει. Τα γραφικά γενικά είναι καλά όπως και η ατμόσφαιρα του παιχνιδιού αλλά δεν υπάρχει υποστήριξη για 1080p στο demo (οπότε φαντάζομαι ούτε στην ολοκληρωμένη έκδοση του παιχνιδιού) το οποίο είναι απογοητευτικό. Γενικά καλές εντυπώσεις πάντως (πέρα απ&#39; την μουσική κατα την διάρκεια της μάχης που μου φάνηκε εκνευριστική).

                          Comment


                          • #43
                            Μόλις κατέβασα το demo του DMC 4.Στο ευρωπαικό λεει πως δεν είναι διαθέσιμο ακόμη για silver membership.Οπότε μπήκα με τον jap λογαριασμό μου και το κατέβασα και guess what το game είναι στα αγγλικά.Άρα οι ανάξιοι για τη Microsoft silver xbox owners ξέρετε τι να κάνετε ;)

                            Λίγο το έπαιξα και είναι γραφικά ικανοποιητικό και σαν τα προηγούμενα αν και τολμώ να πω μου θύμιζε κάπως το πρώτο.Περισσότερα όταν με το καλό βγει.
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • #44
                              Aπο γραφικα "ικανοποιητικο"?&#33;?&#33;WTF mate?Μιλαμε για εναν απο τους πιο ομορφους τιτλους των ημερων μας,ποσο μαλλον εφοσον οι developers στην Capcom μπορει να βελτιστοποιησουν ακομη περισσοτερο τη μηχανη γραφικων (αν και μαλλον αμφιβολλο εφοσον ο τιτλος κυκλοφορει στις πεντε του προσεχους μηνα).Προσωπικα μου φανηκε πολυ καλοδουλεμενο με σταθερο frame rate,υπεροχα χρωματα και πολυ καλο animation.To gameplay ειναι γρηγορο και μεθοδικο (πολυ περισσοτερο απο οτι στο πρωτο το οποιο μολις τελειωσα) πιο κοντα στη φιλοσοφια του Ninja Gaiden παρα σε αυτη των προηγουμενων DMC (αν και δεν εχω ερθει ακομα σε εκτεταμενη επαφη με το Dante&#39;s Awakening,οταν τελειωσω κι αυτο θα μπορω να ειμαι πιο σιγουρος).ΙΜΗΟ ενας απο τους πολλα υποσχομενους τιτλους της χρονιας που διανυουμε,σε λιγο οπως και να εχει θα εχουμε στα χερια μας τον τελικο κωδικα και τοτε θα μπορουμε να κρινουμε με ασφαλεια.
                              <div align="center">

                              "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                              Comment


                              • #45
                                Καλα γραφικα μεσα σε εναν ξεπερασμενο κοσμο ο οποιος παραμενει στη λιτοτητα/ψυχροτητα των παλιων παιχνιδιων.. Το αλμα στην επομενη γενια δεν αλλαξε πολλα.. εμενα μου φανηκε σαν ενα hd remake καποιου παλιου dmc.
                                Τα γραφικα δεν αρκουν για να πεισουν για τη μεταβαση στην επομενη γενια συμφωνα με αυτο που ειδα.

                                Ο φωτισμος ειναι ωραιος, προσωπικα δεν ειδα κατι παραπανω.

                                Το gameplay κυμαινεται στα γνωριμα standards της σειρας. Δεν ειμαι ο ειδικος για να το κρινω παντως χορτασα mindless slashing και posing με το 1ο παιχνιδι της σειρας... δεν εχω λογο να το ξανακανω αν και εκανα μια αποπειρα αλλα οι αλλαγες ηταν στα γνωριμα προτυπα των ιαπωνικων εταιρειων... μηδαμινες δηλαδη.

                                Οποιος δεν εχει παιξει αλλο DMC ας το δοκιμασει.
                                Οι fans της σειρας υποθετω πως θα μεινουν επισης ικανοποιημενοι.

                                Οι υπολοιπο δε ξερω τι μπορει να του βρουν.

                                Τεσπα μην κραξετε, θεωρω παραπανω απο ανιαρο ειδος τα 3d action games που ριχνουν το 100% του βαρους τους στο hack n slash.

                                Comment

                                Working...
                                X