Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τι browser χρησιμοποιείτε;;;

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τι browser χρησιμοποιείτε;;;

    Απλά μια απορία που είχα,θέλω να δω στατιστικά.Αν και μαντεύω που γέρνει η πλάστιγγα.
    0
    Mozilla
    0%
    0
    Internet Explorer
    0%
    0
    Opera
    0%
    0
    ΜSN Browser
    0%
    0
    Άλλο
    0%
    0
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

  • #2
    Mozilla αν και σημερα εγινε μια βλακεια και μου βγαζε error κι αναγκαστικα να κατεβασω την version 3 beta 4 που ειναι λιγο σκατενια και ουτε τα favourites μπορω να φτιαξω, ουτε ξερω να τα μεταφερω απο τη παλια εκδοση, κι ετσι ισως ξαναγυρισω στον παλιο καλο Internet Explorer.

    Comment


    • #3
      IE.

      Comment


      • #4
        Ο γρηγορότερος, ομορφότερος και πιο παραμετροποιήσιμος browser που έχω χρησιμοποιήσει ως τώρα, είναι ο Konqueror για KDE GUI σε Linux. Επίσης αποτελεί και βασικό shell browser του γραφικού περιβάλλοντος KDE.

        χρησιμοποιώ και Mozilla FireFox, το μεγαλύτερο πλεονέκτημα του οποίου (πριν τον ΙΕ6) είναι τα tabs και τα extensions/add-ons με τα δεύτερα να παραμένουν αποκλειστικό προνόμιο.

        Δεν αγγίζω, ούτε κατά διάνοια, ούτε καν αν δεν υπάρχει τίποτα άλλο τον ΙΕ, όταν τύχει να καθήσω σε pc με winblowz. Χίλιες φορές να ανοίξω τον απλό explorer (το κακογραμμένο shell των Winblowz δηλαδή) παρά τον ΙΕ. Ούτως ή άλλως, είναι το ίδιο άσχημοι, ευάλωτοι και κακογραμμένοι και οι δύο.
        OniBocho Η Θέα μέσα από ένα Ζωντανό Κουτί

        Σ.Π.Ι.Χ. Productions Όραμα, Ιδέες, Αγάπη

        Why do they blame me for all their little failings? They use my name as if I spent my entire day sitting on their shoulders, forcing them to commit acts they would otherwise find repulsive. "The Devil made me do it." I have never made one of them do anything. Never. I need no souls. And how can anyone own a soul? No, they belong to themselves. They just hate to face up to it... - Lord Lucifer Morningstar

        Comment


        • #5
          Mozilla Firefox.
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • #6
            Ο Μοζιλλας με χρησιμοποιεί.

            Αν και ο IE των vista μου αρέσει πάρα πολύ και είναι και αρκετά γρήγορος, αλλά τώρα που έχω πάλι XP χρησιμοποιώ Mozilla
            "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

            Comment


            • #7
              Mozilla Firefox


              Comment


              • #8
                Firefox ftw


                Comment


                • #9
                  Εδω 3 χρονια σχεδον Firefox.

                  Δεν ξερω γιατι αλλα οταν πλεον τυχαινει να μπω με IE νιωθω αβολα οτι κατι δεν παει καλα, σερνεται με λιγα λογια...





                  Comment


                  • #10
                    Τελικά η υποψία μου βγήκε αληθινή...
                    Και εγώ Mozilla,κυρίως λόγω της παραμετροποίησης του (extensions,tabs,debuggers κλπ)
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • #11
                      ΙΕ χρησιμοποιώ.

                      Αυτά που λέτε για τον Mozilla υπάρχουν στη νέα έκδωση του ΙΕ.
                      https://www.emulator-zone.com
                      I am an iteration closer to my desired solution!
                      The World Ends With You

                      I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                      Castlevania Lords of Shadow

                      I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                      Hyperdimension Neptunia

                      Comment


                      • #12
                        Έχει extensions?Δεν νομίζω...
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • #13
                          Φυσικά, Πύρινη Αλεπού. Γιατί, εκτός από όλα τα παραπάνω, έχει κάτι που ο Windows Internet Explorer δε θα έχει ποτέ: ΤΑΧΥΤΗΤΑ. :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted: :icon_twisted:
                          My Blog: FoM's Between a Rock and a Hard Place
                          Follow me on http://www.twitter.com/FoM_PV


                          Comment


                          • #14
                            FireFox, αλλα ακούω καλά λόγια και για τους Opera Browsers.. ^o)

                            Comment


                            • #15
                              Τα add-ons του FireFox δεν υπάρχουν πουθενά αλλού συν οτι έχει πολύ λιγότερες τρύπες. Αλεπού δαγκωτό.

                              Comment

                              Working...
                              X