Announcement

Collapse
No announcement yet.

Warn system: Δοκιμαστικό στάδιο

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δεν ακτάλαβες καλά φίλε Αλέξανδρε.Ο αγαπητός Ραμπίδης απάντησε στην ερώτηση του ΦΥΓΕ τι συζητάμε δέκα σελίδες;και η απάντηση είναι SPAM!
    αν κατάλαβα καλά δηλαδή...
    [/b]
    Τσου. Οτι ειπε ο Αλεξανδρος.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • το σκέφτηκα κι αυτό αλλά είπα να γράψω μια εναλλακτική σκέψη.
      Carpe diem

      Comment


      • ειναι απιστευτο ποση τροφη προς συζητηση βρισκετε σε ενα απλο σπαμ ποστ μου, οπως φενεται ο λογος μου ειναι συμπηκνωμενος ακομα και στη πιο ανουσια μορφη του...

        Comment


        • Spaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmm.................. ........


          ...oh wait
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Originally posted by Strawhat Nikos View Post
            ειναι απιστευτο ποση τροφη προς συζητηση βρισκετε σε ενα απλο σπαμ ποστ μου, οπως φενεται ο λογος μου ειναι συμπηκνωμενος ακομα και στη πιο ανουσια μορφη του...
            Και οπως παντα στην ορθογραφια Μπαμπινιωτης :p
            Deus Misereatur...
            Gloria filiorum patres i.e.m.e
            Viva los Vatos Locos

            ---------------------
            UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

            Comment


            • To συστημα ισχυει ακομα;Βαρατε με ρε ενα 99% warning.
              Ground_Zero:

              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

              Comment


              • Δεν εχουμε warning στο vbulletin και δε χρειαζεται εν τελει. Θα σας τιμωρουμε στο shoutbox.
                Do a barrel roll!

                Comment


                • Originally posted by Ramparter View Post
                  Δεν εχουμε warning στο vbulletin και δε χρειαζεται εν τελει. Θα σας τιμωρουμε στο shoutbox.
                  Punishment On-Line !
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Azrael View Post
                    To συστημα ισχυει ακομα;Βαρατε με ρε ενα 99% warning.
                    Ουστ, κωλοβύσμα!
                    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                    Comment


                    • Επίσης ευκαιρία να το δοκιμάσετε πάνω στον crpl ! Θα είναι το πειραματόζωο μας...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ramparter View Post
                        Δεν εχουμε warning στο vbulletin και δε χρειαζεται εν τελει. Θα σας τιμωρουμε στο shoutbox.
                        Θυμαστε που σας ελεγα πως ηταν μαλακια και μου λεγατε τα δικα σας, μα σε ολα να χω δικιο ρε γαμωτο!

                        Comment


                        • Τοτε δεν ειχαμε shoutbox. Μη προσπαθεις και πολυ να σαι γαματος, οι admins θα ειμαστε παντα ενα βημα πιο μπροστα και θα επαναφερουμε τη ταξη δημοκρατικα.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • PWNAGEEEEE
                            Insert Coin

                            Comment


                            • Δεν εχουμε warning στο vbulletin και δε χρειαζεται εν τελει. Θα σας τιμωρουμε στο shoutbox.
                              Θυμαστε που σας ελεγα πως ηταν μαλακια και μου λεγατε τα δικα σας, μα σε ολα να χω δικιο ρε γαμωτο!
                              Δε θυμάσαι και πολύ καλά νομίζω. Οι μοντς ήταν αυτοί που στη ουσία έλεγαν πως το πιο πιθανό είναι να μη χρειαστεί απλά ας το βάλουμε να υπάρχει. Εσύ ήσουν που μιλούσες για καταστρατήγηση της δημοκρατίας, αυταρχισμούς κλπ.
                              Για να λέμε τα σύκα σύκα (με το συμπάθειο) και τη σκάφη σκάφη...
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment


                              • Originally posted by straier View Post
                                Δε θυμάσαι και πολύ καλά νομίζω. Οι μοντς ήταν αυτοί που στη ουσία έλεγαν πως το πιο πιθανό είναι να μη χρειαστεί απλά ας το βάλουμε να υπάρχει. Εσύ ήσουν που μιλούσες για καταστρατήγηση της δημοκρατίας, αυταρχισμούς κλπ.
                                Για να λέμε τα σύκα σύκα (με το συμπάθειο) και τη σκάφη σκάφη...
                                Για να πω την αλήθεια. Οι mods είναι πολύ χαλαροί σε αυτό το θέμα. Να λέτε πάλι καλά που εδώ δεν είναι PS3forums.gr που εκεί πέρα bannaroun πολύ κόσμο, ο οποίος απλά μπαίνει, βρίζει ή χώνει αγγελία, και μετά εξαφανίζεται από προσώπου γης.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X